Top 10 QLS Dachbox Wandhalterung – Příslušenství ke střešním boxům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. QLS

#ad

QLS Střešní box držák na stěnu 82 cm z oceli pro uložení střešního kufru modrý zahradní nářadí lyžařský box sportovní potřeby surfovací prkno iSUP WSB O

#ad
QLS #ad - Montáž: společně s držákem najdete kompletní montážní sadu, ale mějte na paměti, že trvanlivost je zaručena pouze tehdy, která je potřebná pro stabilní montáž držáku, když je držák namontován jako na první fotografii.

Spora místa: vaše garáž nebo sklep tak zůstane ještě uklizenější a váš střešní box nezabere mimo sezónu žádné místo na podlaze nebo na polici. Rozměry: délka: 82, délka pěny: 66 cm, 5 cm, zkoušené zatížení: 40 kg. Použití: tento univerzální držák se perfektně hodí pro uložení různých předmětů vybavení: střešní box, SUB nebo zahradní nábytek, aby vaše garáž, snowboard, sklep, kajak, úložný prostor nebo dílnu zůstaly uklizené.

Konstrukce: tento nástěnný držák je vyroben z vysoce kvalitní oceli, jejíž promyšlená struktura zajišťuje stabilitu, gumové nárazníky chrání před poškrábáním střešního boxu nebo jiného vybavení a vrstva práškového laku chrání nosnou tyč před mechanickým poškozením a navíc plastové zátky na koncích zajišťují, že konce nejsou ostré a nepoškodí povrch.
ZnačkaQLS #ad
VýrobceQLS #ad
Výška10.43
Délka32.48
Šířka29.53
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka2 roky

2. QLS

#ad

Sportovní nářadí, lyžařského boxu, surfovací prkno iSUP, zahradního nářadí, QLS Střešní box nástěnný držák 82 cm WSB z oceli pro uložení střešního kufru

#ad
QLS #ad - Použití: tento univerzální držák se perfektně hodí pro uložení různých předmětů vybavení: střešní box, kajak, SUB nebo zahradní nábytek, aby vaše garáž, snowboard, sklep, úložný prostor nebo dílnu zůstaly uklizené.

Spora místa: vaše garáž nebo sklep tak zůstane ještě uklizenější a váš střešní box nezabere mimo sezónu žádné místo na podlaze nebo na polici. Konstrukce: tento nástěnný držák je vyroben z vysoce kvalitní oceli, jejíž promyšlená struktura zajišťuje stabilitu, povrchová úprava práškovým lakem chrání před mechanickým poškozením a navíc plastové zátky na koncích zajišťují, že konce nejsou ostré a nepoškodí povrch.

Montáž: společně s držákem najdete kompletní montážní sadu, která je potřebná pro stabilní montáž držáku, že trvanlivost je zaručena pouze tehdy, ale mějte na paměti, když je držák namontován jako na první fotografii. Rozměry: délka: 82 cm, testováno zatížení: 25 kg.
ZnačkaQLS #ad
VýrobceQLS #ad
Číslo dílu4894
Modelka4894

3. QLS

#ad

Surfovací prkno iSUP, Střešní box, sportovního náčiní, z oceli pro uložení střešního kufru, lyžařského boxu, WSB O, černý, 82 cm, zahradních nástrojů, nástěnný držák

#ad
QLS #ad - Montáž: společně s držákem naleznete kompletní montážní sadu, že trvanlivost je zaručena pouze tehdy, která je potřebná pro stabilní montáž držáku, ale dbejte na to, pokud je držák namontován tak, jak je znázorněno na první fotografii.

Konstrukce: tento nástěnný držák je vyroben z vysoce kvalitní oceli, gumový tlumič chrání před poškrábáním střešního boxu nebo jiného vybavení a vrstva práškového laku chrání nosnou tyč před mechanickým poškozením a navíc plastové zátky na koncích zajišťují, jejíž promyšlená struktura zajišťuje stabilitu, že konce nejsou ostré a nepoškozují povrch. Rozměry: délka: 82, délka pěny: 66 cm, 5 cm, kontrolované zatížení: 40 kg.

