Top 10 Moto G7 Power – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ETRSAIRL

#ad

ETRSAIRL WILLONE Panzergas Schutzfolie Volle Abdeckung,9H Härte, HD Kiar,Anti-Kratzendhs53

#ad
ETRSAIRL #ad - Schnelles aufladen: usb-kabel bietet bis zu 5 v/3 a sicheren ladestrom, schneller als 5 v/2 a, a54, a31, a41, a53, wandladegerät oder samsung adaptive fast charging adapter verwendet werden, S22, a32, A51, S23 Ultra, s23, S23 Plus, um schnelles Aufladen für Galaxy A42, und unterstützt Quick Charge 3.0 Das kabel aus pu-material hat gute physikalische Eigenschaften, gute Flexibilität, hat Flexibilität, ohne Beschädigungen.

Breiter anwendungsbereich: der usb-a-anschluss kann an ein wandladegerät oder ein autoladegerät angeschlossen werden, um Smartphones oder sogar andere Geräte mit einem USB-C-Anschluss aufzuladen. Elastisches design und langlebige materialien: das elastische android-telefon-lade-usb-typ-c-spiralkabel ist leicht zu dehnen, hohe Zugfestigkeit, ist nicht leicht zu knoten, Beständigkeit gegen Verdrehungen und Drehungen, und ist leicht zu biegen und zu falten, schnell zuprallen, zu verformen und nimmt keinen Platz ein. Sie k nnen auch den usb a anschluss an ihren Computer anschließen, um Daten, Bilder und Audio auf Ihr Smartphone zu übertragen.

Das android-handy-Ladekabel kann mit einem QC3. 0-anschluss auto-Ladegerät, S21 zu bieten. Usb 2. 0 unterstützt eine Datenübertragungsgeschwindigkeit von bis zu 480 Mbps. Breites anwendungsspektrum: android-handy-ladekabel, a31, a53, s20, galaxy z flip 5 z flip 4 z flip 3 z fold 5 z fold 4 z fold3, s22, a32, s20, s23 plus, s9, s23ultra, s8, lg k31 k52 k61 K51S K41S, s21, kompatibel mit galaxy a54, fe s10, a52, s23, moto edge s30 x30 G71 G51 G50, A41, a42, Note20 10 9 8 und andere Geräte mit USB Typ C Anschlüssen.
ZnačkaETRSAIRL #ad
VýrobceETRSAIRL #ad
Číslo díluSS-ATC2

2. amFilm

#ad

AmFilm Moto G7 Power ochranná fólie na displej 3 kusy, tvrzené sklo pro Motorola Moto G7 Power

#ad
amFilm #ad - Křišťálově čirá s 99, 9% průhledností obrazovky, zajišťuje přirozený zážitek ze sledování. Super tenký – 0, 33 mm, spolehlivý, zatížitelný a slibuje úplnou použitelnost a citlivost dotykové obrazovky. Obsah balení: 3 ochranné fólie na displej z tvrzeného skla, 1 čisticí hadřík z mikrovlákna, 6 nálepka k odstranění prachu, 1 Mokrá/suchá utěrka, 1 návod český jazyk nelze zaručit. Speciálně navrženo pro Motorola Moto G7 Power 2019. Extrémně zatížitelná a odolná proti poškrábání díky tvrdosti 9H a zabraňuje otiskům prstů.
ZnačkaamFilm #ad
VýrobceTechMatte #ad
Výška0.04
Délka1.18
Šířka1.18
Číslo díluMTG7PR-GLSX3
ModelkaMTG7PR-GLSX3

3. BROTECT

#ad

Antireflexní a protiprstová, brotect 2x antireflexní ochranná fólie kompatibilní s Motorola Moto G7 Power Matte ochranná fólie na displej

#ad
BROTECT #ad - Ochrana proti otiskům prstů nečistoty a otisky prstů na ochranné fólii displeje můžete díky technologii Anti-Fingerprint jednoduše setřít.

Antireflexní matná antireflexní ochrana displeje BROTECT snižuje rušivé odrazy a odrazy na tvém displeji, kompatibilní s Motorola Moto G7 Power. Optimalizovaná na dotyk matný, papírový povrch antireflexní fólie je velmi příjemný na dotek a zaručuje optimální dotykovou funkci. UpozornĚnÍ: fólie je záměrně střižena menší než displej, protože má v okrajové oblasti vyklenutí. Ochrana proti poškrábání extrémně odolný proti poškrábání a odolný povrch antireflexní fólie ideálně chrání displej – kompatibilní s Motorola Moto G7 Power.
ZnačkaBROTECT #ad
VýrobceBROTECT #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka4.13
Číslo dílu1935031

4. AOKUMA

#ad

AOKUMA pro Samsung Galaxy A04s/Motorola Moto G10 Power pancéřové sklo, prémiová skleněná fólie s tvrdostí 9H, ochranné sklo proti, 2 kusyOchranná fólie pro Samsung Galaxy A04s/Moto G10 Power

#ad
AOKUMA #ad - Upozornění díky zaobleným hranám displeje vašeho mobilního telefonu samsung galaxy A04s/Motorola Moto G10 Power fólie na displej nezakrývá úplně, nýbrž pouze plochou plochu. Maximální ochrana tloušťka pouze 0, 26 mm, tvrdost 9h od naší skleněné fólie samsung galaxy a04s/motorola moto g10 power nabízí vynikající ochranu proti pádům, škrábancům a úderům a může zachovat původní retinální zážitek vašeho přístroje s vysokým rozlišením a vysoce citlivou reakci na dotyk.

