Top 10 Trampolin 430 cm Durchmesser – Trampolíny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ZERO GRAVITY

#ad

Zero Gravity Outdoor Trampolin Ø 183, 305, 244, 366, 427cm, TÜV-geprüfte Gartentrampoline inkl. Leiter, Sturmsicher in 5 Minuten, Aufbauvideo 366cm / 12ft / Black

#ad
ZERO GRAVITY #ad - Um einen schnellen & unkomplizierten abbau zu gewährleiten, verfügt unser Gartentrampolin über ein einzigartiges System bei dem das Sicherheitsnetz in nur 5 Minuten und ohne Werkzeug komplett herabgelassen werden kann. Ebenso schnell erfolgt auch der Aufbau. Zu dem ist das netz aufgrund der formstabilen Aufhängung sehr widerstandsfähig.

Unser qualitÄtsversprechen - seit über 15 jahren produzieren wir tÜv-geprüfte outdoor trampoline, die regelmäßige Qualitätskontrollen durchlaufen. Schweißnähte am Rahmen neigen zu Rost und können brechen. Originale ersatzteile: damit du dein trampolin auch nach jahren unbesorgt nutzen kannst, Sicherheitsnetz, Sprungtuch, haben wir alle Ersatzteile vorrätig, egal ob Randabdeckung, Federn oder einzelne Rahmenteile - bei uns bekommst du jederzeit alle Ersatzteile. Das ist einzigartig! es geht um dein kind - das innenliegende sicherheitsnetz ist ein sicherheitsrelevantes merkmal, dass die kinder in die Federn oder gegen die Netzstangen springen können.

Wir stehen zu unserer qualität! Sturmsicher in nur 5 minuten - sicherheitsnetze bieten bei starkem wind eine große angriffsfläche. Aus diesem grund verfügen unsere Trampoline über einen besonders hochwertigen und stabilen Rahmen auf den wir 3 Jahre Garantie gewähren. Daher haben wir ein patentiertes Stecksystem entwickelt, da es verhindert, dass auf Schweißnähte verzichtet. Umherfliegende Outdoor-Trampoline sorgen für teure Schäden. Der trampolinrahmen ist das Herzstück eines jeden Gartentrampolins und muss höchsten Belastungen standhalten.
ZnačkaZERO GRAVITY #ad
VýrobceZERO GRAVITY #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost1102.31
Šířka0.39
Číslo díluZG12U4-BLA
ModelkaZG12U4-BLA
Záruka2 Jahre

2. SONGMICS

#ad

Ocelový rám, 180 cm vysoké rovné tyče, certifikát TÜV Rheinland GS, SONGMICS Trampolína Ø 305 cm, zahradní trampolína pro děti s bezpečnostní sítí, zakrytím okrajů, žebříkem, modrá STR10FT

#ad
SONGMICS #ad - Označené díly a jasný návod a všechny potřebné nástroje jsou součástí dodávky pro snadnou montáž této dětské trampolíny. 04. O 20 % více místa pro zábavu při skákání tato kulatá trampolína Ø 305 cm nabízí o 20 % více místa pro zábavu při skákání než trampolíny s vnitřní sítí.

Jednoduché sestavení trubky lze díky aretačním pružinám rychle spojit. Solidní rám rám z nerezavějící pozinkované oceli pro silné držení; 4 nohy ve tvaru W pro dodatečnou stabilitu základny; spojení ve tvaru T pro zesílení rámu – zahradní trampolína je pevná a s dlouhou životností. Specifikace a balení rám: Ø 305 cm, výška 76 cm; oblast skákání: Ø 251 cm; tyče: výška 180 cm. Testovaná bezpečnost tyče s pěnovým polstrováním a ochranným obalem, oceněno certifikátem gs č. 2022; nosnost až 150 kg. S 50539817, síť s hustými oky s oboustranným zipem; testováno TÜV Rheinland, vydané dne 19.

