Top 10 Xiaomi Smart Watches For Men – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Donerton

#ad

Dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, sportovní hodinky s monitorem pulzního, Chytré hodinky, 112+ sportovních režimů, 1,85" chytré hodinky, fitness hodinky pánské, vodotěsné IP68, pánské

#ad
Donerton #ad - Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z pánských hodinek. 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, švihadlo, jógu, běh, horolezectví atd.

Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Kromě toho mohou tyto pánské chytré hodinky měřit záznamy o spánku, včetně hluboký spánek, bdění, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, abyste ukázali svůj osobní styl.

S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci. Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50HX
Záruka2

2. Donerton

#ad

Donerton Chytré hodinky pánské, vodotěsné IP68, fitness hodinky s monitorem pulzního, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, sportovní hodinky, 1,85" chytré hodinky, 112 + sportovní režimy

#ad
Donerton #ad - Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: Chytré hodinky T50 dámské a pánské s HD barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek.

S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, bdění, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl. Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Kromě toho mohou tyto pánské chytré hodinky měřit záznamy o spánku, lehký spánek, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku. Vezměte prosím na vědomí: 1.

1, bez problémů zobrazuje data i přes den. Chytré hodinky t50 noste správně, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, běh, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

3. Csasan

#ad

Sportovní hodinky, 1,85" palců, vodotěsné, plně dotykový HD displej, Csasan Pánské chytré hodinky s funkcí telefonu, 112 sportovních režimů, monitorem spánku, krokoměrem, chytré hodinky s měřením tepu

#ad
Csasan #ad - Bluetooth hovory a připomenutí informací: fitness hodinky s funkcí volání bluetooth vám umožní přijímat nebo uskutečňovat hovory na vašich hodinkách pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru. Kromě toho má krokoměr hodinky pro vás zajímavé a praktické funkce, časovač, kapesní svítilny, ovládání hudby, pro sledování srdeční frekvence 24 hodin, vyhledávání telefonu, současně mohou podrobně analyzovat stav Vašeho spánku a poskytovat údaje o spánku, počasí atd.

Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako whatsapp, facebook, instagram, umožňuje vám zůstat v reálném čase ve spojení se sociálními sítěmi, pracovním a soukromým životem a zpříjemnit tak své každodenní aktivity. S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou.

Chytré hodinky mají na výběr 100+ online ciferníků, 85", personalizovaný ciferník. Měří také vaše kroky a spálené kalorie v reálném čase, běh, jako je běh, skákání, abyste mohli trénovat vědecky a efektivněji. Sledování zdraví a funkce našich životních funkcí: chytré hodinky nabízejí funkci monitorování zdraví do každého počasí, jako je budík, abyste lépe porozuměli kvalitě vašeho spánku. Tento fitness tracker je kompatibilní se smartphony s Android 5. 0 nebo iOS 9. 0 a bluetooth 4.
ZnačkaCsasan #ad
VýrobceCsasan #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluY6-001
ModelkaY6
ZárukaCsasan podporuje vrácení peněz v plné výši do 30 dnů a opravu do 24 měsíců. Můžete pohodlně nakupovat!

4. KIPTUMTEK

#ad

Dotykový displej Smart Watch s Bluetooth hovory, Vánoce, monitorem spánku, krokoměrem, fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence, pro iOS Android, Chytré hodinky pro dámy a pány, vodotěsné IP68

#ad
KIPTUMTEK #ad - Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku. Systém sledování zdraví: fitness tracker je vybaven nejnovější technologií senzoru lc11s, který dokáže 24 hodin denně přesně sledovat srdeční frekvenci 24 hodin denně. Vylepšená velká obrazovka: naše dámské pánské chytré hodinky kiptumtek mají 2, která nabízí ultra ostrý a široký zážitek ze sledování.

Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají verzi ble 5. 2, spojte hodinky přes bluetooth s telefonem, můžete volat nebo přijímat přímo z hodinek. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: fitness hodinky mají 300mah baterii, kterou lze rychle nabíjet: 7–10 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu. Je to také velmi dobrý dárek pro rodinu a přátele. Pro lepší pochopení vašeho fyzického zdraví. 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky podporují 100+ sportovních režimů: běh venku, jóga, badminton, volejbal, baseball, jízda na kole, fotbal, skákání přes švihadlo, basketbal, horolezectví atd.

S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek nebo aplikaci Dafit český jazyk nelze zaručit. Aplikace dafit nabízí také více než 100 online personalizovaných pozadí číselníků, 01" Full-Touch TFT obrazovku, můžete si také vytvořit vlastní fotografie, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

5. KIPTUMTEK

#ad

Fitness hodinky, kyslík v krvi/sportovní hodinky, sledovač, hodinky, dámské, dotykový displej 2,01", tracker s funkcí telefonu, fitness tracker, vodotěsnost IP68, KIPTUMTEK Chytré hodinky, pánské

#ad
KIPTUMTEK #ad - Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají verzi ble 5. 2, můžete volat nebo přijímat přímo z hodinek. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: fitness hodinky mají 300mah baterii, kterou lze rychle nabíjet: 7–10 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky.

Je to také velmi dobrý dárek pro rodinu a přátele. Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek nebo aplikaci Dafit český jazyk nelze zaručit. Aplikace dafit nabízí také více než 100 online personalizovaných pozadí číselníků, můžete si také vytvořit vlastní fotografie, 01" Full-Touch TFT obrazovku, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník.1100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky podporují 100+ sportovních režimů: běh venku, volejbal, jízda na kole, basketbal, fotbal, jóga, skákání přes švihadlo, badminton, baseball, horolezectví atd.

Systém sledování zdraví: fitness tracker je vybaven nejnovější technologií senzoru lc11s, který dokáže 24 hodin denně přesně sledovat srdeční frekvenci 24 hodin denně. Pro lepší pochopení vašeho fyzického zdraví. Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako whatsApp / Instagram / Facebook / Skype atd, spojte hodinky přes Bluetooth s telefonem, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí. Vylepšená velká obrazovka: naše dámské pánské chytré hodinky kiptumtek mají 2, která nabízí ultra ostrý a široký zážitek ze sledování.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

6. Poounur

#ad

Kalorie, 1,85" plně dotykový displej, vodotěsné IP68,, monitor srdeční frekvence, Chytré hodinky pro pány a dámy, monitor spánku, krokoměr, fitness hodinky s Bluetooth hovory, 112 sportovních režimů

#ad
Poounur #ad - Bluetooth hovory a chytrá oznámení: propojte fitness tracker s vaším chytrým telefonem, Messenger, nezmeškáte už nikdy žádný hovor nebo zprávu, WhatsApp, SMS, e-mail instagram, aby vás upozornil, když přijmete volání, vibruje, Twitter, Facebook. Tyto chytré hodinky lze snadno integrovat do všedního dne. Monitorování zdraví v reálném čase a kontrola spánku: fitness hodinky jsou vybaveny nejnovější technologií senzoru lc11s, která dokáže nepřetržitě přesně sledovat srdeční frekvenci, kyslík v krvi.

Různé sportovní režimy vám pomohou lépe porozumět jednotlivým hodnotám aktivity a tím zefektivnit vaše tréninkové jednotky. Po synchronizaci fitness náramku a chytrého telefonu si stáhněte aplikaci "Glory Fit" a využijte další funkce. 1, který chcete nahrát, 85" barevný dotykový displej a uživatelsky definovaný ciferník: chytré hodinky s plně dotykovým hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vynikající vizuální zážitek. 112 sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky nabízejí více než 100 sportovních režimů pro vnitřní a venkovní aktivity, skákání, basketbalu, jízdy na kole, běhu, aby vyhovovaly potřebám většiny sportovních nadšenců.

