Top 10 TV USB Stick – Klienty pro streamování médií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazon

#ad

Fire TV Stick s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa s ovládacími tlačítky na televizi | HD streamovací zařízení český jazyk nelze zaručit

#ad
Amazon #ad - Poslech hudby – streamujte hudbu z amazon Music, Spotify a dalších. Mohou být účtovány poplatky za předplatné. Mohou být účtovány poplatky za předplatné. Podpora dolby atmos a zvuk v kvalitě domácího kina – vybrané skladby zajišťuje komplexní zvuk Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy pro dosažení ještě reálnějšího zážitku z televize.

Obsahuje hlasové dálkové ovládání Alexa s tlačítky pro zapnutí/vypnutí a hlasitost. Tisíce aplikací, youtube, prosieben, disney+, zdf, alexa skills a programů – včetně Netflix, WOW, ARD, prime video, DAZN a dalších. Jednoduché nastavení, zapněte televizor, nenápadné umístění – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, připojte k internetu a máte hotovo. Naše streamovací zařízení – o 50 % výkonnější ve srovnání s fire tv stick 2019 pro rychlé streamování ve Full HD.

Použijte tlačítko pro přehled programů a zjistěte, zprávy a sport s předplatnými ARD, ZDF, co je k dispozici a kdy. Lenové služby amazon prime mají neomezený přístup k tisícům filmů a seriálů. Ivá televize – sledujte své oblíbené obsahy z živé televize, dazn aj. Díky nastavení tlačítek můžete rovněž rychle aktivovat oblíbené aplikace. Bez dalšího dálkového ovládání je také možné zapínat a vypínat kompatibilní televizory a reproduktory a rovněž ovládat jejich hlasitost.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.63
Délka5.56
Hmotnost0.1
Šířka1.5
Číslo dílu53-025595
ModelkaL5B83G
ZárukaZwei Jahre Garantie.

2. Amazon

#ad

Fire TV Stick s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa + Mission USB napájecí kabel není nutný napájecí adaptér střídavého proudu český jazyk nelze zaručit

#ad
Amazon #ad - Méně nepořádku, více kontroly – s hlasovým dálkovým ovladačem alexa můžete vyhledávat a přehrávat programy napříč aplikacemi pomocí hlasového příkazu. Tato sada zahrnuje fire tv stick s hlasovým dálkovým ovládáním alexa s ovládacími tlačítky pro televizi, jakož i nabíjecí USB kabel Mission „Made for Amazon“.

Naše streamovací zařízení – o 50 % výkonnější ve srovnání s předchozím modelem fire tv stick 2019 pro rychlé streamování ve Full HD. Obsahuje hlasové dálkové ovládání Alexa s tlačítky pro zapnutí/vypnutí a hlasitost. Bez dalšího dálkového ovládání je také možné zapínat a vypínat kompatibilní televizory a reproduktory a rovněž ovládat jejich hlasitost. Skoncujte s visícími a spletenými kabely – využijte náš certifikovaný nabíjecí kabel „Made for Amazon“ pro napájení ovladače Fire TV Stick přímo přes USB port vašeho televizoru.

Podpora dolby atmos a zvuk v kvalitě domácího kina – vybrané skladby zajišťuje komplexní zvuk Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy pro dosažení ještě reálnějšího zážitku z televize. Nabíjecí kabel mission-usb má speciální elektrický obvod pro řízení energie, který zlepšuje špičkový výkon USB konektoru tím, že přebytečnou energii ukládá a v případě potřeby ji uvolní.
ZnačkaAmazon #ad

3. Amazon

#ad

Der neue Amazon Fire TV Stick 4K, mit Unterstützung für Wi-Fi 6 sowie Streaming in Dolby Vision/Atmos und HDR10+

#ad
Amazon #ad - Du kannst deine lieblingsinhalte von Netflix, Prime Video, Disney+ und vielen mehr abspielen. Alexa-sprachfernbedienung – zum schnellen finden, starten und steuern von Inhalten mit deiner Stimme. Ruf mit den voreingestellten tasten deine Lieblings-Apps auf, schalte deinen Fernseher an und aus und stelle die Lautstärke ein, und all das mit nur einer Fernbedienung.

