Top 10 Saugnapf Spinner Baby – Hračky do vany

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEADSTAR

#ad

3 ks chrastítka do auta koupelna senzorická hračka, LEADSTAR Koupelnová hračka

#ad
LEADSTAR #ad - Bezpečný materiál: bezpečnost dětí je vždy na prvním místě! vyrobeno z potravinářského silikonu, TPE a kvalitního ABS. Světlé barvy, roztomilé zvířecí tvary mohou upoutat pozornost dítěte a zvyšovat jeho zájem o hru. A působí jako dekompresní artefakt, který snižuje emocionální stres dítěte.

Hladký okraj zajišťuje, že malé děti bezpečně hrají. Zmírnění stresu a senzorická hračka: efektivně pomáhá zmírnit strach a stres a obnovit náladu. Stiskněte tlačítka pro vytvoření příjemného a dekomprimovaného hluku: "Pop, Pop". Perfektní velikost, se kterou můžete komunikovat s dítětem uvnitř nebo venku. Jedinečný design: obsahuje 9 barev a 3 kreslené tvary. S robustním gumovým vysavačem, restauraci, sklo, jako jsou stěny, který je pevný a dá se snadno připevnit na všechny hladké a ploché povrchy, kočárku nebo kdekoliv.

Vhodné jako narozeninový dárek/velikonoční dárek/halloweenský dárek / vánoční dárek pro přátele/děti. Protřepejte chrastítka, abyste vycvičili vnímání dítěte, Pop, rozvíjeli sluch dítěte a podpořili vývoj mozku. Ideální dárek: senzorická hračka pro kojence a malé děti k prozkoumání, stlačte a uchopte, žádná komplikovaná instalace, nechte dítě vašeho dítěte vychutnat skvělý smyslový průzkum. Ideální pro miminka a malé děti od 18 měsíců.
ZnačkaLEADSTAR #ad
VýrobceLEADSTAR #ad
Výška1.97
Délka7.87
Hmotnost0.44
Šířka3.94
Číslo díluWX-Happy spin
ModelkaWX-Happy spin

2. Winstico

#ad

3 kusy Fidget Toys Senzorika Veselý vzor hmyzu Hračka pro děti Smršťovač od 18 měsíců, Winstico Přísavka hračka pro miminko

#ad
Winstico #ad - Veselý dárek – veselý hrnek na halloween, vánoce, který dětem udělá radost, narozeniny, Den dětí a Den učitelů jako dárek; praktický dárek, nový rok, rodiče se cítí lépe a učitelé jsou uvolněnější. Cestování bez starostí – tato hračka s přadlenou hlavou může rychle odvrátit pozornost vašeho dítěte, takže si nemusíte dělat starosti, že se při dlouhých cestách autem nebo cestou letadlem budete mít strach a znuděně.

Happy spinning toy – soustružnická hračka se velmi snadno otáčí, kuličky v křídlech se při zatřásání motorickou hračkou chrastíte. Vhodná kdykoliv a všude – tato hračka do vany nevyžaduje žádné baterie, na vysoké židli, na kuchyňské skříni, snadno se přenáší, na okně auta, dokonce i v přebalovací tašce pro všechny případy.

Kočárek hračka pro všechny děti. Dobré cestování do letadla! dobrý pomocník doma s miminkem – vaše dítě si nechce umývat ruce, jíst, koupat se nebo nemáte čas na své dítě, zatímco vaříte a vyřizujete domácnost? Tato hračka do koupele vám může pomoci. Veselé zvuky a roztomilé kreslené vzory hmyzu udržují děti v zájmu a šťastné.
ZnačkaWinstico #ad
VýrobceWinstico #ad
Výška1.97
Délka3.94
Šířka1.97
Číslo dílu0705
Modelka001
Záruka1

3. Weilim

#ad

Vysavač hračka pro děti Hračka do koupele od 3 4 5 let skladování velikonočních vajec 10 kusů měkkých silikonových stavebnicových bloků, interakce,, přísavka se zvířecím tvarem pro rodiče a děti

#ad
Weilim #ad - Ideální dárek pro děti tento přenosný a roztomilý design, narozeninám, novému roku, který je dodáván s krabičkou na vejce, vánocům, je vynikající volbou pro 3 až 7leté chlapce a dívky k Velikonocům, Halloweenu a Díkůvzdání. Kreativní montessori hračkyspojte tvary a vytvořte nové herní zážitky.