Na něm mohou vaše děti skočit podle libosti, trénovat a užívat si s rodinou přírodu. 64 silných pružin se spirálovými háčky zajišťuje bezpečné spojení se skákacím plátnem. Trampolína o průměru 305 cm, nářadí a návod český jazyk nelze zaručit se dodávají ve 2 balících, žebřík, příslušenství, které mohou být dodány současně nebo odloženě. Pro bezpečné skákání kryt na hrany je odolný vůči uv záření, vlhkosti a robustní a zakrývá pružiny, aby byly nohy chráněny před skřípnutím.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška100.79
Délka120.08
Hmotnost108.69
Šířka120.08
Číslo díluSTR10FT
ModelkaSTR10FT

3. SixBros.

#ad

Zahradní trampolína SixBros, různé barvy/velikosti, kompletní sada, 430 cm, SixJump 1,85-4,60 m

#ad
SixBros. #ad - Bezpečnostní síť: bezpečnostní síť se skládá z vysoce pružného terylenu a je opatřena uzavíratelným vstupním otvorem. Zábava při skákání a skákání: outdoorová trampolína zaručuje velký požitek z skákání pro celou rodinu, zejména pro děti.

Stabilní stojan: gymnastická trampolína má robustní rámovou konstrukci. Kryt okraje trampolíny je vyroben z extra tlustého polstrovaného a odolného PVC pouzdra. Stabilní dvojité nohy ve tvaru w přitom vždy zajišťují nejvyšší bezpečnost a pevné stání. Trampolína tak nabízí optimální ochranu. Dlouhá životnost: zahradní trampolína má kvalitní žárově pozinkovaný ocelový rám a je proto extrémně robustní proti rzi a jiným vnějším vlivům. Voděodolné materiály: sloupky jsou silně polstrované a navíc obaleny vodotěsným polyesterovým pěnovým opláštěním.
ZnačkaSixBros. #ad
VýrobceSixBros. #ad
Hmotnost177.47
Číslo díluTP430/1767

4. ZERO GRAVITY

#ad

Zero Gravity Ultima 4 dětská trampolína, 244cm, ochranná síť a žebřík

#ad
ZERO GRAVITY #ad - Horní strana bezpečnostního polstrování je vyrobena z PVC a nabízí kvalitní vzhled a je příjemná na dotek. Všechny trampolíny ultima 4 disponují ochrannou sítí odpovídající nejnovějšímu stavu techniky. Již před certifikací podle en71 byla tato trampolína v testovacích laboratořích Zero Gravity vystavena rozsáhlému testování. Již více než 10 let představuje Zero Gravity vysoce kvalitní trampolíny. - -. Včetně testu na zátěž až 500 kg a cyklických testů.
ZnačkaZERO GRAVITY #ad
VýrobceZERO GRAVITY #ad
Výška100.79
Délka96.06
Hmotnost85.98
Šířka96.06
Číslo díluZG08U4
ModelkaZG08U4

5. SONGMICS

#ad

žebřík, certifikát TÜV Rheinland GS, zakrytí okrajů, černo-modrá STR10BK, zahradní trampolína pro děti s bezpečnostní sítí, SONGMICS Trampolína Ø 305 cm, 180 cm vysoké zahnuté tyče, ocelový rám

#ad
SONGMICS #ad - Brzy se stane oblíbeným místem vaší rodiny, pro zábavu nebo fitness. 64 silných pružin se spirálovými háčky zajišťuje bezpečné spojení se skákacím plátnem. Jednoduché sestavení tyče lze díky zásuvnému designu rychle upevnit. Hodně zábavy při skákání na trampolíně nechte své děti skočit podle libosti na této trampolíně Ø 305 cm, aby je udržely aktivní.

Certifikováno díky vnitřní síti s hustými oky mohou vaše děti bezpečně skákat, aniž by narazily na tyče; testováno TÜV Rheinland, oceněno certifikátem GS č. Solidní rám rám z nerezavějící pozinkované oceli pro silné držení; 4 nohy ve tvaru W pro dodatečnou stabilitu základny; spojení ve tvaru T pro zesílení rámu – zahradní trampolína je pevná a s dlouhou životností. 04. Označené díly a jasný návod a všechny potřebné nástroje jsou součástí dodávky pro snadnou montáž této dětské trampolíny.