Möglicherweise fallen Abonnementgebühren an. Drück einfach die alexa-Taste, um nach dem Wetter zu fragen oder das Licht zu dimmen. Mehr möglichkeiten mit deinem smart home – steuere kompatible Geräte wie Kameras, Leuchten und mehr. Fortschrittliches 4k-streaming – die neueste Generation unseres beliebten 4K-Sticks sorgt für Entertainment auf hohem Niveau und bietet eine noch bessere Streaming-Leistung.

Grenzenlose unterhaltung – streame tausende filme und Serien. Wi-fi-6-unterstützung – für ein ruckelfreies 4K-Streaming-Erlebnis, selbst wenn andere Geräte mit deinem Router verbunden sind. Ein cineastisches erlebnis – genieße brillantes 4K Ultra HD, mit Unterstützung für Dolby Vision, HDR10+ und immersives Dolby Atmos-Audio. Kostenloses streaming – greife auf tausende kostenlose Filme und Serienepisoden von beliebten werbefinanzierten Streaming-Apps wie Amazon Freevee, Twitch und Pluto TV zu.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.55
Délka4.27
Hmotnost0.1
Šířka1.18
Číslo dílu53-033180
ModelkaM3N6RA

4. Amazon

#ad

Dálkový ovladač Fire TV Stick Lite s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa Lite bez ovládacích tlačítek TV | HD streamovací zařízení

#ad
Amazon #ad - Neomezená zábava – můžete streamovat tisíce filmů a seriálových epizod Netflix, WOW, Prime Video, YouTube, Disney+ a mnoho dalších a mít přístup k milionům skladeb. Ivá televize – sledujte svůj oblíbený obsah z živé televize, ZDF, zprávy a sport s ARD, DAZN a další.

Ovládejte svůj kompatibilní smart home – zeptejte se alexa na počasí nebo ji požádejte o stmívání světla, zobrazování živých obrázků z podporovaných kamer, streamování hudby aj. Vyhledejte a spusťte vysílání prostřednictvím různých aplikací zcela jednoduše pomocí hlasu český jazyk nelze zaručit. Perfektní pro začátečníky – sledujte s aplikacemi ARD, Pluto TV, ZDF, YouTube a dalšími filmy a seriály.

Fire tv stick – vychutnejte si rychlé streamování ve Full HD. Stiskněte a zeptejte se alexy. -. -. Jednoduché nastavení, zapněte televizor, nenápadné umístění – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, připojte k internetu a hotovo. -. S hlasovým dálkovým ovládáním Alexa Lite. Poslech hudby – streamujte hudbu z Amazon Music, Spotify a dalších poskytovatelů.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.49
Délka3.38
Hmotnost0.07
Šířka1.18
Číslo dílu53-027140
ModelkaS3L46N

5. Google

#ad

Chromecast s Google TV HD – streamuj zábavu pomocí dálkového ovládání s rozpoznáváním hlasu na svém TV – sledování filmů a seriálů

#ad
Google #ad - Pomocí tlačítka google assistant na dálkovém ovládání můžeš vyhledávat určité seriály, žánry, umělce nebo hudbu – hlasovým příkazem. Připoj zařízení chromecast k portu hdmi na televizoru, připoj se ke zdroji proudu, připoj se k wlAN, stáhni si aplikaci Google Home na kompatibilním mobilním zařízení a můžeš streamovat.

