Top 10 Santoku Messer 18 cm – Nože Santoku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. F. DICK

#ad

Kuchyňský nůž, 56° HRC 8174218K, ocel X55CrMo14, Red Spirit nůž s čepelí 18 cm, nerezavějící, F. DICK Santoku

#ad
F. DICK #ad - Rukojeť z pp/tpe je velmi tvrdá a velmi odolná vůči teplu a kyselinám – kromě toho padne dobře a příjemně do ruky, což umožňuje práci bez únavy. Epel je vyrobena ze slitiny x 55 cr mo v14.

Díky kulkám vznikají vzduchové polštářky, které zabraňují ulpívání tenkých a měkkých kotoučů na čepel. Nůž santoku je univerzální nůž v tradiční japonské podobě, který se nachází především v kuchyni a má podobné vlastními silami jako šéfkuchařský nůž. Každá jednotlivá složka má speciální úkol: chrom odolnost proti opotřebení, molybden odolnost proti korozi, uhlík pevnost. 56° rockwell hrc je perfektní kompromis z dlouhé trvanlivosti štěrku a jednoduchého doostření. Kdo svůj nůž hodně používá, bude s touto rovnováhou velmi spokojen. S kulovým brusem se podaří přesné řezy díky přesnému vedení.
ZnačkaF. DICK #ad
VýrobceDICK #ad
Výška1.85
Délka12.28
Hmotnost0.45
Šířka1.02
Číslo dílu8174218K
Modelka81742182K

2. Global

#ad

Ušlechtilá ocel CROMOVA 18, Global Nůž Santoku G-80 s čepelí 18 cm

#ad
Global #ad - Ergonomická rukojeť: ergonomicky tvarovaná rukojeť zajišťuje pohodlnou manipulaci a minimalizuje únavu. Moderní design: díky štíhlému profilu a nápadnému tvaru čepele bude nůž Santoku Global Knives G-80 stylovým poutačem pozornosti ve vaší kuchyni a současně nabízí prvotřídní výkon.

Vysoce kvalitní čepel: 18 cm dlouhá čepel je vyrobena z ušlechtilé oceli CROMOVA 18 a nabízí mimořádnou ostrost a dlouhou životnost. Vynikající vyváženost: nůž je lehký a dobře vyvážený, což zlepšuje kontrolu a přesnost při řezání. Mnohostranně použitelný: nůž santoku se perfektně hodí pro krájení, krájení a sekání zeleniny, masa a ryb.
ZnačkaGlobal #ad
VýrobceGlobal Knives #ad
Výška0.78
Délka14.76
Hmotnost0.66
Šířka3.5
Číslo dílu71G80
Modelka71G80

3. WMF

#ad

Performance Cut, WMF Grand Gourmet Santoku nůž 32 cm, speciální čepel, Made in Germany, čepel 18 cm, kovaný nůž

#ad
WMF #ad - Nůž zůstává déle ostrý. Postup tvrzení a laserem řízený robotický broušení zajišťují optimální úhel broušení. Díky široké čepeli nože santoku lze krájení, ryba nebo maso, jako je zelenina, nakrájet velmi jemnými řezy.

Vyrobeno v německu – vyrobeno ve vlastní čepeli. Materiál: kovaná čepel z nerezové speciální čepele odolné vůči kyselinám. Rukojeť z ušlechtilé oceli Cromargan bez spár. Ergonomicky tvarovaná rukojeť a ideálně vyvážená hmotnost čepele a rukojeti. Nepatrné žádné přechody mezi čepelí, strumou a sešitem. Dlouhotrvající ostrost díky tvrzené čepeli. Hodí se také k vážení bylin nebo sekání cibule. Obsah: 1x nůž santoku celková délka 32 cm, délka čepele 18 cm - číslo výrobku: 1891946032. Performance cut: čepel je tepelně ošetřena ve speciální troubě.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška1.18
Délka14.57
Hmotnost0.71
Šířka3.15
Číslo dílu1891946032
Modelka1891946032

4. FELIX SOLINGEN GERMANY

#ad

Kulový brus, rukojeť z olivového dřeva – vyrobeno v Německu, FELIX SOLINGEN 836007 FIRST CLASS WOOD Santoku nůž – ocelová čepel

#ad
FELIX SOLINGEN GERMANY #ad - Exkluzivní rukojeť činí z každého nože unikát. Ergonomická – šikovně tvarovaná rukojeť z andaluského olivového dřeva a hmotnost pouhých 235 g při celkové délce 31 cm umožňují protiskluzovou, trvalou práci.