Bez bpa, kromě toho jsou zábavnou úlevou od stresu. Toto jsou nejlepší hračky na podporu vývoje malých dětí. Tyto vzory mohou děti vnímat očima a dotykem, což přispívá k intelektuálnímu rozvoji, kognitivním schopnostem a praktickým schopnostem. Tato stohovatelná sací hračka podporuje kreativitu a zapojení dítěte a pomáhá také při rozvoji motorických schopností, koordinace rukou a očí, vizuálního myšlení a zaměření. Perfektní hračky do koupelny pro děti od 3 let, latexu a netoxické, trvanlivého silikonu vhodného pro potraviny.

Ideální pro kočárky, vysoké židle, zatímco má hodiny smyslného potěšení při hraní a tvoření. Mnoho způsobů hraníspojte se, konstruujte a vytvářejte! nechte fantazii svého dítěte běžet divoce, jak s ní dítě interaguje. Jedinečný design přísavky tato sada s 10 přísavkami je vynikající výukovou hračkou pro děti od tří let. Měkké a bezpečné hračky do koupele tyto senzorické přísavné hračky pro děti jsou vyrobeny z kvalitního, snadno se čistí. Reliéfní vzory zvířat a arabské číslice na obou stranách hračky mají jedinečný design.
ZnačkaWeilim #ad
VýrobceShen Zhen Shi Hong Jing Zhi Chuang Ke Ji Ltd #ad
Výška4
Délka7
Šířka4
Číslo díluMCT605
ModelkaMCT605
Záruka6 měsíců od data nákupu

4. mciskin

#ad

Mit drehbarem Saugnapf 3 Stück Insekten, sicheres interessantes Tisch-Saugnapf, Gameplay, mciskin sensorisches Baby-Spielzeug, Baby-Badespinner

#ad
mciskin #ad - Einfach zu spielen – flexibles lager, und das kind kann das Lüfterblatt sanft drehen, langlebige Rotation. Sensorische stimulation – greifen, adsorption, rotation und andere Bewegungen während des Spiels können dazu beitragen, die Hand-Augen-Koordination des Babys zu verbessern und feine Handbewegungen zu üben.

Material — hergestellt aus hochwertigem kunststoff, frei von Graten und Ecken, glatt in der Form, bpa-frei, sicher und weich, Guttapercha-Material kann die Emotionen des Babys beruhigen und das Baby kann mit Leichtigkeit spielen. Bringen sie bei bedarf einfach den unteren Saugnapf an, um es zum Drehen zu bringen. Leistungsstarker saugnapf – der saugnapf an der unterseite des spin-saugspielzeugs kann jede flache Oberfläche aufnehmen, Kühlschrank, Glasfenster usw.

Esstisch, wie z. Dies ist ein sehr kreatives Kinderspielzeug, das auch als Heimdekoration verwendet werden kann. Design – baby-kreiselspielzeug mit cartoon-tierbild, leuchtenden Farben und niedlichen Tierformen kann die Aufmerksamkeit der Kinder auf sich ziehen, das Interesse der Kinder an Spielen wecken und den emotionalen Druck der Kinder verringern. B. Glatte fliesen im Badezimmer, was bequem und fest ist Baby kann es leicht drehen.
Značkamciskin #ad
Výrobcemciskin #ad
Číslo díluBOLYDOOM

5. FancyWhoop

#ad

Hračka pro miminka 0,6 měsíců s přísavkou – 4 ks Fidget Toys Vánoce Spinner Finger Senzorická hračka do okna 1 2 3 Chlapecké hračky do koupele Vodní hračka Vany Děti Narozeniny Dárky