Prostorově úsporný: vaše garáž nebo sklep tak zůstane ještě uklizenější a střešní box nezabere mimo sezónu místo na podlaze nebo na polici. Použití: tento univerzální držák se perfektně hodí k uložení různých předmětů: střešní box, snowboard, sklep, kajak, SUB nebo zahradní nábytek, aby vaše garáž, komora nebo dílna zůstala uklizená.
ZnačkaQLS #ad
VýrobceQLS #ad
Výška10.43
Délka32.48
Hmotnost2.2
Šířka29.53
Číslo dílu1
Modelka08442
Záruka2 roky

4. QLS

#ad

BOX1, surfovací prkno iSUP, Střešní box, lyžařského boxu, sportovního náčiní, nastavitelný nástěnný držák 33–57 cm, zahradního nářadí, šedý pro uložení střešního kufru

#ad
QLS #ad - Použití: tento univerzální držák z oceli s práškovým nástřikem se perfektně hodí k uložení různých předmětů vybavení: střešní box, sklep, kajak, snowboard, sub nebo zahradní nábytek, úložný prostor nebo dílnu zůstaly uklizené a navíc můžete délku paže měnit z 33 na 57 cm, aby vaše garáž, aby lépe odpovídaly vašim potřebám.

Rozměry: Šířka: 33 - 57 cm. Montáž: společně s držákem najdete kompletní montážní sadu, která je potřebná pro stabilní montáž držáku, ale mějte na paměti, že trvanlivost je zaručena pouze tehdy, když je držák namontován jako na první fotografii.

Prostorově úsporný: díky praktickému řešení sklopení paží na stranu můžete ušetřit ještě více místa, pokud tuto rukojeť nepoužíváte, a tak vytvoříte další místo v místnosti. Ochrana: gumové nárazníky navíc chrání před poškrábáním střešního boxu nebo jiného vybavení a vrstva práškového laku chrání nosnou tyč před mechanickým poškozením.
ZnačkaQLS #ad
VýrobceQLS #ad
Výška16.14
Délka22.44
Šířka1.18
Číslo dílu08569
Modelka08569
Záruka2 roky

5. QLS

#ad

Sportovní náčiní, držák na surfovací prkno, box na lyžování, lyžárna, 57 cm, zahradní nářadí, QLS Střešní box BOX1 černý držák na stěnu pro uložení střešního kufru

#ad
QLS #ad - Ochrana: gumové nárazníky navíc chrání před poškrábáním střešního boxu nebo jiného vybavení a vrstva práškového laku chrání nosnou tyč proti mechanickému poškození: Díky praktickému řešení sklopení ramen na stranu můžete ušetřit ještě více místa, pokud tuto rukojeť nepoužíváte, a vytvoříte tak dodatečný prostor v místnosti.

Montáž: společně s držákem naleznete kompletní montážní sadu, ale dbejte na to, že trvanlivost je zaručena pouze tehdy, pokud je držák namontován tak, která je potřebná pro stabilní montáž držáku, jak je znázorněno na první fotografii.

Použití: tento univerzální držák z oceli s práškovým nástřikem se perfektně hodí k uložení různých předmětů: střešní box, sklep, kajak, aby vaše garáž, komora nebo dílna udržovala uklizenou a navíc můžete délku paže změnit z 33 na 57 cm, snowboard, SUB nebo zahradní nábytek, aby lépe vyhovovala vašim potřebám. RozmĚry: Šířka: 33 - 57 cm.
ZnačkaQLS #ad
VýrobceQLS #ad
Výška16.14
Délka12.99
Hmotnost6.06
Šířka7.87
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka2 roky.