Nelze mýt v myčce. Jedinečné – dvojitá hlava na horním a spodním konci rukojeti propůjčuje tomuto kuchyňskému noži dokonalou rovnováhu. Multifunkční – "santoku" znamená "tři ctnosti". Dlouhá životnost – vakuově tvrzená čepelová ocel z jednoho kusu propůjčuje čepeli 18 cm odolnost proti korozi a pevnost tvrdosti Rockwell HRC 57–58.

Vyrobeno v německu již od roku 1790 – po staletí se u firmy felix ve městě čepele solingenu vyrábí řezné zboží, přičemž mnohé z cca 45 pracovních kroků tradiční ruční práce. Díky kulovému brusu Felix se nelepí. Tento japonský univerzální kuchyňský nůž se hodí pro krájení masa, ryb a zeleniny.
ZnačkaFELIX SOLINGEN GERMANY #ad
VýrobceFelix Solingen #ad
Výška0.39
Délka12.2
Hmotnost0.52
Šířka1.97
Číslo dílu836007
Modelka836007

5. Zwilling

#ad

ZWILLING Pro Rocking nůž Santoku, speciální nerezová ocel, plastová rukojeť, černá, délka čepele: 18 cm

#ad
Zwilling #ad - Inovativní kombinace japonské tradice a budoucího designu: Univerzální nůž Santoku s kulkami pro krájení masa, ryb a zeleniny bez lepení. Trvale silný a výstižný řezný výkon díky spoji V-Edge na čepeli nože, ergonomická plastová rukojeť s designem se třemi nýty.

Vysoce kvalitní zpracování: dlouhotrvající ostrost, odolnost proti korozi, stabilita a flexibilita díky ledem tvrzené čepeli FRIODUR z nerezové oceli. Rozsah dodávky: 1 x zwilling pro rocking nůž santoku. Hmotnost: 0, barva: černá, 80 x 5 cm, dxŠxv: 31 x 1, rukojeť se třemi nýty, 25 kg, materiál: Speciální ocel se speciální tavením, 1002844. Přesná a bezpečná manipulace: přesný výbrus a vysoká funkčnost díky optimální ovladatelnosti a úzkému tvaru čepele.
ZnačkaZwilling #ad
VýrobceZwilling #ad
Výška2.64
Délka16.54
Hmotnost0.55
Šířka1.18
Číslo dílu384181810
Modelka384181810
Záruka2 roky výrobce.

6. Victorinox

#ad

Kulový brus, Victorinox, červená, Profesionální nůž Santoku Swiss Classic, nerezová ocel, 17 cm, robustní plastová rukojeť, extra ostrá čepel

#ad
Victorinox #ad - Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření. Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací.

Swiss classic nůž na santoky – univerzální nůž pro čistý střih. Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost. Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, robustní, odolnou a lehkou rukojeť, která díky své rovnováze dobře padne do ruky.

Perfektní pro řezání, krájení na kostky a sekání. Detaily výrobku: délka 298 mm, výrobek 6. 8521. 17g, hmotnost 107 g, výška 18 mm, šířka 50 mm, barva červená, Swiss Classic nůž Santoku. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu. S extra ostrým rovným brusem a ergonomickou rukojetí.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.9
Délka6.7
Hmotnost0.31
Šířka2.1
Číslo dílu6.8521.17G
Modelka6.8521.17G

7. Zwilling

#ad

Délka čepele 18 cm, speciální nerezová ocel, černá Made in Germany, ergonomická plastová rukojeť, ZWILLING Nůž Santoku Four Stars

#ad
Zwilling #ad - Made in germany – kované z exkluzivní speciální oceli speciální taveniny Zwilling s dlouhou životností, nerezavějící a snadno se udržuje; doporučujeme ruční čištění.

Při správné péči a uchovávání zůstává dlouho velmi ostrý. Ergonomická, plynulý přechod od rukojeti k čepeli, černá plastová rukojeť ergonomicky tvarovaná pro příjemnou manipulaci, perfektně vyvážený nůž. Ledem tvrzená čepel friodur: obzvlášť robustní a flexibilní. Rozsah dodávky: 1x zwilling nůž santoku, ****Čtyři hvězdy, materiál: speciální nerezová ocel/plastová rukojeť, délka čepele: 18 cm, 1001628. Vysoce kvalitní nůž santoku délka: 18 cm pro přesné krájení nejrůznějších druhů masa, ryb a zeleniny.
ZnačkaZwilling #ad
VýrobceZwilling #ad
Výška0.79
Délka16.05
Hmotnost0.55
Šířka1.57
Číslo dílu1001628
Modelka1001628

8. WÜSTHOF

#ad

Stříbrný, WÜSTHOF Ikon Santoku 17 cm, černý

#ad
WÜSTHOF #ad - Vyrobeno v německu – kované v Solingenu. Příležitostné naolejování domácím olejem udržuje dřevo hebké. Ušlechtilá, hnědá rukojeť z afrického granilu padne optimálně do ruky – je opticky i na dotek opravdovou zvláštností tohoto profesionálního nože.