Snadná instalaceaby při odstraňování nezanechaly žádné bubliny a zbytky, odstraňte prach a před instalací jej správně vyrovnejte Bezstarostná doživotní záruka nabízí jednoduchou celoživotní ochranu pro váš chránič obrazovky z tvrzeného skla. Proti otiskům prstů a skvrnám pro zabránění otiskům prstů, skvrnám, mastným skvrnám a jiným nečistotám je Samsung Galaxy A04s/Motorola Moto G10 Power tvrzené sklo pokryto oleofobním povrchem.

Kompatibilní modelsamsung galaxy a04s/motorola moto g10 power ochranná fólie speciálně vyvinutá pro nový Samsung Galaxy A04s/Motorola Moto G10 Power, speciálně vhodná pro zakrytí obrazovky, přesný laserový řez pro přední kameru a reproduktor, vynikající volba pro ochranu vaší obrazovky. Ochranná fólie funguje ještě velmi dobře. Díky této povrchové úpravě se snadno čistí.
ZnačkaAOKUMA #ad
VýrobceAOKUMA #ad
Výška0.5
Délka6.85
Šířka4.09
Číslo díluGH2-‎Galaxy A04s
Modelka‎Samsung Galaxy A04s

5. NEW'C

#ad

0,33 mm ultra čiré, pancéřové ochranné sklo pro Motorola Moto G7 Play, bez škrábanců, NEW'C 3 kusy, tvrdost 9H, HD ochranná fólie na displej, ultra odolné

#ad
NEW'C #ad - U motorola moto g7 play bylo sklo o něco větší, aby chránilo obrazovku co nejlépe. Díky zaobleným hranám přístroje však může dojít k průniku vzduchu. Není kompatibilní s: Motorola Moto G7. Super křišťálově čisté – ochranné sklo je křišťálově čisté a vyrobeno z 99, nezkresluje barvu displeje, ani neovlivní zobrazení ani citlivost dotyku vaší dotykové obrazovky.

Pipeta zesiluje přilnavost skla a blokuje průnik vzduchu. Důležité: po použití pipety musí být alespoň 5-10 sekund vystavena slunečnímu záření nebo UV záření. Snadná instalace – vše, najdete v existující sadě: čisticí ubrousky, co potřebujete pro instalaci, nálepky na prach, podrobný návod k použití.

Odolává rezistentní odolnosti proti poškrábání a skokům, 9% transparentního, že váš smartphone vypadá jako nový. Připadá mi jako váš originální displej. Extrémní tvrdost – pancéřové ochranné sklo pro motorola Moto G7 Play je tvořeno silným, vyváženým sklem 9H tvrdší než nůž. Nikdy nepoužívejte na již poškozeném nebo popraskaném zařízení.
ZnačkaNEW'C #ad
VýrobceNEW'C #ad
Výška0.5
Délka5.51
Šířka2.56
Číslo dílu3760281988950
Modelkap3-moto-g7play

6. TECHGEAR

#ad

TECHGEAR 5 kusů ochrany displeje pro Motorola Moto G7 Power, Ultra čirá ochranná fólie pro Motorola Moto G7 Power Není pro starší modely Moto G7, s čisticím hadříkem + aplikační kartou

#ad
TECHGEAR #ad - Zkontrolujte prosím naše obrázky pro návod český jazyk nelze zaručit. Ochrana obrazovky je dimenzována tak, že zakrývá pouze plochou část obrazovky přístroje, ne zakřivené hrany.

Vynikající volba ochrany obrazovky pro Motorola Moto G7 Power. Zabraňuje poškrábání a jinému poškození obrazovky. 5x clear ochranná fólie na displej s čisticím hadříkem, aplikační karta. Snadno odstranitelné, bez lepivých zbytků nebo označení na obrazovce. Tyto kvalitní ochranné fólie na displej techgear získají původní citlivost dotykové obrazovky vašeho monitoru, aniž by narušovaly HD displej. Pokyny k použití na zadní straně obalu TECHGEAR. V opačném případě by vytvořily nevzhledné vzduchové bubliny a na těchto okrajích je zvedly. Ité na míru pro váš přístroj není nutný žádný další střih.
ZnačkaTECHGEAR #ad
VýrobceTECHGEAR SOLUTIONS #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluSCRP-Moto G7Pwr -5PK
Modelka.

