Top 10 XXL Tasse 850ml – Hrnečky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TRIOSK

#ad

Milovníka kávy, muži, ženy, kolegové, kanceláře, TRIOSK Šálek veverka s nápisem veselá káva nemluví dárek do práce, béžová, keramika 300 ml, přítelkyně

#ad
TRIOSK #ad - Z hrnku cafe cup personalizovaného s požadovaným textem chutná dvojnásobně dobře. Originální dárek pro přátele, kolegy a rodinu. Veselý požitek – silnostěnný šálek na kávu udrží kávu nebo čaj déle teplé. Pro přátele kávy – veselý hrnek na veverku si můžete vzít jako hrnek s nápisy nebo zábavný dárkový hrnek pro všechny, kolegyně, děkuji, chlapci, kteří milují skvělé kancelářské výroky.

Rádi realizujeme text, jméno a osobní design přání. Dobrá nálada ráno – věrná mottu "každý den může začít úsměvem". Vysoká kvalita – vysoce kvalitní hrnek na kávu je ručně potištěn v německu a vhodný do myčky. Zábavný hrnek s nápisem s motivem veverky vykouzlí úsměv na tváři i na Vánoce jako vánoční dárek nebo žertovný dárek. Skvělý dárek k narozeninám pro hlasatele, matku, přítele, dědečka, šéfa nebo šéfa.

Velký objem zajišťuje delší požitek z kávy a díky stabilnímu velkému uchu se dá dobře držet v ruce. Vynikající nápad na dárek – zvířecí hrnek na veverku potěší fanoušky kávy, kolegu, kancelářský muffel, kolegu, kolegy z práce, sestru, babičku, ranní mudla, otce, ženy i muže. Barevný motiv na hrnku je natištěn po celém obvodu, takže je vhodný i pro leváky. Ať už děvčata, maminka, kolegyně, zábavný dárek, dárek k narozeninám, tatínka, dárek na rozloučenou nebo žertíky.
ZnačkaTRIOSK #ad
VýrobceTRIOSK Trends #ad
Výška3.74
Délka3.15
Hmotnost0.65
Šířka3.15
Číslo díluTR-KE0217-BT
ModelkaTR-KE0217-BT

2. Sheepworld

#ad

Šálek Sheepworld XL

#ad
Sheepworld #ad - Ideální nápad na dárek: vhodné pro každou příležitost jako dárek, přítele, k narozeninám, k výročí, například ke dni svatého valentýna, partnera, pro vás, tatínka, Vánocům nebo jednoduše jako pěkný suvenýr.

Vhodné jako dárek pro přítelkyni, maminku, pro něj a také všechny ostatní oblíbené lidi. Xl hrnek s nápisem "relax šálek", 5 cm, výška 11, 5 cm, průměr 9, objem 60 cl vhodný pro objem cca 50 cl, zabaleno ve vhodně navržené dárkové bandole. ZnaČka shheepworld: láskyplně vytvořená v německu naší tradiční společností SHEEPWORLD AG, od roku 1997 na kopci ovcí v srdci Horního Falce v Bavorsku.

Veselé a milé výroky: hrnky s pestrými motivy a vhodným textem pro dobrý začátek dne :- tento hrnek Sheepworld Jumbo vykouzlí úsměv na tváři milovaným a přináší barvu na snídaňový stůl, do kanceláře nebo kávového kole. Kultovní faktor: značka sheepworld s nejoblíbenější ovcí a mottem "ohne dich ist alles doof" se již více než 25 let stará o jasný kultovní status a nadchne své fanoušky.
ZnačkaSheepworld #ad
VýrobceSheepworld AG #ad
Výška7.09
Délka5.31
Hmotnost1.1
Šířka5.31
Číslo dílu45755
Modelka45755

3. H:)PPY life

#ad

Jumbo šálek, 60 cl, vtipný hrnek | 47376, H: PPY life XL hrnek motiv "jiskření" | Velký hrnek z porcelánu

#ad
H:)PPY life #ad - Veselé a milé výroky: hrnky s pestrými motivy a vhodným textem pro dobrý začátek dne :- tento láskyplně navržený jumbo hrnek vykouzlí úsměv na tváři milým a přináší barvu na snídaňový stůl, do kanceláře nebo kávového kole.

