Top 10 Memory Kissen 40×80 – Standardní polštáře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LILENO HOME

#ad

LILENO HOME Polštář pro spaní na boku 40 x 145 cm sada 2 ks výplň 1100 g – polštář pro kojení s vyjímatelnými vnitřními polštáři – polštář pro spaní na boku 40 × 145 cm pro těhotné ženy a miminka

#ad
LILENO HOME #ad - Vyzkoušejte si nebeský zážitek ze spánku bez rizika. My ve společnosti lileno home klademe největší důraz na kvalitu! všechny naše výplňové polštáře se vyrábějí v německu a potah z mikrovlákna i polyesterové náplně procházejí přísnou kontrolou kvality! Naše certifikovaná výplň ve vločkách se extrémně snadno protřepe a vyznačuje se jedinečnou pružností a trvalou pružností.

Kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln je kromě toho vyrobeno z mikrovlákna vhodného pro alergiky. Protože 100% věříme v naši kvalitu, rádi bychom vám mohli objednat absolutně bez rizika: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, dostanete své peníze zpět - až 90 dní od data nákupu! Naše polštáře certifikované podle Ökotex 100 lze prát při 60 °c a testovány na škodlivé látky.

Rozhodněte sami, zda raději tvrdé nebo měkké jednoduchým protřepáváním. Naše antialergické polštáře pro spaní na boku se přizpůsobí přirozenému tvaru vašeho těla a zajišťují dostatečnou stabilitu při odlehčení otlaků.
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceDiscount-Deal24 #ad
Výška0.01
Délka57.09
Hmotnost4.85
Šířka15.75
Modelka92038.2

2. KAR-MAL

#ad

Velký spací polštář, příjemný na, lze prát na 60 stupňů – Sleeping Pillow 30 × 50 – bílý, lze prát pro alergiky, KAR-MAL Polštář 30 x 50 z mikrovlákna 100% s nastavitelnou měkkostí – polštář 30 × 50

#ad
KAR-MAL #ad - Perfektní teplý spací polštář bude užitečný jak pro děti, tak i pro dospělé. Polštáře na pohovku jsou velmi měkké a příjemné na dotek, můžete je prát při 60 stupních Celsia.

Tvrdost našich polštářů pro alergiky si můžete sami nastavit. Materiál, má normy Öko-Tex 100 Polštáře jsou nenáročné a snadno se udržují, mohou se používat po mnoho let. Funguje prakticky v každém interiéru. Polštáře na postel 30 x 50 mají ergonomický zip, díky kterému můžete snadno odstranit přebytečnou výplň. Výplň polštáře měkká výplň z něj dělá vynikající polštář na pohovku k mazlení nebo zdřímnutí.

Nejlepší hygienická péče na trhu chrání polštáře před bakteriemi, ze kterého byl vyroben polštář na spaní, roztoči a pachy. Navíc je dermatologicky testován, a proto ideální pro alergiky a lidi s astmatem. Po vyprání vždy dobře osušte a poté krátce a silně rozšleháte.
ZnačkaKAR-MAL #ad
VýrobceKAR-MAL #ad
Hmotnost0.68

3. FMP Matratzenmanufaktur

#ad

Ortopedický šíjový podhlavník – visco elastický polštář, visco polštář, bílá, polštář, šíjový podhlavník, 70x36x8,5 cm

#ad
FMP Matratzenmanufaktur #ad - Potah s podílem kašmíru je heboučce měkký, odnímatelný díky zipu a lze jej prát na 60 stupňů, pletenina okolo jádra z visco pěny zajistí bezproblémové natahování povlaku.

Polštář v 70x36 cm se ideálně hodí na pohovku nebo do postele, i pro těhotné nebo na tvrdé polstrování. Termoelastický polštář visco, ideálně se přizpůsobí podle krku a hlavy pro dobré uložení páteře a klidný spánek. Ortopedický a visco elastický šíjový opěrný polštář, který je speciálně hodí pro napjaté svaly krku. Polštář pod šíji speciálním způsobem uvolňuje tlak díky pěně visco pro optimální oporu krku.
ZnačkaFMP Matratzenmanufaktur #ad
VýrobceFMP Matratzenmanufaktur #ad
Výška3.35
Délka27.56
Hmotnost3.26
Šířka14.17
Číslo dílu103

