Top 10 T7 Multivan Zubehör – Příslušenství pro sedadla do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CGEAMDY

#ad

Haken für versteckte Autositze, 4 Stück, Spielzeug für Kinder, Einkaufstaschen, geeignet zum Aufhängen von Taschen, Autozubehör für den Innenraum, Haken für die Kopfstütze im Auto, schwarz

#ad
CGEAMDY #ad - Die montageanleitung ist dem Foto beigefügt. Bitte stellen Sie vor dem Kauf sicher, 3 Zoll. Wenn sie fragen oder probleme zu diesem Kopfstützenhaken haben, unser Kundendienstteam wird so schnell wie möglich antworten und Ihnen die beste Lösung bieten. Produkteigenschaften unser haken der kopfstütze des sitzes ist robuster als es aus hochwertigem Material mit der klassischen schwarzen Farbe.

Sie können es nicht nur im auto, sie können alles aufhängen, Kleidung, was Sie benötigen oder wollen, sondern auch zu Hause oder im Büro verwenden, sehr praktisch für die Organisation Ihrer Sachen. Zufriedenheitsgarantie 4 haken im lieferumfang enthalten. Geeignet für alle autos, 7 x 2, fahrzeuge, 4 und 0, SUVs, 6 Zoll liegt. Sie müssen sich keine sorgen machen, die langlebig ist, dass es leicht bricht, hat einen großen Schlitz und ein Standard-Kurvendesign für bessere Kapazität und Stabilität, das für eine lange Zeit verwendet werden kann.

Hängen sie den haken einfach um die Kopfstütze und Sie müssen die Kopfstützen nicht demontieren. Universell einsetzbar größe 2, 8 x 1, dass der durchmesser der kopfstützen zwischen 0, LKW und mehr. Einfache installation in sekunden super einfach und bequem zu installieren und zu entfernen, ohne Werkzeug. Weitere vorteile erweitern sie den platz ihres autos und halten sie den innenraum ihres autos ordentlich und sauber, wie Taschen, Kinderspielzeug, Flaschen, Regenschirm und mehr. Wir bieten ein premium-produkt, setzen Sie sich bitte per Amazon Post mit uns in Verbindung, das Sie mit Vertrauen kaufen können.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-GG01

2. teileplus24

#ad

Teileplus24 AL200 hliníková ochrana hrany zavazadlového prostoru kompatibilní s VW T7 Multivan 2021-, barva: Černá

#ad
teileplus24 #ad - Technický značkový hliník s tloušťkou 0, 7 mm, vysoká stabilita a kvalitní vzhled díky mikro hranám kolem dokola. Kompatibilní s vw volkswagen t7 typ st také pro edici, Life a Style od roku výroby 11/2021-. Precizní tvar a zpracování, jednoduchá montáž a demontáž beze zbytků. 3d ražba, hrana a plná ochrana po celé délce. Rozsah dodávky: hliníková ochrana hrany zavazadlového prostoru s hranou, montážní čisticí hadřík 3M, návod k montáži. Nejmodernější laserové měření a technologie řezání.
Značkateileplus24 #ad
Výrobceteileplus24 #ad
Číslo díluAL200

3. Z4L

#ad

Přesné gumové rohože vhodné pro VW T7 Multivan od roku 2022 | 2 řady

#ad
Z4L #ad - Protiskluzová vrstva na spodní straně pro bezpečné držení během jízdy. Robustní materiály s dlouhou životností – jsou vyrobeny z kvalitní gumy, naše rohože jsou extrémně odolné a odolné vůči vodě a nečistotám. Gumové rohože vhodné pro vw t7 Multivan od roku 2022 | 2 řady. Chrání interiér vašeho vozidla před nečistotami, vlhkostí a opotřebením. Dné univerzální rohože. Rohože jsou celoroční. Vyrobeno v eu z kvalitních materiálů | Barva: černá. Sada se skládá z prvků, které jsou zobrazeny na obrázku.
ZnačkaZ4L #ad
VýrobceZ4L #ad
Hmotnost8.82
Číslo díluGMV-80906905649