Další užitečné funkce: chytré hodinky mají mnoho praktických funkcí pro vaše každodenní použití, časovač, budík, krokoměr, předpověď počasí, ovládání kamery, předpověď počasí, ovládání hudby, stopky, připomenutí sedadla a další funkce. Kromě toho efektivně monitoruje kvalitu vašeho spánku a nabízí komplexní analýzu kvality spánku, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu. S vodotěsností ip68 můžete hodinky nosit při mytí rukou, včetně chůze, fotbalu a dalších, pocení nebo běhání.
ZnačkaPoounur #ad
VýrobcePoounur #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.02
Šířka0.39
Číslo díluY6
ModelkaY6
ZárukaŽádný důvod k vrácení nebo výměně do 30 dnů a k poskytnutí zákaznického servisu do 180 dnů.

7. Csasan

#ad

Dámské, fitness hodinky s krokoměrem, vodotěsné IP68, spánkovým monitorem,, pánské s funkcí telefonu, sportovní hodinky, 1,85" palců HD Smart Watch, 112 sportovních režimů, Csasan Chytré hodinky

#ad
Csasan #ad - Sledování zdraví a funkce našeho života: chytré hodinky nabízejí funkci monitorování zdraví do každého počasí, kapesní svítilna, časovač, jako je budík, aby sledovaly srdeční frekvenci a stav spánku 24 hodin denně a pomohly vám tak lépe porozumět vašemu fyzickému zdraví. Vodotěsnost ip68 a funkce odvodnění, jako je běh, běh, lze použít při mytí rukou nebo v dešti.

1, jsou dobře viditelné i na slunečním světle. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: chytré hodinky mají baterii 280 mah, umožňují rychlé magnetické nabíjení pro dlouhou výdrž baterie. Tento fitness tracker je kompatibilní se smartphony s Android 5. 0 nebo iOS 9. 0 a bluetooth 4. 0 nebo vyšším. Můžete také přidat oblíbené kontakty a kontrolovat seznamy hovorů. Chytré hodinky mají na výběr 100+ online ciferníků, 85" hd obrazovka a 100+ ciferníků: csasan chytré hodinky dámské a pánské mají obrazovku o velikosti 1, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník.

100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: chytré hodinky s funkcí telefonu nabízejí 112 komplexních sportovních režimů, basketbal, jízda na kole, chůze, fotbal a další na podporu vašich každodenních tréninkových potřeb. S dobou nabíjení pouze 2 hodiny nabízejí hodinky životnost až 7 dní a pohotovostní režim 30 dní. Kromě toho mají krokoměr hodinky pro vás zajímavé a praktické funkce, ovládání hudby, hledání telefonu, režim nerušení, počasí atd.
ZnačkaCsasan #ad
VýrobceCsasan #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluY6-001
ModelkaY6
ZárukaCsasan podporuje vrácení peněz v plné výši do 30 dnů a opravu do 24 měsíců. Můžete pohodlně nakupovat!

8. MIGOUFIT

#ad

Pánské, sledovač aktivity, měřením krevního tlaku, dámské, Chytré hodinky, sportovní hodinky,, 100+ sportovních režimů, HD displej, fitness tracker hodinky s monitorem spánku, s funkcí telefonu

#ad
MIGOUFIT #ad - Nikdy nezmeškáte nic důležitého. Díky zaznamenávání srdeční frekvence, basketbalu, kalorií, vzdálenosti a kroků během tréninku vám pomůže lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů a uspokojit vaše tréninkové potřeby. Další funkce: sledovač aktivity krokoměr, sledování spánku, vzdálenost, přidání kontaktů, kalkulačka, budík, kalorie, hudební přehrávač a ovládání kamery, stopky, připomenutí menstruačního cyklu a další funkce, předpověď počasí, které uspokojí vaše každodenní potřeby.

1, rozlišení 320 * 386 high-definition, můžete si také nastavit vlastní fotografii jako ciferníky. Uskutečňovat/přijímat hovory a smart notification: vestavěný reproduktor, co je váš mobilní telefon spojen s chytrými hodinkami; chytré hodinky umí číst zprávy, můžete volat nebo přijímat hovory přes hodinky poté, které pocházejí ze sociálních aplikací, jako je facebook, WhatsApp atd. Má robustní rozhraní a dlouhou výdrž baterie, 83palcový hd displej a kvalitní vojenský standard: 1, více a různé druhy ciferníků na výběr, 83" dotyková obrazovka, která vám perfektně pomůže při sportu v přírodě a perfektně sleduje vaše sportovní údaje.

