Top 10 Kühlschrank Thermometer – Teploměry do chladniček

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Unknown

#ad

Camco 42114 Kühlschrank-Gefrierschrank-Thermometer, überwacht die Innentemperatur Ihres Kühlschranks oder Gefrierschranks, Haken oder Ständer allein, aus robustem Stahl

#ad
Unknown #ad - Aus robustem Edelstahl. Leicht ablesbares Zifferblatt. Misst temperaturen von -29 °C bis 27 °C. Kann aufgehängt oder aufgestellt werden. Berwachen sie die Innentemperatur Ihres Kühlschranks oder Gefrierschranks.
ZnačkaUnknown #ad
VýrobceCamco #ad
Výška3
Délka1.3
Hmotnost0.1
Šířka2.5
Číslo dílu42114
Modelka42114

2. PECULA

#ad

Teploměr chladničky: -30 ~ 30 °C/-20 ~ 60 °C, velký ciferník s červeným displejem, teploměr pro mrazák, chladničku, klasický teploměr na chladničku

#ad
PECULA #ad - Náš teploměr do chladničky se hodí pro běžné chladničky, izolační boxy atd. Skvělé pro použití v ledničce a mrazáku. Praktické. Rozsah dodávky: 2 x pecula teploměr na chladničku, návod na uvítání český jazyk nelze zaručit.

Vynikající design: teploměr do chladničky s háčky lze zavěsit nebo umístit do různých poloh, mechanický design jej lze odečítat a není nutná žádná baterie. Není v německém jazyce. Rozsah teplot: lednice měří teplotu chladničky -30 °c až 30 °c a splňuje různé požadavky. Jasná stupnice vám pomůže měřit potraviny při správné teplotě pro zajištění bezpečnosti.

Odolný materiál: teploměr do chladničky z ušlechtilé oceli je robustní, s dlouhou životností a dá se snadno čistit. Má velký ciferník s jasným modrým a červeným indikátorem na povrchu chladničky, mrazničky, díky čemuž je pro vás jednodušší odečítat teplotu.
ZnačkaPECULA #ad
VýrobcePECULA #ad
Výška0.01
Délka2.95
Šířka0.01
Číslo dílu03WDJ0003

3. PECULA

#ad

-30 ~ 30 °C/-20 ~ 60 °C, chladničku, klasický teploměr na chladničku, chladničku, teploměr pro mrazničku, Teploměr chladničky, velký ciferník s červeným displejem

#ad
PECULA #ad - Náš teploměr do chladničky se hodí pro běžné chladničky, mrazničky, izolační boxy atd. Vynikající design: teploměr chladničky s hákem lze zavěsit nebo umístit do různých poloh, s mechanickým designem jej lze odečítat a není potřeba žádná baterie.

Rozsah dodávky: 2 x pecula teploměr na lednici český jazyk nelze zaručit, návod k uvítání příp. Má velký ciferník s jasným modrým a červeným displejem na povrchu chladničky, díky čemuž je pro vás jednodušší odečíst teplotu. Jasná stupnice čtení vám pomůže měřit potraviny při správné teplotě a zajistit tak bezpečnost.

Skvělé pro použití v ledničce a mrazáku. Ne v německém jazyce. Teplotní rozsah: teploměr chladničky měří teplotu chladničky -30 °c až 30 °c a splňuje různé požadavky. Odolný materiál: teploměr lednice z ušlechtilé oceli je robustní, má dlouhou životnost a lze jej snadno čistit. Praktická.
ZnačkaPECULA #ad
VýrobcePECULA #ad
Hmotnost182
Číslo dílu03WDJ0004
Modelka03WDJ0004

4. Taylor

#ad

Taylor Precision Products Classic Series Kühlschrank-/Gefrierschrank-Thermometer, silberfarben, 1 Stück, großes Zifferblatt

#ad
Taylor #ad - Vielseitiges design: das thermometer kann an einem Gestell aufgehängt oder alleine im Kühlschrank oder Gefrierschrank stehen. 1 jahr eingeschränkte garantie: dieses thermometer ist mit einer 1 Jahr Garantie ausgestattet, so dass Sie Ihren Kauf mit Vertrauen tätigen können.