4. autix

#ad

Rohože na stupačky vhodné pro VW T7 Multivan, nástupní rohože, Koberce pro nástupové stupně

#ad
autix #ad - 100% přesný tvar. Vč. S vysoce kvalitním lemováním. Slouží k udržení hodnoty. Suchého zipu pro upevnění. Opticky zhodnotí vozidlo. Vysoce kvalitní velurový koberec.
Značkaautix #ad
Výrobceautix #ad
Číslo dílu3000710
Záruka2

5. Mattenprofis

#ad

Gumové rohože gumové rohože vhodné pro VW T7 Multivan 10dílná kompletní výbava s vanou zavazadlového prostoru od roku výroby 2022 Ri

#ad
Mattenprofis #ad - Vhodné pro vw t7 multivan kompletní výstelka s vanou zavazadlového prostoru od roku výroby 2022 – dnes, 10dílný, včetně 4 kulatých upevnění v rohožce řidiče.

Perfektní originální tvar je zaručen, nobben hroty na spodní straně pro bezpečné neklouzavé držení; cca Vysoký okraj po celém obvodu 1, bez zápachu, bez problémů omyvatelný, 0 cm; v případě nepotřeby lze prostorově úsporně srolovat. Vyrábíme je z kvalitní gumové směsi. Gumové autorohože chrání interiér každého vozidla. Díky zvýšeným okrajům chrání autorohož interiér vozidla před znečištěním a prodlužuje jeho životnost. Chrání spolehlivě před nečistotami, jako jsou oleje, sněhem a vodou; nepropouští vodu a je odolný vůči kapalinám, kyseliny, benzín atd. Perfektně sedí, údržba a čištění jsou jednoduché.
ZnačkaMattenprofis #ad
VýrobceMattenprofis #ad
Číslo dílu905656 905649

6. LACKSCHUTZSHOP

#ad

Fólie ochrana hrany nakládací hrany, ochrana nárazníku, ochrana proti poškrábání s montážním nástrojem stěrkou –, Lackschutzshop, ochranná fólie laku vhodná pro VW T7 Multivan typ ST od r.v. 2020

#ad
LACKSCHUTZSHOP #ad - Transparentní, samolepicí ochrana hrany zavazadlového prostoru / ochranná fólie / ochrana proti poškrábání pro oblast nakládací hrany.

150µm 0, 15 mm silná, speciálně vyvinutá pro ochranu karoserie vozidel. Dné zbarvení, benzínu a nemrznoucím prostředkům. Jednoduchá montáž díky přířezu tvaru pro příslušný typ vozidla. Vynikající vnější trvanlivost – odolná vůči uv záření, v myčce, odolná vůči slané vodě, odolná proti naftě, tzn.22020 vč. Ochranná fólie laku / ochrana hrany zavazadlového prostoru 100% vhodná pro vW T7 Multivan typ ST od r. V. Přesný tvar a vysoká přesnost díky digitální výrobě ve fóliovém plotu. Montážní nářadí a německý návod k montáži.
ZnačkaLACKSCHUTZSHOP #ad
VýrobceLackschutzshop #ad
Hmotnost90
Číslo díluLK_FBA_VW_T7_Multivan
ModelkaLK_FBA_VW_T7_Multivan

7. Mattenprofis

#ad

Mattenprofis Gumové rohože gumové rohože vhodné pro VW T7 Multivan 9dílná kompletní výbava od roku výroby 2022 Ri

#ad
Mattenprofis #ad - Vhodné pro vw t7 multivan kompletní vydání od roku výroby 2022 - Dnes, 9dílná, včetně 4 kulatých upevnění v podložce. Gumové autorohože chrání interiér každého vozidla.