Značka happy life: značka h:ppy life je s láskou vytvořena v německu naším tradičním podnikem SHEEPWORLD AG, od roku 1997 na kopci ovcí v srdci Horního Falce v Bavorsku. Xl hrnek s nápisem: velký hrnek na kávu nebo šálek na čaj z porcelánu s barevným motivem a nápisem ". Ideální nápad na dárek: vhodné pro každou příležitost jako dárek, například ke dni svatého valentýna, vánocům nebo jednoduše jako pěkný suvenýr.

Zcela v trendu: ať už lama, tvary a udržitelné materiály – zajistíme, barvy, lenochod, aby zcela aktuální trendy skončili doma u blízkých, avokádo nebo trendové rčení, v rodině nebo v kruhu přátel. Vhodné jako dárek pro přítelkyni, tatínka, partnera, k výročí, maminku, k narozeninám, pro vás, přítele, pro něj a také všechny ostatní oblíbené lidi.
ZnačkaH:)PPY life #ad
Výrobcesheepworld #ad
Výška5.28
Délka3.7
Hmotnost0.44
Šířka4.8
Číslo dílu47376
Modelka47376

4. Sheepworld

#ad

Šálek Sheepworld XL

#ad
Sheepworld #ad - Xl hrnek s jazykem: velký hrnek na kávu nebo šálek na čaj z porcelánu s barevným motivem a nápisem "hab heute keine Verbindung zu meinem E-LAN", 5 cm, 5 cm, průměr 9, výška 11, Objem 60 cl vhodný pro objem cca 50 cl, zabaleno ve vhodně vytvořené dárkové balíčky.

Vhodné jako dárek pro přítelkyni, partnera, tatínka, pro něj a také všechny ostatní oblíbené lidi. Veselé a milé výroky: hrnky s pestrými motivy a vhodným textem pro dobrý začátek dne :- tento láskyplně navržený jumbo hrnek vykouzlí úsměv na tváři milým a přináší barvu na snídaňový stůl, do kanceláře nebo kávového kole. Ideální nápad na dárek: vhodné pro každou příležitost jako dárek, k narozeninám, například ke dni svatého valentýna, pro vás, přítele, maminku, k výročí, Vánocům nebo jednoduše jako pěkný suvenýr.

ZnaČka hope & gloria: značka hope & gloria v německu je s láskou vytvořena naší tradiční společností SHEEPWORLD AG, od roku 1997 na kopci ovcí v srdci Horního Falce v Bavorsku. Zcela v trendu: ať už lama, aby zcela aktuální trendy skončili doma u blízkých, tvary a udržitelné materiály – zajistíme, lenochod, barvy, avokádo nebo trendové rčení, v rodině nebo v kruhu přátel.
ZnačkaSheepworld #ad
VýrobceSheepworld AG #ad
Výška4.53
Délka3.74
Hmotnost1.12
Šířka3.74
Číslo dílu45673
Modelka45673

5. TRIOSK

#ad

TRIOSK Šálek na kávu vražda s nápisem veselá láska kávy Fun Horor Dárek do práce Kanceláře Milovníci kávy kolegové muži ženy přítelkyně béžová, keramika 300 ml

#ad
TRIOSK #ad - Bangr jako dárek k narozeninám pro kolegu v kanceláři, přítelkyni, přítele, otce, matku, protože nemůžete každé ráno začít s vraždou. Barevný motiv na hrnku je natištěn po celém obvodu až k uchu, takže je vhodný i pro leváky. Svažný požitek – silnostěnný hrnek na kávu udrží kávu nebo čaj déle v teple.

S vtipným hrníčkem s nápisem máš na své straně smích. Jednoduše nám napište. Originální dárek pro přátele, kolegy a rodinu. Z kavárnového košíčku personalizovaného s textem na přání chutná dvakrát dobře. Rádi realizujeme nápisy, jména a osobní design. Trochu provokativní a sarkastický, kolegu, ženu a muže, kolegyni z práce, šéfa nebo šéfa. Ať už spolupracovníci, kolegyni, dárek na rozloučenou nebo žertovky.