7. OtterBox

#ad

OtterBox Alpha Glass Series Displayschutzfolie für Moto G7 Power, transparent, Einzelhandelsverpackung

#ad
OtterBox #ad - Reactive touch: behält die Reaktionsfähigkeit des Touchscreens. Splitter- / anti-kratz: verstärktes glas mit Oberflächenhärte 9H — höchste Stufe auf der Glashärte-Skala. Einfach: leicht zu reinigen, schnell anzubringen und hinterlässt keine Rückstände beim Entfernen. Inklusive otterbox eingeschränkter lebenslanger Garantie Details siehe Website und 100% authentisch. Einwandfreie klarheit: erhält die makellose Bildqualität des Handys.
ZnačkaOtterBox #ad
VýrobceOtter Products #ad
Výška0.02
Délka6.03
Šířka2.75
Číslo dílu77-61227
Modelka77-61227

8. TECHGEAR

#ad

Ultra čirá ochranná fólie pro Motorola Moto G7 Power Ne pro starší modely Moto G7, TECHGEAR 3 kusy Ochrana displeje pro Motorola Moto G7 Power, s čisticím hadříkem + aplikační karta

#ad
TECHGEAR #ad - Tyto kvalitní ochranné fólie na displej techgear získají původní citlivost dotykové obrazovky na obrazovce, aniž by ovlivňovaly HD zobrazení. Na míru pro váš přístroj není nutný žádný další střih.

Pokyny k použití na zadní straně obalu TECHGEAR. Zabraňuje poškrábání a jinému poškození obrazovky. Ochrana obrazovky je dimenzována tak, že pokrývá pouze plochou plochu obrazovky přístroje, ne zakřivené hrany. Jinak by vytvořily nevzhledné vzduchové vměstky a na tyto okraje by se zvedly. Zkontrolujte si prosím naše obrázky pro návod český jazyk nelze zaručit. 3 x clear ochranná fólie na displej s čisticím hadříkem, aplikační kartička. Snadno odstranitelná, bez lepivých zbytků nebo značek na obrazovce. Vynikající volba ochrany obrazovky pro Motorola Moto G7 Power.
ZnačkaTECHGEAR #ad
VýrobceTECHGEAR SOLUTIONS #ad
Číslo díluSCRP-Moto G7Pwr -3PK

9. REY

#ad

Proti zamlžení, ochranná fólie na displej 9H+, tvrdost proti poškrábání, 3D / 4D / 5D, REY Pack 2X pancéřové sklo ochranná fólie pro Motorola Moto G7 Power, polykarbonát, černá, proti oleji

#ad
REY #ad - Snadná montáž bez zbytků. 2 kusy, od rey z polykarbonátu 3d, ochranné fólie pro MOTOROLA MOTO G7 POWER. Příjemné uchopení zlepšuje dotek původní obrazovky vašeho mobilního telefonu, pro pocit měkkosti a lepší pocit. Odstraňuje mastnotu, váš chytrý telefon je vždy čistý. Vynikající viditelnost s vysokým kontrastem. Plná průhlednost. Tvrdost dle standardu 9H, s vrstvou odpuzující mastnotu.
ZnačkaREY #ad
VýrobceREY #ad
Číslo dílu__2xp1222__3D__EU
Modelka__2xp1222__3D__EU

10. Kesuwe

#ad

G7 Optimo Maxx, kratzfest, 2,5D Rand, kompatibel mit Motorola Moto G7 Power, 9H Härte, G7 Supra 6,2 Zoll 15,7 cm, blasenfrei, Kesuwe Displayschutzfolie aus gehärtetem Glas

#ad
Kesuwe #ad - Lieferumfang: 1 x einzelhandelsverpackung, 3 x Displayschutzfolie aus gehärtetem Glas, 3 x Feuchttücher, 3 x Trockentücher, 3 x Staubentfernungsaufkleber.

Großartige benutzererfahrung: Staubfrei, fingerabdruckfrei, blasenfrei und hüllenfreundlich durch das offene Kanten-Design. Speziell entworfen nur für motorola moto g7 power, G7 Supra 6, 2 zoll 15, G7 Optimo Maxx, 7 cm Displayschutzfolie deckt den am meisten geschützten Bereich ab. Hervorragende qualität: hergestellt aus hochwertigem, ultradünnem 0, 33 mm gehärtetem Glas, widersteht Kratzern bis zu 9H. Lebenslanger freundlicher Kundenservice nur von Kesuwe und 30 Tage Geld-zurück-Garantie aus irgendeinem Grund.
ZnačkaKesuwe #ad
VýrobceKesuwe #ad
Výška0.3
Délka6.3
Hmotnost0.15
Šířka3.5
Číslo díluMoto G7 Power, G7 Optimo Maxx, G7 Supra
ModelkaMotorola Moto G7 Power