S dětským profilem má tvoje rodina přístup k obsahu, který si užijete všichni. Lze nastavit také dobu přehrávání a spánku. Tak už nemusíš přepínat mezi aplikacemi. Možnost personalizovaných návrhů na základě tvých předplatných, průběhu a zakoupených obsahů. Vodní obrazovka ti ukáže filmy a seriály ze všech kompatibilních služeb na jednom místě.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška0.49
Délka6.39
Hmotnost0.13
Šířka2.41
Číslo díluGA03131-DE
ModelkaGA03131-DE
Záruka2 roky výrobce

6. Google

#ad

Chromecast s Google TV 4K přináší zábavu prostřednictvím hlasového vyhledávání na TV. Streamuj filmy, seriály nebo Netflix v kvalitě až 4K HDR. Jednoduché nastavení

#ad
Google #ad - Iphone nebo iPad s iOS 14. 0 nebo vyšší. Použij mobilní zařízení pro nastavení svého zařízení Chromecast. Obsahy pro pozdější uložení. Ekni jednoduše: „hej google, žánru, přehrávat hudbu nebo přijímat odpovědi přímo na displeji. Vodní obrazovka ti ukáže filmy a seriály ode všech poskytovatelů streamingu na jednom místě.

Dálkové ovládání nemáš po ruce? přes další reproduktory a displeje google assistant můžeš televizi ovládat hlasovým příkazem. Můžeš dostávat personalizovaná doporučení na základě propojených předplatných, průběhu a zakoupeného obsahu. Doporučení pouze pro tebe. Pokud při hledání google objevíš zajímavé seriály nebo napínavé filmy, můžeš si je uložit do svého seznamu záložek a později je snadněji znovu najít.

Streamování bez hranic. Více než 400 000 filmů a seriálů a miliony hudebních skladeb dostupných prostřednictvím oblíbených poskytovatelů streamování. Neomezená zábava. Ekni například: „Hej Google, zapni televizor. Eský jazyk nelze zaručit podle výběru čtenářů chip 2020 je Google Assistant „nejoblíbenějším hlasovým asistentem“. Upozornění: používání počítače k nastavení zařízení chromecast již není podporováno.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška1.16
Délka11.18
Hmotnost0.24
Šířka3.9
Číslo díluGA01919-DE
ModelkaGA01919-DE
Záruka2 roky výrobce

7. Google

#ad

Seriály nebo Netflix v kvalitě až 4K HDR. Jednoduché nastavení, Chromecast s Google TV 4K přináší zábavu prostřednictvím hlasového vyhledávání na TV. Streamuj filmy

#ad
Google #ad - Ovládání hlasovým příkazem. Pokud při hledání google objevíš zajímavé seriály nebo napínavé filmy, můžeš si je uložit do svého seznamu záložek a později je snadněji znovu najít. Více než 400 000 filmů a seriálů a miliony hudebních skladeb dostupných prostřednictvím oblíbených poskytovatelů streamování.

Streamování bez hranic. Nemusíte pro svůj program přepínat mezi různými aplikacemi a hledat. Vodní obrazovka ti ukáže filmy a seriály ode všech poskytovatelů streamingu na jednom místě. Ekni například: „Hej Google, zapni televizor. Eský jazyk nelze zaručit podle výběru čtenářů chip 2020 je Google Assistant „nejoblíbenějším hlasovým asistentem“.

Dálkové ovládání nemáš po ruce? přes další reproduktory a displeje google assistant můžeš televizi ovládat hlasovým příkazem. Ekni jednoduše: „hej google, přehrávat hudbu nebo přijímat odpovědi přímo na displeji. Doporučení pouze pro tebe. Obsahy pro pozdější uložení. Tvůj hlas to říká. Dné přepínání, jednoduché streamování.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.24
Šířka0
Číslo dílusa-foxx-152
Modelkasa-foxx-152
Záruka2 roky výrobce

8. Amazon

#ad

Fire TV Stick 4K, certifikovaný a renovovaný, hlasovým dálkovým ovládáním Alexa s ovládacími tlačítky TV

#ad
Amazon #ad - Pomocí přednastavených tlačítek rychle spustíte své oblíbené aplikace. Využijte bezplatné streamování ard, zDF, ZDF, YouTube český jazyk nelze zaručit aj. Zvuk v kvalitě domácího kina s dolby atmos – u vybraných titulů zajistí technologie prostorového zvuku Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy ještě reálnější zážitek ze sledování televize.