S 50539817, vydané dne 19. 2022; nosnost až 150 kg. Pro bezpečné skákání kryt na hrany je odolný vůči uv záření, vlhkosti a robustní a zakrývá pružiny, aby byly nohy chráněny před skřípnutím. Trampolína o průměru 305 cm, žebřík, které mohou být dodány současně nebo odloženě. Specifikace a balení rám: Ø 305 cm, nářadí a návod český jazyk nelze zaručit se dodávají ve 2 balících, příslušenství, výška 76 cm; oblast skákání: Ø 251 cm; tyče: výška 180 cm.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška100.79
Délka120.08
Hmotnost102.07
Šířka120.08
Číslo díluSTR10BK
ModelkaSTR10BK

6. Baunsal

#ad

Síť, trampolína, venkovní, dětská trampolína, náhradní díly, výška sítě 180 cm, ochranná síť, Baunsal® Trampolína – bezpečnostní síť Ø 427 cm JS pro 8 síťových tyčí, náhradní síť, trampolína

#ad
Baunsal #ad - V porovnání s jinými výrobci, značkami a diskontními prodejci jsou naše trampolíny a náhradní díly často vyráběny ve vyšší kvalitě a jsou nabízeny za dobrý poměr ceny a výkonu. Pouzdra jsou vyrobena z materiálu zesíleného vlákny PE 130 g/m² a jsou odolná vůči UV záření. Rozsah dodávky: bezpečnostní síť 1 kus bezpečnostní síť je venku pro trampolíny jako na obrázku Hledáte náhradní díly pro vaši trampolínu a nenajdete? Můžeme se vám pokusit vyrobit vaše potřebné náhradní díly! .

Bezpečnostní síť pro trampolíny o velikosti Ø 427 – 430 cm, které mají počet síťových tyčí 8 kusů. Pro mnoho značek trampolín vyrábíme různé náhradní díly pro trampolíny, protože mnoho výrobců, zda trampolína pro vnitřní použití nebo trampolínu venku, značek a diskontů prodává pouze trampolíny a má jen málo nebo žádné náhradní díly. Zip je dvojitě prošitý bočními textilními pásky a lze jej otevřít zvenku i uvnitř.

Náhradní díly pro zahradní trampolínu, ochranné sítě, dětskou trampolínu, sítě na trampolíny, zahradní trampolínu, sportovní trampolínu jako např. Na spodní straně bezpečnostní sítě jsou strečové pásky s háčky, které se zavěšují na očka skákací rohože. Dlouhá životnost a nejvyšší bezpečnost: u této bezpečnostní sítě pro trampolíny se používá silná, robustní a odolná tkanina pe ve vynikající kvalitě. Vhodné náhradní díly trampolíny: nezáleží na tom, námi vyrobené bezpečnostní sítě na trampolínu jsou vhodné i pro mnoho jiných značek trampolín.
ZnačkaBaunsal #ad
VýrobceBaunsal GmbH & Co.KG #ad
Číslo díluVAR-1000285
ModelkaJS-OUT8S-Ø 427 | H 180 cm

7. Kinetic Sports

#ad

KINETIC SPORTS Venkovní trampolína 305 cm 'Ultimate Pro' – testováno TÜV GS, technologie AirMaxx, dětská trampolína, prémiová zahradní trampolína, sklolaminátové síťové tyče, navrženo v Německu, černá

#ad
Kinetic Sports #ad - Na rozdíl od jiných modelů s pevnými ocelovými tyčemi je u Ultimate Pro bezpečnostní síť držena flexibilními high-tech sklolaminátovými tyčemi. Toto zboží vám bude dodáno ve více balících. Ochranný okraj z pvc je odolný vůči uv záření a je polstrovaný pěnou EPE o tloušťce 25 mm. Více než jen zahradní trampolína: s dětskou trampolínou kinetic sports "ultimate pro" v černé edici získáte exkluzivní a profesionální kompletní sadu trampolíny pro použití ve venkovním prostředí.