Prémiový značkový nůž čistěte pouze ručně. Série nožů wüsthof ikon je luxusním kováním, každý nůž je ušlechtilý unikát. Japonský nůž santoku se hodí na zeleninu, ovoce a bylinky stejně dobře jako na maso a ryby Sushi. Díky širokému, dynamickému tvaru čepele 17 cm nasekáte a vážíte s přesnou kontrolou a snadno nakrájíte jemné plátky. Vodoodpudivé masivní dřevo je vyloženě hygienické a pochází z kontrolovaného pěstování.

Epel z nerezové oceli s 58° rockwell je broušena laserem a díky zkušeným bruskám na nože získává maximální ostrost. Malé prohlubně na čepeli tvoří vzduchové polštářky a zabraňují tak nalepení jemných kotoučů. Extrémně ostrá čepel, optimální rovnováha díky speciální geometrii dvojitého závitu a vybrané, individuálně žilkované dřevěné rukojeti dělají z nožů řady Ikon elegantní poutač pozornosti – také při výběru nožů profesionálních kuchařů.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška1
Délka7
Hmotnost0.71
Šířka2
Číslo dílu1010531317
Modelka1010531317
ZárukaŽádná záruka výrobce.

9. WÜSTHOF

#ad

WÜSTHOF Classic Santoku 17 cm, černý

#ad
WÜSTHOF #ad - Jsou trojnásobně nýtované nýty z ušlechtilé oceli, jsou namontovány bez spár a jsou velmi hygienické. Tento všestranně stabilní kvalitní nůž od wüsthof je ideálně vyvážený, podporuje bezpečnou práci a je tak ideální pro každodenní práci v kuchyni.

Dobrý kuchyňský nůž s protiskluzovými rukojeťmi ze speciálního plastu. Ultra ostrá čepel je kovaná z jednoho kusu oceli. Díky kulkám se jemné plátky lépe uvolní od čepele. Značkový nůž skutečné tradiční firmy: Made in Germany – kovaný v Solingenu. Tento japonský kuchařský nůž s kulovým brusem pro jemné až tenoučké řezy. Série nožů wüsthof classic přesvědčí nadčasovým designem a spolehlivým výkonem. Snadno se udržuje a nabízí pro každého fanouška jídla to správné nářadí na vaření – např.

Ergonomická rukojeť dobře padne do ruky a podporuje bezpečné řezání bez únavy. Sushi nebo sashimi. Japonský nůž santoku s čepelí 17 cm má tvar, že se používá jak při vážení a sekání bylin, zeleniny a ovoce, hmotnost a brus natolik univerzální, tak i při přípravě masa a ryb např. Tenký výbrus a malá struma zesílení před rukojetí snižují hmotnost, takže leží velmi snadno v ruce.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška0.98
Délka14.37
Hmotnost0.19
Šířka3.15
Číslo dílu1040131317
Modelka1040131317

10. Tefal

#ad

16,5 cm | vysoký řezný výkon | nezaměnitelný design | odolné čepele s dlouhou životností | ušlechtilá ocel/černá, Nůž Santoku Jamie Oliver by Tefal K26715

#ad
Tefal #ad - Jamie přináší vášeň a dovednost; tefal zajišťuje technologii a výkon. Ledem vytvrzeno pro vynikající výkon: vysoce kvalitní čepele z německé ušlechtilé oceli jsou ledově tvrzené. Krásné, vážené kuchyňské nože: pro pohodlné a bezpečné uchopení při přípravě vašich čerstvých ingrediencí.

Výborně se hodí také na krájení a krájení zeleniny na kari, polévky a dušené pokrmy. Jedinečný nůž na santoky od jamie oliver a tefal: jamie oliver a tefal. Rozsah dodávky: jamie oliver by Tefal Nůž Santoku 16, 5 cm. Pro jemné carpaccio nakrájené lososa na tenké plátky. Inteligentní volba pro vaše pohodové pokrmy.

Díky teplotnímu šoku, při kterém se teplota sníží ze 1000 °C na -120 °C, získají odolnost a dlouhou životnost. Společně vyrábějí již téměř dvě desetiletí vysoce kvalitní a osvědčené produkty, které dělají z přípravy vlastnoručně uvařených pokrmů opravdovou radost. Nůž, pokud potřebujete lehkou čepel pro filigránskou práci, na který se můžete spolehnout: ideální kuchyňský nůž, např. Jamie Oliver.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška0.94
Délka14.88
Hmotnost0.66
Šířka3.27
Číslo díluK2671555
ModelkaK2671555