Kühlschrank und gefahrenzonen sind auf dem Zifferblatt für einfache Referenz gedruckt. Hergestellt für haltbarkeit: Konstruiert mit einem robusten Edelstahlgehäuse für zusätzliche Festigkeit und Korrosionsbeständigkeit. Hohe genauigkeit: stellen sie sicher, dass lebensmittel sicher mit Messwerten von -30 ° F bis 40 ° F sind. Praktischer Gefrierschrank, Ref. Extra großes zifferblatt: das extra große und bunte 7, 6 cm analoge Zifferblatt macht es einfach, die Messungen zu lesen.
ZnačkaTaylor #ad
VýrobceTaylor Thermometers #ad
Výška7.09
Délka4.92
Hmotnost0.19
Šířka1.57
Číslo dílu5924
Modelka5924

5. LinkDm

#ad

4 kusy, Teploměr do chladničky a mrazničky, velký ciferník

#ad
LinkDm #ad - Vysoce kvalitní. Režim instalace: Široká základna a integrované háčky umožňují umístění na libovolném místě v ledničce. Rozsah měření: cca - 20 až 26, 7 °C. Materiál: ušlechtilá ocel. Snadno čitelná.
ZnačkaLinkDm #ad
VýrobceLinkDm #ad
Výška0.01
Délka0.01
Šířka0.01
Číslo díluTHERMOM02-4P
ModelkaTHERMOM02-4P

6. SALTER

#ad

Kryt z ušlechtilé oceli a bimetalový senzor pro čerstvé potraviny, snadno čitelný, teplotní rozsah od -30 do 30 °C, pro domácnost/kavárnu, Salter 517 SSCR teploměr pro chladničky a mrazničky, analogový

#ad
SALTER #ad - S teploměrem pro lednici/mrazničku od Salter zůstanou vaše potraviny déle čerstvé. Vložte teploměr do lednice/mrazáku a již skončí méně potravin v odpadku a vaše potraviny zůstanou co nejdéle čerstvé.

Pro větší pohodlí lze teploměr zavěsit s teplotním rozsahem od -30 do 30 °C nebo postavit na přihrádku v chladničce. Teploměr má inteligentní bimetalický senzor a zobrazuje bezpečnostní zóny. Teplota vaší chladničky / mrazničky by měla ležet v tom. Hel pohledu lze nastavit. Tak můžete snadno odečíst teploty na velkém ciferníku, aniž byste museli teploměrem pohybovat.
ZnačkaSALTER #ad
VýrobceFKA Brands #ad
Výška0.98
Délka3.35
Hmotnost0.11
Šířka2.44
Číslo dílu517
Modelka517

7. SALTER

#ad

Salter Analogový teploměr do mrazničky 517 SSCR s teplotním rozsahem -30 až 30 °C a 513 SSCR analogový bezdrátový teploměr do trouby, kuchyňský teploměr, teploměr do trouby

#ad
SALTER #ad - Výrobek 2: vhodné pro každou pečicí troubu: zapomeňte na napadené koláče nebo spálené pečení, tento praktický teploměr do trouby vám pomůže udržovat troubu na správné teplotě, abyste pokaždé dosáhli dobrého výsledku. Teplotní rozsah mezi 50 °C a 300 °C. Výrobek 1: kvalita pro vaši kuchyni: s krytem z ušlechtilé oceli lze tento teploměr analogicky postavit nebo zavěsit ve vaší lednici/mrazničce a díky modernímu designu je také vizuálním obohacením.