Pro přátele kávy – hrůzný zábavný hrníček můžete pro sebe vzít jako kancelářský hrnek nebo dárkový hrnek pro ženy a muže, tatínku, dárek k narozeninám, maminku, děkuji, zábavný dárek, kteří milují černý humor. Nápad na dárek – veselý hrnek s horororem přináší ranní muffli, ale se zaťatým nákladem zábavy. Každý šálek se dodává rychle a bezpečně zabalený. Zábavný hrnek s motivem hororu vykouzlí úsměv na tváři i k Vánocům jako vánoční dárek nebo žertovný dárek.
ZnačkaTRIOSK #ad
VýrobceTRIOSK Trends #ad
Výška3.74
Délka3.15
Hmotnost0.65
Šířka3.15
Číslo díluTR-KE0172-BT
ModelkaTR-KE0172-BT

6. Bodhi

#ad

šálek na čaj, chai | dárek | 300 ml, Bodhi YogiMug Keramický hrnek Blue Mandala | keramický hrnek modro-zelený s designovým potiskem | nejen pro fanoušky jógy | šálek na kávu

#ad
Bodhi #ad - Designový šálek: hrnek je vyroben z keramiky a zušlechtěn designovým potiskem. To odpovídá množství náplně cca 300 ml.

Samoobslužná péče: začněte svůj den šálkem plným tepla a pohody. Udělejte si po uklidňující meditaci čas a vědomě si vychutnávejte každý doušek svého oblíbeného chaju. Zamilovaný na detail: uvnitř všech šálků YogiMug se nachází univerzální symbol jógy. Ale symbolika a obrazová řeč jsou inspirovány indickou filozofií jógy – perfektní nápad na dárek! Velký & praktický: klasický hrnek na kávu s cca Objem 320 ml. Yogi-mug: hrnek není jen pro fanoušky jógy.
ZnačkaBodhi #ad
VýrobceBodynova GmbH #ad
Výška3.27
Délka3.35
Hmotnost0.84
Šířka3.35
Číslo díluHU-XI-124

7. Tassenbrennerei

#ad

Vhodné do myčky černá, Tassenbrennerei, Keramický hrnek s veverkou s nápisem Prosím pane! Lass Hirn Regnen oder Steins, Kávový šálek vtipný, Hloupí lidé

#ad
Tassenbrennerei #ad - Vhodné k našemu fuck Dich toviel oder Ich hasse Menschen Tasse. Naše hrnky s hláškami dělají ráno zábavu, radost a nechají kávu hned lépe chutnat. Průměr: 80 mm, výška: 96 mm Objem: 330 ml. Hrnky na kávu z keramiky: v německu s láskou vytvořené a ručně potištěné.

Náš hrnek má dlouhou životnost a především neobsahuje škodlivé látky. Nápad na dárek: osobní a originální dárky pro kolegy z práce, kolegyni v práci nebo šéfa na Vánoce jako vánoční dárek nebo jako žertovný dárek vždy dobře přijdou. Perfektní hrnek pro každý ranní muffel. Hrnky s nápisem: naše veselé hrnky na kávu ozdobí každý psací stůl v kanceláři nebo jídelní stůl. Nápad na dárek: ideální dárek pro přítelkyni, kolegu nebo kolegyni k narozeninám jako dárek k narozeninám nebo pro šéfku na rozloučenou.