Exkluzivní design: inovativní "pumpkin-design" v atraktivních barevných kombinacích černá edice nebo oranžová "sunset orange" dělají z této trampolíny skutečnou pastvu na vaší zahradě. Hmotnost uživatele: 150 kg. Sada obsahuje žebřík, bezpečnostní síť, odrazovou plochu, rám s pružinami a zakrytí okrajů s integrovanou kapsou pro bezpečné uložení drobných předmětů před zábavou při skákání – dodávka jen tak dlouho, dokud zásoby stačí.

Celkové rozměry: 337 × 337 × 250 cm d × Š × v, vzdálenost skákací podložky k podlaze: 72 cm, průměr: cca 305 cm, max. Podrobnosti o produktu a zákaznický servis: pokud si přejete odborné poradenství nebo potřebujete náhradní díly a příslušenství, je vám samozřejmě rádi k dispozici náš přátelský a kompetentní zákaznický servis v Německu. Záchytná síť je vyrobena z pet odolného proti roztržení s gramáží 130 g/m². Jedinečný patentovaný x vstup s duálním zipem nejen že vypadá obzvlášť skvěle, je také neuvěřitelně robustní, lehký chod a zajišťuje snadný vstup.
ZnačkaKinetic Sports #ad
VýrobceKinetic Sports #ad
Výška98.43
Délka132.68
Hmotnost115.74
Šířka132.68
Číslo díluTUP1000.BLACK
ModelkaTUP1000

8. Kinetic Sports

#ad

KINETIC SPORTS Bezpružinová trampolína Bungee Safety Elite pro děti a dospělé, technologie AirMaxx, ultralehká, outdoorová zahradní trampolína, navrženo v Německu, Ø 305 cm – testováno TÜV Rheinland

#ad
Kinetic Sports #ad - Vnější bezpečnostní síť se skládá z vysoce vyvinutého pet materiálu, který vám nabízí bezpečný zážitek ze skákání s extra velkým volným prostorem. Bezpečnostní síť je vyrobena z extra odolného pet materiálu 130 g/m². Odolná vůči uv záření a technologie airmaxx: pro stavbu této trampolíny byly použity pouze kvalitní materiály odolné proti povětrnostním vlivům.

Exkluzivní design pumpkin: náš inovativní "dýňový design" se sklolaminátovými tyčemi v atraktivní barevné kombinaci tmavě zelené se zářivými neonovými akcenty činí z této trampolíny skutečně poutač pozornosti ve vaší zahradě. Podrobnosti o produktu a zákaznický servis: pokud si přejete odborné poradenství nebo potřebujete náhradní díly a příslušenství, maximální hmotnost uživatele: 150 kg. Na rozdíl od srovnatelných trampolín je bezpečnostní síť držena flexibilními sklolaminátovými tyčemi. Novinka na trhu s technologií bez skoků: s naší novou exkluzivní kinetic sports "bungee saftey elite" získáte profesionální kompletní sadu trampolín pro použití na zahradě a venku.

Ty jsou výrazně odolnější vůči deformacím a odolávají každému počasí. Nástupní žebřík, bezpečnostní síť, ochranné polstrování s integrovanou kapsou na rám pro bezpečné uložení drobných předmětů jsou součástí sady – dodávka pouze do vyprodání zásob! Náš produkt je navíc testován a certifikován TÜV/GS! Maximální bezpečnost: revoluční konstrukce s inovativním elastickým bungee systémem zajišťuje zábavu při skákání bez zranění. Upozornění: vezměte prosím na vědomí, vzdálenost skákací podložky k podlaze: 70 cm, je vám samozřejmě rádi k dispozici náš přátelský a kompetentní zákaznický servis v Německu. Polstrování okrajů s pvc 620 g/m² je polstrované pěnou EPE o tloušťce 13 mm.
ZnačkaKinetic Sports #ad
VýrobceKinetic Sports #ad
Výška98.43
Délka132.68
Hmotnost115.96
Šířka132.68
Číslo díluTBSE1000.GREEN
ModelkaTBSE1000