4. Siebenschläfer

#ad

Siebenschläfer Polštář z mikrovlákna 40 x 80 jednotlivých

#ad
Siebenschläfer #ad - Neriskujte přitom své zdraví a dbejte na pečeť Ökotex pro výrobky testované na škodlivé látky. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz: pokud nebudete spokojeni, dostanete peníze zpět do 30 dnů. Vhodné pro alergiky: polštář se výborně hodí pro alergiky. Bez škodlivých látek: strávíte cca třetinu svého života ve spánku. Doplnitelné: plnicí množství polštáře lze individuálně přizpůsobit pomocí zipu. Vyrobeno v eu: záměrně jsme zvolili místo výroby v EU, abychom splnili vysoké nároky na bezpečnost výrobků a sociální standardy.
ZnačkaSiebenschläfer #ad
VýrobceSiebenschläfer #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost1.3
Šířka15.75

5. LILENO HOME

#ad

LILENO HOME Polštář 80 × 80 cm sada 2 ks Medium s 850 g výplní polštáře – postel nebo dekorační polštář se zipem k přizpůsobení – lze prát do 95° – polštář na pohovku & ozdobný polštář na

#ad
LILENO HOME #ad - My ve společnosti lileno home klademe největší důraz na kvalitu! všechny naše výplňové polštáře se vyrábějí v německu a potah z mikrovlákna i polyesterové náplně procházejí přísnou kontrolou kvality! Naše certifikovaná výplň ve vločkách se extrémně snadno protřepe a vyznačuje se jedinečnou pružností a trvalou pružností.

Kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln je kromě toho vyrobeno z mikrovlákna vhodného pro alergiky. Protože 100% věříme v naši kvalitu, rádi bychom vám mohli objednat absolutně bez rizika: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, dostanete své peníze zpět - až 60 dní od data nákupu! Vyzkoušejte si nebeský zážitek ze spánku bez rizika.

Naše polštáře certifikované podle Ökotex 100 lze prát při 95 °c a testovány na škodlivé látky. Rozhodněte se sami, zda raději tvrdé nebo měkké díky jednoduchému vyjmutí zipu! Naše antialergické polštáře se přizpůsobí přirozenému tvaru vašeho těla a zajišťují dostatečnou stabilitu při odlehčení otlaků.
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceDiscount-Deal24 #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost0.33
Šířka31.5

6. COZSINOOR

#ad

COZSINOOR Polštář 40 x 80 cm 2dílná sada komfortních polštářů Ökotex, prémiový polštář na spaní, nejlepší ergonomický polštář proti bolestem šíje, pratelný polštář pro spaní na boku, spaní na břiše

#ad
COZSINOOR #ad - Výplň z ultra měkkých gelových vláken zajišťuje komfort a podporu zároveň. Polštář cozsinoor je stálobarevný a odpuzuje skvrny. I po mnoha praních zůstává stabilní tvar a měkký. Naše jádro polštáře je naplněno kombinací 3d a 7d mikrovláken, takže zůstává hlava vždy optimálně podepřená.

Na každý polštář nabízíme 3letou záruku, hebké polštáře zaručují luxusní pocit spánku, jakou spací pozici upřednostňujete – naše měkké, abychom jej chránili před výrobními vadami. Speciální design zabraňuje tomu, zádech nebo na bocích. Díky antialergickému materiálu a hypoalergenní výplni je polštář ideální pro alergiky, zůstává vždy svěží a čistý. Bez ohledu na to, jako v hotelu. Speciální struktura vláken umožňuje okamžité přizpůsobení tvaru a vytváří hebký pocit spánku.

Polštář na spaní cozsinoor slibuje díky své inteligentní struktuře a přiměřené tloušťce klidný spánek. 156 integrovaných 3d polštářů zajišťuje perfektní přizpůsobení hlavě, krku a ramenům. Lze jej jednoduše prát při 30 °c v pračce a sušit v sušičce při nízké teplotě. Ideální pro všechny spací pozice – ať už spíte na břiše, aby polštář spadl, které zajišťují trvalou podporu.
ZnačkaCOZSINOOR #ad
VýrobceCOZSINOOR COZYDREAM #ad
Výška0.04
Délka15.75
Šířka31.5

7. Mediflow

#ad

Mediflow Originální vodní polštář 5004 40 x 80 cm s viskózní pěnou, 1 kus balení 1 ks

#ad
Mediflow #ad - Standardní velikost: 40 cm x 80 cm trychtýř včetně návodu k plnění a údržbě český jazyk nelze zaručit. Systém vodního polštáře nabízí perfektně přizpůsobitelný podpůrný účinek a reaguje na každý pohyb hlavy během spánku.