#ad
FancyWhoop #ad - Na cestách můžete vysavač větrného mlýnu připevnit na lesklé okno auta nebo divoký stůl. Pop hračka pro autistické děti – cup fidget spinner byl vyvinut, aby pomohl dětem zlepšit jejich motoriku a dětský design. Senzorová hračka pro batolata – senzorová hračka s prstem rozvíjí jemnou motoriku, aby se naučili flexibilně pohybovat prsty a manipulovat s novorozenci dítěte, díky nimž se dítě tlačí, přitiskne a uchopí.

Bezpečné suroviny speciálně pro kojence – abs silikon v potravinářství atd. Dodatek certifikace eg cpC, vodotěsná dětská hračka do vany. Dospělí mohou používat k úlevě od stresu a úzkosti při práci. Tato fidget hračka vydává skvělý zvuk jako popcorn, takže to bude velmi zábavné. Přísavka pro miminka 0-3 měsíce – pestré barvy s různými tvary listů, celkem 9 brilantních silikonových bublinek, vytištěných 1–9 čísel, hra a čísla jsou nejlepší rané pedagogické hračky pro děti s kognitivními barvami pro učení.

Hračka do koupele pro miminka od 6 měsíců – vodotěsná silikonová a plastová hračka do koupele. Ideální pro malé děti, přitiskne, je to také hračka podporující vývoj. Sají koupelnové stěny, vany, podlahy a skleněná okna. Přísavka baby spinner – hračka pro miminka má otočný design, děti mohou snadno otáčet smyslovými hračkami a naplněna spoustou zábavy.
ZnačkaFancyWhoop #ad
VýrobceFancyWhoop #ad
Výška6.1
Délka5.12
Šířka2.76
Číslo dílu‎Baby Bath 1
Modelka4pcs
ZárukaZáruka výrobce: 12 měsíců od data nákupu.

6. DIQC

#ad

Dárky k narozeninám, hračka do vany pro 1 2 3 roky, hračka do vany, 3 ks přísavky Spinner hračka, DIQC Baby senzorická hračka, vodní hračka pro děti, Vánoce, hračka do vany

#ad
DIQC #ad - Kreslený obraz vesmíru, že dítě pláče. Upozornění: potvrďte prosím, aniž by se obávala, že vaše stěny jsou hladké a čisté. Přísavka spinner hračka: univerzální přísavka od diqc obsahuje vše, takže si nemusíte dělat starosti, kosmické lodi, když s ní zatřepíte, planety, který upoutá pozornost dítěte, vydává šustící zvuk, 3 různých roztomilých kreslených tvarů přísavky a spinner, co děti potřebují pro den plný zábavy.

Lze použít ve vodě jako hračku do vany a nerezaví. Je to opravdu skvělá senzorická hračka pro malé děti od 1 do 3 chlapců a dívek. Vysoce kvalitní materiály: hračky diqc jsou vyrobeny z potravinářského, netoxické, bez zápachu, měkkého silikonu a kvalitního plastu, neobsahují žádné škodlivé látky. Nikdy nespadne: výkonná přísavka může přilnout k hladkým stěnám, že spadne. Jídelní stůl, točitá hračka je užitečná pro děti, ať už uvnitř nebo venku, vana, otáčí se dále, okno auta, koupání, spaní atd.

Během vteřiny se z ní stane zábavná hračka do koupele. Objevte více zábavy: naše hračky jsou vytvarovány do jednoho kusu a můžete je rozdělit na tři hračky do vany nebo je stohovat dohromady a vytvořit tak velké hračky. Multifunkční hračka do koupele: jsou to více než smyslové točící hračky! jeho silnou přísavku lze dobře adsorbovat na hladké povrchy vany. Když voda proudí k listům, které pláčou při jídle, dítě si užije každou koupel.
ZnačkaDIQC #ad
VýrobceDIQC #ad
Výška0.79
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluDIQC6-BATH TOY
ModelkaSL686006
Záruka9 m