Oboustranně potištěno: na potisk našich veselých hrnků statement s nápisem poskytujeme dvouletou záruku. Naše hrnky nejsou jen doplňkem, ale jsou také použitelné v gastronomii nebo hotelech. Motiv, grafika oboustranně potištěná. Vhodné do myčky nádobí minimálně 2000 oplachů vhodné do mikrovlnné trouby dlouhá životnost a zářivost barev. Vždy pěkný nápad na dárek a perfektní kancelářský šálek.
ZnačkaTassenbrennerei #ad
VýrobceTassenbrennerei #ad
Výška8
Hmotnost0.66
Číslo díluBB4
ModelkaBB4

8. MoonWorks

#ad

MoonWorks Hrnek na kávu s nápisem Lächle du können Sie nicht alle töten Tasse Büro Kollegen eincolor schwarz unisize

#ad
MoonWorks #ad - Navrženo v německu s láskou k detailu a ručně potištěno - 100% ručně vyrobeno. Tvarově krásná komfortní velikost s cca Objem 325 ml a velké ucho pro optimální uchopení. Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby – snadné čištění a mnohostranné použití. Veselý keramický hrnek s nápisem Motiv trendové značky MoonWorks. Vysoká kvalita slibuje dlouhou životnost a dlouhou zářivost barev.
ZnačkaMoonWorks #ad
VýrobceMoonWorks #ad
Výška8
Hmotnost1.1
Číslo dílu2630-34789
Modelka2630-34789

9. Froster

#ad

Mathelehrer, Schwarz Jumbotasse, Froster Riesen Becher für Genie, mit Matheformeln und logische Rätsel, XXL Tasse 800ml, Große Tasse für Mathematik-Fans

#ad
Froster #ad - Spülmaschinengeeignet. Scannen sie einen qr-code auf der Tasse, um Ihre Antworten zu überprüfen. Geschenk für einen Mathematiklehrer oder -schüler. Extra großes fassungsvermögen: 800 ml. Tolles geschenk für kluge köpfe oder das Genie, das Sie kennen. Eine riesiger becher mit 34 Logik- und Mathe-Rätseln, die es zu lösen gilt. Schwarze Tasse aus Keramik. Jede seite dieser riesigen tasse ist bedruckt. Zeigen sie ihre bewunderung für den Intellekt eines Mathematikers oder verschenken Sie einfach eine Tasse für einen Freund.
ZnačkaFroster #ad
VýrobceFroster #ad
Výška4.92
Délka4.33
Hmotnost1.72
Šířka4.33
Číslo díluGAD02337
ModelkaGAD02337

10. KEDRIAN

#ad

Mit Metall-Strohhalm und Reinigungsbürste, KEDRIAN Tumbler für Tanten, 850 ml

#ad
KEDRIAN #ad - Elegantes design: ihre tante wird diesen becher sicher lieben, sodass ihre tante ihn überall hin mitnehmen kann, der "Beste Tante Ever" sagt. Premium qualitÄt: unser tantengläser ist aus lebensmittelechtem Edelstahl mit doppelwandiger Isolierung. Dieser becher ist perfekt als Geschenk für Tante, beste Tante und Nichte zum Muttertag oder zu jedem Anlass.

Schöne verpackung: unser tantengläser wird mit einer schönen box geliefert, die es zu einem einzigartigen Geschenk für Ihre Lieben macht. Es hat einen hochwertigen Druck, dass er auslaufsicher ist, im Büro oder auf Reisen. Perfektes geschenk für tante: dieser tantengläser ist speziell gefertigt, um stilvoll und gleichzeitig funktional für die beste Tante in Ihrem Leben zu sein. Dieser becher ist auch so konzipiert, egal ob zu Hause, weil er bedeutungsvoll und elegant ist.

Komplettes set: dieses geschenk ist ein komplettes set, metallstrohhalm und Reinigungsbürste. Sie müssen keine separate Geschenkverpackung oder Box kaufen, da dieses Set als Geschenk bereit ist. Dieses material hält die temperatur von heißen und kalten Getränken über einen längeren Zeitraum. Dieser schöne becher ist perfekt für heiße und kalte Getränke wie Kaffee, Tee, denn es kommt mit einem stilvollen Becher, Limo oder Saft. Zeigen sie ihrer tante Ihre Liebe und Wertschätzung mit diesem sentimentalen Becher.
ZnačkaKEDRIAN #ad
Výška7.9
Délka2.8
Hmotnost1.08
Šířka3.9
Číslo díluX002LKI6Y5
ModelkaB08DRH1HP7