Visco elastická pěna s větracími otvory, které odvádějí teplo od hlavy a zajišťují příjemnou cirkulaci vzduchu. Materiál: povlak na polštář: 100% bavlna; izolace: 100% polyolefin; viskózové pěnové jádro: 100% polyuretan. Měkká vrstva studené pěny visco s ventilačními otvory, příjemně měkká a větraná; pevné pěnové odpružení zajišťuje potřebnou podporu, aby byla krční páteř co možná nejrovnější.
ZnačkaMediflow #ad
VýrobceOBBOD #ad
Výška0
Délka15.75
Hmotnost2.91
Šířka31.5
Číslo dílu5004
Modelka5004

8. Softimi

#ad

Softimi Prošívaný prémiový polštář, 4dílná sada, antialergický – proti roztočům – okamžitě použitelný bez zápachu – s nastavením tvrdosti 4dílná sada 80 × 80 cm, 80 × 80 cm

#ad
Softimi #ad - Má ochranu proti roztočům a díky tomu není zajímavým místem pro roztoče. Materiál díky látkám, ze kterých je vyroben, je náš polštář vhodný pro alergiky a nezpůsobuje podráždění kůže nebo záněty.

Kvalita polštář softimi je vyroben z pečlivě vybraných látek nejvyšší kvality a díky své výplni je heboučký. Nastavitelný pokud se ukáže, že náš polštář je pro vás příliš tvrdý, můžete přebytečnou výplň odstranit, dokud nedosáhnete požadované měkkosti. Antialergie je vyroben kompletně z antialergických materiálů, takže jej mohou používat i lidé s velmi citlivou pokožkou. CertifikÁt náš produkt je certifikován Öko-tex, což zaručuje kvalitu zpracování a vysoký standard látek používaných pro polštáře.
ZnačkaSoftimi #ad
VýrobceSoftimi #ad
Výška0.01
Délka31.5
Šířka31.5

9. KLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR

#ad

Klosterdorf Bettenmanufaktur Premium tříkomorový polštář "funkční" | 80 x 80 cm | 1200 gramů | ruční práce z Německa | péřový polštář, tříkomorový polštář, péřový polštář

#ad
KLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR #ad - Zvláštnosti: vhodné pro alergiky, vyrovnává teplotu a vlhkost, udržitelná výroba, šetrné k pokožce, prodyšné, vyrobeno podle DIN EN 12934.

Pečeť kvality: Öko-tex standard, idfl, ruční práce z německa, prokazatelně pouze nové německé prachové peří, zaručeně žádné množství života. Rádi vám poradíme také osobně na: +49 0 5244 9394872. Povlak: povlak na polštář podle normy Öko-tex standard 100, 100% nejjemnější bavlna, Soft Lotion, bílá saténová lemovka. Výplň vnější: 100% nové čisté německé prachové peří třídy i, vnitřní náplň: 30 % nové čisté německé prachové peří třídy I / 70 % nové čisté německé peří třídy I. Druh produktu: premium klosterdorf 3komorový polštář "funkční".
ZnačkaKLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR #ad
VýrobceKLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost2.65
Šířka31.5

10. Dailydream

#ad

80 x 40 x 20 cm, Dailydream SnuzzleCloud Memory Foam polštář, bílý, ergonomický polštář pod šíji

#ad
Dailydream #ad - Navíc je naše kartonáž z recyklovaného papíru. Naše polštáře jsou vyráběny bez těžkých kovů nebo formaldehydu a jsou vhodné pro alergiky.

Vždy a všude. Inovativní virozovÝ potah: náš povlak na polštář s antivirovou funkcí bojuje proti šíření virových infekcí, je netoxický, šetrný k pokožce a lze prát při 40 stupních. Certifikovaná kvalita: všechny součásti našeho výrobku jsou certifikovány: 1 pěna, 2 potahu a 3 balení. Naše mise: dobrý spánek pro každého. Udržitelnost: díky lepšímu výběru materiálu se snažíme vyvíjet trvanlivé výrobky. Vynikající podpora krku: speciální paměťová pěna zajišťuje optimální podporu a odlehčení šíje a zajišťuje tak optimální polohu pro spaní.
ZnačkaDailydream #ad
Výrobcenivion GmbH #ad
Výška0.04
Délka31.5
Hmotnost2.5
Šířka15.75