Perfektní originální tvar zaručuje, nobbenspikes na spodní straně pro bezpečné protiskluzové držení; cca 1, bez problémů omyvatelný, bez zápachu, 0 cm po celém obvodu vysoký okraj; při nepotřebě lze srolovat úsporně. Chrání spolehlivě před nečistotami, sněhem a vodou; nepropouští vodu a je odolný vůči kapalinám, kyseliny, jako jsou oleje, benzín atd. Perfektně sedí, údržba a čištění jsou jednoduché. Díky zvýšeným okrajům chrání autorohož interiér vozidla před znečištěním a prodlužuje jeho životnost. Vyrábíme je z kvalitní gumové směsi.
ZnačkaMattenprofis #ad
VýrobceMattenprofis #ad
Číslo dílu905656 905649

8. tuning-art

#ad

Barva: stříbrná, tuning-art BL1037 Ochrana hrany zavazadlového prostoru se zkosením pro VW T7 Multivan 2021-

#ad
tuning-art #ad - Isticí hadřík 3m, předinstalovaná speciální lepicí páska, zhodnocení vašeho vozidla. Kompatibilní s vw t7 volkswagen t7 / typ st také pro edici, Life a Style od roku výroby 11/2021-. Rozsah dodávky: ochrana hrany zavazadlového prostoru z nerezové oceli, montážní návod, video návod. Bezpečná ochrana před poškrábáním a poškozením, rychlá a trvalá montáž, jednoduchá, okamžitě k dodání zboží na skladě!. Tvar specifický pro vozidlo a hrany na celkové délce, jemně kartáčovaná, nerezová ocel, odolná vůči horku a chladu.
Značkatuning-art #ad
Výrobcetuning-art #ad
Číslo díluBL1037

9. Luxshield

#ad

Ochranná fólie na dveře auta příslušenství ozdobné lišty ochranná fólie lak průhledná, Luxshield Auto nástupní lišty ochrana pro VW T7 ST I 2021-2024

#ad
Luxshield #ad - Perfektně přizpůsobeno: pro t7 st i 2021 - 2024 ve vhodné 4dílné sadě. Bez problémů odstranitelné: naše fólie nezanechávají při stahování žádné zbytky na nástupu a chrání váš lak předtím lehce zahřejte! .

Kompletní sada: po rozbalení ihned začněte s příslušenstvím! Obsahuje: hadřík z mikrovlákna / montážní kapalinu / čistič laku / stěrku. Vyrobeno v německu: nejlepší kvalita a optimální tvar přímo z Německa. Extrémně robustní: 0, 15 mm silná ochranná fólie na auto je odolná proti chladu, soli, horku, vlhkosti, ledu, UV záření atd. A byl vyvinut speciálně pro ochranu automobilů.
ZnačkaLuxshield #ad
VýrobceLuxshield #ad
Výška1.93
Délka8.82
Hmotnost0.84
Šířka3.74
Číslo díluES-VW-T7-ST-21-T

10. GUA

#ad

Style, Life, PPH pogumovaná rohož do zavazadlového prostoru vana zavazadlového prostoru pro VW Multivan T7 / Multivan T7 eHybrid PHEV Multivan, Energetic V/5 od 2021-

#ad
GUA #ad - Odolné vůči olejům a chemikáliím. Ada sedadel. Pogumovaný, protiskluzový na celém povrchu. Vysoký okraj chrání vnitřek vozu před vodou a nečistotami a proti vysokým a nízkým teplotám. Pro všechny modely od 2021 do současnosti, L2 pro dlouhý rozvor; za 3. Materiál se skládá ze směsi plastového kaučuku, nazývaného TPE. Pph pogumovaná prémiová vana do zavazadlového prostoru vana do zavazadlového prostoru pro VW Multivan T7 / Multivan T7 eHybrid PHEV Multivan, Style, Life, Energetic.
ZnačkaGUA #ad
VýrobceARI #ad
Číslo dílu300193894
Záruka1 rok záruka výrobce