7. NYOBABE

#ad

24 ks Silicone Sucker Dinosaur Toys for Boys Girls, Window Suction Cup Toys, Kids Xmas Birthday, Sensory Toys for Austism, Travel Toys for Toddlers on Plane, NYOBABE Suction Bath Toys for Toddlers

#ad
NYOBABE #ad - Odolná koupací hračka s přísavkou – tato sada senzorických přísavek je vyrobena z měkkého a odolného silikonu a láme se s tradičním modelem puzzle. Tyto výukové hračky montessori se výborně hodí pro sestavení, prasknutí a demontáž a současně podporují jemnou motoriku. Design boxu a úložné tašky usnadňuje přepravu v autě, bezpečná pro večírky, při přepravě do školy nebo při odběru do školního letadla.

Prázdninové potřeby pro malé děti. Kreativní přísavky: 24 přísavek dinosaurů hraček, ideální pro malé děti, upevnění, lepení, z toho 8 druhů dinosaurů. Skvělá cestovní hračka – jedná se o interaktivní hračku pro děti, koupelny a venkovní prostory. Také dobrá hračka pro autismus/ADHS/OCD. Otevřete tyto malé přísavky, abyste udrželi pozornost dětí a zmírnili stres. Vzdělávací hračka pro malé děti – tato stohovatelná sací hračka pro sestavení pomáhá dětem rozpoznat zvířata a barvy, zlepšuje koordinaci rukou a očí a jemnou motoriku, podporuje vizuální myšlení a koncentraci a podporuje fantazii a interakci.

Výborně se hodí také jako cena do dětského pokoje, narozeninové oslavy a jiné dárky na párty. Přilepte je na neporézní povrchy nebo na sebe. Ideální dárky pro děti – tyto velmi roztomilé přísavky jsou skvělé vánoční dárky pro děti, které jim vykouzlí velký úsměv na tváři a zajistí krásný rodinný čas k Vánocům, narozeninám a Novému roku.
ZnačkaNYOBABE #ad
VýrobceNYOBABE #ad
Výška1.38
Délka5.51
Šířka4.72
Číslo díluNY794
ModelkaNY794
ZárukaZáruka výrobce: 1 měsíc od data nákupu.

8. KmmiFF

#ad

Sada hraček do vany s uložením, lovecká zábava, KmmiFF Hračka do vany, hračka, hračka do vody pro malé děti a děti od 1 roku, přísavka, rybářská hračka

#ad
KmmiFF #ad - Vychutnejte si rybářské hry – existují 2 malé hračky s dinosaury, a děti mohou používat rybářské pruty k jejich chytání ve vodě. Druhá hračka dinosaura může stříkat vodu. Rybářský prut lze namontovat také pomocí sítě pro hraní rybářské hry, které nosí přezky, s rozmanitou hratelností! Udržujte děti zaneprázdněné a šťastné při sprchování.

Kachny soutěží na vodě – nejsou potřeba žádné baterie, jednoduše utáhněte pero na dno kachny malým množstvím síly a můžete nechat na vodě lovit tři roztomilé kachny, což dělá dítěti radost odkládat pohled. Dárková hračka do koupele — veselá sada hraček do koupele na halloween, den dětí a den učitelů jako dárek; praktický dárek, který dětem udělá radost, Nový rok, narozeniny, Vánoce, rodiče se cítí lépe a učitelé jsou uvolněnější.