Perfektní pro použití v ledničce nebo mrazáku, aby bylo zajištěno, s rozsahem měření -30 °C – 30 °C. Výrobek 1: bezpečnost a svěžest: analogový teploměr do mrazničky / chladničky má zřetelně označené teplotní zóny, že vaše potraviny zůstanou čerstvé. Výrobek 2: pro dobrÉ vÝsledky: teploměr lze přesně umístit a má velký, snadno čitelný displej, takže jej můžete odečíst, aniž byste museli otevírat dvířka trouby.

Výrobek 2: vaření bez stresu: vychutnejte si perfektní pečení a pečicí pokrmy s teploměrem do trouby Salter's. Výrobek 1: jednoduché a nekomplikované ovládání: teploměr pro lednici a mrazničku umožňuje jednoduché odečítání měření, protože má displej se zvětšenou čočkou a jasnými číslicemi. Výrobek 1: teploměr, chladnička s praktickou velikostí: Tento teploměr chladničky má praktickou velikost 4 × 10 × 16 cm. Výrobek 2: záruka kvality: jsme si tak jistí, že si kvalitu a spolehlivost našeho teploměru na troubu zamilujete, že Vám poskytujeme záruku výrobce 2 roky.
ZnačkaSALTER #ad

8. SeeZQ

#ad

12 Stück, Kühl-/Gefrierschrank-Thermometer

#ad
SeeZQ #ad - Die flüssigkeit im Thermometer ist sicher und ungiftig. Temperaturbereich: -40 °c bis 80 °C oder -40 °C bis 27 °C. Einfach anzubringen. Qualitativ hochwertig. Thermometer-Material: Kunststoff + Edelstahl.
ZnačkaSeeZQ #ad
VýrobceSeeZQ #ad
Číslo díluSeeZQ-MY12
ModelkaSeeZQ-MY12

9. JOLLYSTYLE

#ad

Kühlschrank-/Gefrierschrank-Thermometer, 3-teiliges Set – Kühlschrank-/Gefrierschrank-Temperaturkühler – Classic Serie mit großem Zifferblatt Thermometer

#ad
JOLLYSTYLE #ad - Sie können stabil platziert werden, ohne Angst vor Korrosion zu haben. Stilvolles design – es ist durch eine breite Basis und einen integrierten Haken entworfen, wodurch es überall im Kühlschrank platziert werden kann.

Leicht zu lesen - dieses zifferblatt mit roter anzeige ist groß genug, um klar, einfach und schnell gelesen zu werden. Material - hergestellt aus edelstahl, langlebig und wasserdicht. Sichere temperaturzonen: Messbereich von -30 bis 30 C. Das zifferblatt zeigt die für den kühl- und Gefrierschrank geeignete Temperaturzone an und sorgt so für eine sichere Temperaturzone für Lebensmittel. Lieferumfang: 3 kühlschrankthermometer zur Überwachung der Kühlschranktemperatur.
ZnačkaJOLLYSTYLE #ad
VýrobceJOLLYSTYLE #ad

10. JOLLYSTYLE

#ad

3-teiliges Set – Kühlschrank-/Gefrierschrank-Temperaturkühler – Classic Serie mit großem Zifferblatt Thermometer, Kühlschrank-/Gefrierschrank-Thermometer

#ad
JOLLYSTYLE #ad - Sichere temperaturzonen, Messbereich von 20 bis 80 / 30 bis 30 Lieferumfang: 6 kühlschrank-Thermometer zur Überwachung der Temperatur Ihres Kühlschranks.

Material aus edelstahl, langlebig und wasserdicht. Das zifferblatt zeigt die für den kühlschrank und den Gefrierschrank geeignete Temperaturzone an und sorgt so für eine sichere Temperaturzone für Lebensmittel. Sie können stabil platziert werden, ohne Angst vor Korrosion. Leicht zu lesen: dieses zifferblatt mit einer roten anzeige ist groß genug, um klar, einfach und schnell abzulesen. Stilvolles design mit breitem Boden und integriertem Haken, wodurch es überall im Kühlschrank platziert werden kann.
ZnačkaJOLLYSTYLE #ad
VýrobceJOLLYSTYLE #ad