9. ZERO GRAVITY

#ad

Aufbauvideo, Outdoor Trampolin für Kinder & Erwachsene mit innenliegendem Sicherheitsnetz, TÜV-geprüft, Zero Gravity Trampolin Outdoor oval, Komplettset inkl. Leiter

#ad
ZERO GRAVITY #ad - Schweißnähte am Rahmen neigen zu Rost und können brechen. Unser qualitÄtsversprechen - seit über 15 jahren produzieren wir tÜv-geprüfte outdoor trampoline, die regelmäßige Qualitätskontrollen durchlaufen. Einstiegsleiter, Randabdeckung und Federn. Daher haben wir ein patentiertes Stecksystem entwickelt, dass auf Schweißnähte verzichtet.

Somit steht einer langen und nachhaltigen Nutzung nichts mehr im Wege. Das werkzeug, das zum aufbau benötigt wird, Sicherheitsnetz, Sprungtuch, einschließlich des Spannwerkzeugs für die Federn, ist ebenfalls enthalten. Lieferumfang: komplettes ovales gartentrampolin inkl. Der trampolinrahmen ist das Herzstück eines jeden Gartentrampolins und muss höchsten Belastungen standhalten. Aus diesem grund verfügen unsere Trampoline über einen besonders hochwertigen und stabilen Rahmen auf den wir 3 Jahre Garantie gewähren. Originale ersatzteile: damit du dein trampolin auch nach jahren unbesorgt nutzen kannst, egal ob Randabdeckung, Sicherheitsnetz, haben wir alle Ersatzteile vorrätig, Sprungtuch, Federn oder einzelne Rahmenteile - bei uns bekommst du jederzeit alle Ersatzteile.

Zu dem ist das netz aufgrund der formstabilen Aufhängung sehr widerstandsfähig. Wir stehen zu unserer qualität! es geht um dein kind - das innenliegende sicherheitsnetz ist ein sicherheitsrelevantes merkmal, da es verhindert, dass die Kinder in die Federn oder gegen die Netzstangen springen können. Somit haben wir die größte Schwachstelle an deinem Trampolin bereits beseitigt.
ZnačkaZERO GRAVITY #ad
VýrobceZero Gravity #ad
Výška107.48
Délka120.08
Šířka83.86
Číslo díluZGU5R10
Záruka2 Jahre

10. Monzana

#ad

Monzana Trampolína Ø 426 cm, certifikace TÜV SÜD GS, zakrytí okrajů a plachty na počasí, dětská trampolína zahradní trampolína, žebříku, kompletní sada vč. bezpečnostní sítě

#ad
Monzana #ad - Neděláme žádné poloviční věci, žebříkem, protože naše trampolína je dodávána přímo s bezpečnostní sítí, zakrytím okrajů, plachtou atd. Perfektní výběr: vhodné pro trampolíny s průměrem 426 cm a 8 tyčemi. Mnohostranná zábava ze hry: kompletní sada trampolíny značky monzana nadchne malé i velké.

Tyče se hodí vždy k průměru – tím je zaručena optimální a pohodlná bezpečnost a stabilita bezpečnostní sítě. Dodáno! Naše trampolína byla navíc testována tÜv sÜd GS, viz číslo certifikátu Z1A 077845 003. Bezpečné hraní: bezpečnost a zábava ze hry jdou u nás v ruce! zábavu při skákání zajišťuje zesílená bezpečnostní síť. Dobrý trénink: trampolína poskytuje malým i velkým, mladým i starým radost ze skákání zcela mimořádného druhu.

Plachta chrání vaši trampolínu před větrem a počasím. Kromě toho obdržíte napínák pružin pro usnadnění montáže a nástupní žebřík. Při skákání na trampolíně se trénuje a zdokonaluje koordinace a pohyblivost, ovládání těla a udržování vlastního tělesného napětí. Myslel na všechno: kromě měkce polstrovaného krytu pružin obsahuje sada kromě toho zesílenou bezpečnostní síť se vstupním otvorem a zabudovaný systém dvojitého uzávěru.
ZnačkaMonzana #ad
VýrobceMonzana #ad
Výška106.3
Délka167.72
Hmotnost177.25
Šířka167.72