Ovládejte svou kompatibilní chytrou domácnost – zeptejte se technologie Alexa na počasí nebo ji požádejte, zobrazila záběr z podporovaných kamer, aby ztlumila světlo, streamovala hudbu aj. Pomocí jednoho dálkového ovládání zapnete a vypnete svá zařízení a nastavíte hlasitost. Jednoduché nastavení a dostatečně malé, zapněte televizor, aby bylo možné nenápadně umístit kamkoliv – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, připojte k internetu a hotovo. Zážitek pro milovníky kina – sledování televize v brilantním 4K Ultra HD, s podporou Dolby Vision, HDR a HDR10+.

Mohou být účtovány poplatky za předplatné. Neomezená zábava – můžete streamovat více než tisíc filmů a seriálů ze služeb netflix, Prime Video, wow, youtube, Disney+ český jazyk nelze zaručit a mnoha dalších a mít přístup k milionům skladeb. Ivé televizní vysílání a televize zdarma – sledujte živé televizní vysílání, Pluto TV, zprávy a sport s předplatným ARD, DAZN český jazyk nelze zaručit aj. Jednoduché a intuitivní použití – rychlý přístup k vašim oblíbeným aplikacím, živému televiznímu vysílání a věcem, které nejvíce používáte, zcela jednoduše přes hlavní nabídku.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.55
Délka4.27
Hmotnost0.12
Šířka1.18
Číslo dílu53-027001
ModelkaE9L29Y

9. Amazon

#ad

Zertifiziert und generalüberholt mit Wi-Fi 6 und Alexa-Sprachfernbedienung mit TV-Steuerungstasten, Fire TV Stick 4K Max

#ad
Amazon #ad - Nutzen sie kostenloses streaming mit ard, Nachrichten und Sport mit Abonnements von ARD, Pluto TV, ZDF, YouTube und mehr. Wi-fi-6-unterstützung – noch besseres Streaming in 4K auf mehren Wi-Fi-6-Geräten. Alexa-sprachfernbedienung – suchen, starten und steuern sie inhalte mit Ihrer Stimme.

Ein cineastisches erlebnis – fernsehen in brillantem 4K Ultra HD, mit Unterstützung für Dolby Vision, HDR, HDR10+ und immersivem Dolby Atmos-Audio. Abonnementgebühren können anfallen. Live-tv und free-tv – sehen sie live-fernsehen, zdf, dazn und mehr. Mit den voreingestellten Tasten rufen Sie schnell Ihre bevorzugten Apps auf. Mehr möglichkeiten in ihrem smart home – zeigen sie mit dem bild-im-bild-Live-Video das Bild der Kamera vor dem Haus an, ohne Ihre Serie zu unterbrechen. Unser leistungsstärkster 4k-streaming-stick – 40 % mehr Leistung als Fire TV Stick 4K, mit schneller startenden Apps und noch reibungsloserer Navigation.

Grenzenlose unterhaltung – sie können über tausend filme und serienfolgen von Netflix, Sky Ticket, YouTube, Prime Video, Disney+ und vielen mehr streamen und haben Zugriff auf Millionen von Songs. Mit nur einer fernbedienung schalten Sie Ihre Geräte an und aus und stellen die Lautstärke ein. Fragen sie alexa nach dem Wetter oder bitten Sie sie, das Licht zu dimmen.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.63
Délka5.56
Hmotnost0.1
Šířka1.5
Číslo dílu53-027031
ModelkaL5B83G

10. Xiaomi

#ad

černý, Xiaomi TV box S 2. gen streamovací klient, WLAN, UltraHD/4K, Bluetooth

#ad
Xiaomi #ad - 1x hdmi verze. Komunikace: Bluetooth, WLAN. Typ zařízení: Streamovací klient. Výstupy: 1x hdmi, 2.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0
Šířka19.69
Číslo díluMDZ-28-AA
ModelkaMDZ-28-AA
Záruka2 roky výrobce