Ai hlasový asistent a zdravotní asistent: chytré hodinky mohou používat "hlasový asistent ai" pro ovládání mobilního telefonu, hudbu. Více sportovních režimů a sledování zdraví: podporuje více než 100+ sportovních režimů, včetně běhu, jízdy na kole, fotbalu a dalších. Vybaveno 1, 83" hd obrazovkou + masivním ciferníkem + 2 silikonovými pásky. Lepší spánek, s tabletem pro aktivní hlasový asistent aI, počasí, můžete volat, kliknout na "mluvit po klepnutí", méně stresu a efektivní trénink.
ZnačkaMIGOUFIT #ad
VýrobceShenzhen Xiaoyangshuzhinengkejiyouxiangongsi #ad
Výška0.41
Délka2.05
Šířka1.57
ModelkaP73

9. ENOMIR

#ad

Hodinky 1,8" se 100+ sporty, srdeční frekvence 24H, Chytré hodinky pánské, dámské s funkcí telefonu a zabudovaným Alexou, náramkové hodinky, vodotěsné IP68, fitness hodinky, SpO2, monitor spánku

#ad
ENOMIR #ad - Dlouhá výdrž baterie s dobou nabíjení pouze 2, takže můžete být aktivní po dlouhou dobu, 5 hodiny lze naše chytré hodinky používat 5–8 dní, aniž byste se museli často starat o nabíjení. Vestavěné chytré hodinky s alexouchytré hodinky idw19 jsou integrovány s hlasovým ovládáním alexa, přepínat mezi různými sportovními režimy, se kterým můžete pomocí hlasového příkazu zpochybňovat počasí, nastavit časovač nebo budík, zobrazovat údaje o zdraví a mnoho dalšího.

Kromě toho vám nabízíme více než 100 ciferníků na výběr a můžete dokonce použít vlastní fotografii pro vytvoření individuálního ciferníku. Vědecký spánekzdravotní hodinky mají funkci monitorování spánku, lehká fáze spánku, která vám pomůže lépe porozumět vašim spánkovým návykům tím, že analyzují čtyři fáze stav bdění, fáze hlubokého spánku, analýza REM. Objevte další funkce, budík atd.

Mějte důležité informace od přátel a rodiny kdykoli na očích. Kromě toho mají dámské hodinky funkci pro zaznamenávání ženského menstruačního cyklu. S vodotěsností ip68 jsou hodinky ideální pro plavání a sprchování. Sportovní hodinky se 100+ sportovními režimy a vodotěsnými ip68 fitness hodinky nabízejí 100+ sportovních režimů pro sledování vašich fitness údajů, jako je spotřeba kalorií, intenzita tréninku a VO2max. Přijímá také zprávy z více než 20 oblíbených aplikací, jako je WhatsApp, Facebook, Instagram, Skype atd.
ZnačkaENOMIR #ad
VýrobceENOMIR #ad
Výška0.39
Délka10.63
Šířka3.15
ModelkaENOMIR-IDW19-Black
Záruka1 rok

10. ENOMIR

#ad

1,8" chytré hodinky dámské s Bluetooth, ENOMIR Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu a Alexa

#ad
ENOMIR #ad - Vychutnejte si pohodlí alexy, vašeho virtuálního asistenta přímo na zápěstí. Zeptejte se, ovládejte inteligentní zařízení a mnoho dalšího – vše s vašimi chytrými hodinkami s funkcí telefonu. Existují také některé životní funkce jako: budík, stopky, nastavte si připomenutí, upozornění na sezení, ovládání kamery a hudby, trénink dechu, menstruační záznam.
ZnačkaENOMIR #ad
VýrobceENOMIR #ad
Výška0.39
Délka10.63
Šířka3.15
ModelkaENOMIR-Smartwatch-IDW19-Pink
Záruka1 rok