Hodně zábavy ve vaně – tato hračka do vany nevyžaduje žádné baterie, snadno se přenáší, umožní dětem užívat si zábavu při koupání a hraní s vodou, ať už ve vaně nebo v bazénu! Cute Bath Toys Set pro všechny děti. Co obsahuje – 3 přísavky spinner hračky; 3 kachny hračky pro zábavu při lovu; 3 vodní dinosaury a 2 rybářské náčiní jako rybářské náčiní; a 1 síť s přísavkou jako úložná taška.
ZnačkaKmmiFF #ad
VýrobceKmmiFF #ad
Výška6.3
Délka6.3
Šířka4.33
Číslo díluNein
ModelkaD2_Badewannenspielzeug
Záruka6 měsíců

9. BIAOQINBO

#ad

BIAOQINBO Přísavka hračka Baby DIY montáž senzorická hračka do vany hračka do vany Spinner Vodní hračka Dárky pro děti od 1 roku

#ad
BIAOQINBO #ad - Skvělý způsob, děti mohou tuto rotující hračku sestavit pod vedením rodičů a zažít si zábavu z DIY hraček. Pokud dítě krmíte, aby upoutala pozornost dítěte, aby dítě mohlo poslušně jíst; když se dítě koupe nebo si myje ruce, aby se točila, plast, přísavka se adsorbuje na vaně nebo umyvadle, aby se mohl otáčet a komunikovat s dítětem.

Hračka s přísavkou pro miminka obdržíte 3 roztomilé hračky do vany s různými vzory. Silně přilnavou přísavku lze nalepit na všechny hladké povrchy: zeď, že se prsty natáhnete. Rukojeť, které obsahují 9 barev a 1 – 9 číslic, mohou také podporovat rozpoznávání barev a učení se čísel pro děti. Diy montáž upgrade přísavky na hračku miminka, mnoho dílů lze rozložit, a pak lze tři přísavky stohovat dohromady. Lze jej použít jednoduše tak, okno auta atd.

Flexibilní skladování, podlahu, přísavka hračka pro miminko bude s dítětem vždy sdílet šťastný okamžik! Hračka na vysokou židli s přísavkami je užitečná pro miminka, roztomilé tvary vesmíru, rotující lístky mohou upoutat pozornost dětí, koupání, dítě si užije každou koupel. Ať už uvnitř nebo venku, jídelní stůl, vanu, dlouhá rotace. Koupací hračka pro miminka od 1 roku když voda proudí k ventilátoru, dětská koupací hračka se dále otáčí, vzbudit zájem dětí o hry a snížit emoční tlak dětí.
ZnačkaBIAOQINBO #ad
VýrobceBIAOQINBO #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu1
ModelkaSL686006
Záruka1

10. ECHOCUBE

#ad

Hračka pro odbourání stresu, 28 kusů silikonových přísavek hračka do koupele pro děti od 3 let, senzorická sací hračka, ECHOCUBE Sací hračka, cestovní hračka pro malé děti a dospělé

#ad
ECHOCUBE #ad - Sací hračka pro odbourání stresu: sací hračka echocube pro miminka nabízí celou řadu herních možností: Můžete ji složit, spojovat a odklopit. V koupelně, venku nebo na cestách, nalepit, pro relaxaci. Perfektní dárky pro děti: hračka s přísavkou echocube se hodí nejen jako vánoční dárky, dárky k narozeninám a dožínky pro děti, ale je také perfektní volbou do učebny a jako dárek pro děti.

Lze je upevnit na hladké povrchy jako vany, dlaždice atd. Veselá hračka do koupele: echocube baby senzorická hračka podporuje kognitivní schopnosti vašeho dítěte a důležité dovednosti. Je to perfektní montessori hračka pro děti k učení a objevování. Přináší dětem zábavu a podporuje jejich rozvoj a tyto zajímavé hračky budou milovat.

Bezpečná silikonová sací hračka: mini sací hračky od echocube jsou vyrobeny z vysoce kvalitního tpr materiálu, bez BPA a bezpečné, s dlouhou životností a nabízejí vašemu dítěti hodiny zábavy a zábavy, takže je lze žvýkat. Tyto hračky pro odbourání stresu lze hrát v různých situacích, např. Jsou měkké, zatímco zaručují zdraví a bezpečnost vašeho dítěte. Je to skvělá hračka do koupele pro děti od 3 let. Děti s nimi mohou stavět různé tvary.
ZnačkaECHOCUBE #ad
VýrobceECHOCUBE #ad
Číslo díluTG23A8127
ModelkaTG23A8127