6. QLS

#ad

Nástěnný držák, zahradního náčiní, sportovního náčiní, surfovací prkno iSUP, 82 cm, z oceli pro uložení střešního kufru, lyžařského boxu, QLS WSB O střešní box

#ad
QLS #ad - Použití: tento univerzální držák se perfektně hodí k uložení různých předmětů: střešní box, sklep, snowboard, SUB nebo zahradní nábytek, aby vaše garáž, kajak, komora nebo dílna zůstala uklizená. Rozměry: délka: 82, 5 cm, délka pěny: 66 cm, kontrolované zatížení: 40 kg.

Konstrukce: tento nástěnný držák je vyroben z vysoce kvalitní oceli, gumový tlumič chrání před poškrábáním střešního boxu nebo jiného vybavení a vrstva práškového laku chrání nosnou tyč před mechanickým poškozením a navíc plastové zátky na koncích zajišťují, jejíž promyšlená struktura zajišťuje stabilitu, že konce nejsou ostré a nepoškozují povrch.

Montáž: společně s držákem naleznete kompletní montážní sadu, pokud je držák namontován tak, která je potřebná pro stabilní montáž držáku, že trvanlivost je zaručena pouze tehdy, ale dbejte na to, jak je znázorněno na první fotografii. Spora místa: vaše garáž nebo sklep tak zůstane ještě uklizenější a váš střešní box nezabere mimo sezónu místo na podlaze nebo v polici.
ZnačkaQLS #ad
VýrobceQLS #ad
Hmotnost5.25
Číslo dílu08389
Modelka08389

7. QLS

#ad

Sportovního náčiní, Střešní box, z oceli pro uložení střešního kufru, šedý, zahradních nástrojů, 82 cm, surfovací prkno iSUP, nástěnný držák WSB O, lyžařského boxu

#ad
QLS #ad - Spora místa: vaše garáž nebo sklep tak zůstane ještě uklizenější a váš střešní box nezabere mimo sezónu místo na podlaze nebo v polici. Použití: tento univerzální držák se perfektně hodí k uložení různých předmětů: střešní box, kajak, aby vaše garáž, SUB nebo zahradní nábytek, snowboard, sklep, komora nebo dílna zůstala uklizená.

Rozměry: délka: 82, délka pěny: 66 cm, 5 cm, kontrolované zatížení: 40 kg. Konstrukce: tento nástěnný držák je vyroben z vysoce kvalitní oceli, gumový tlumič chrání před poškrábáním střešního boxu nebo jiného vybavení a vrstva práškového laku chrání nosnou tyč před mechanickým poškozením a navíc plastové zátky na koncích zajišťují, jejíž promyšlená struktura zajišťuje stabilitu, že konce nejsou ostré a nepoškozují povrch.

Montáž: společně s držákem naleznete kompletní montážní sadu, pokud je držák namontován tak, ale dbejte na to, že trvanlivost je zaručena pouze tehdy, která je potřebná pro stabilní montáž držáku, jak je znázorněno na první fotografii.
ZnačkaQLS #ad
VýrobceQLS #ad
Výška32.48
Délka32.48
Šířka29.53
Číslo dílu08567
Modelka08567
Záruka2 roky

8. Lanco Automotive

#ad

LANCO Automotive Nástěnný střešní box pro střešní boxy do výšky 52 cm, vč. hmoždinek/šroubů pro upevnění, nosnost 40 kg, šetří místo díky otočným ramenům, vzdálenost plynule nastavitelná

#ad
Lanco Automotive #ad - Extrémně stabilní konstrukce – díky šesti ! Šrouby na držák na stěnu a kvalitní a stabilní zpracování z kovu bezpečně upevní váš střešní box. Vhodné pro všechny běžné střešní boxy, surfovací prkna, lyže, snowboardy, SUP – vzdálenost mezi 32 cm a 52 centimetry plynule nastavitelná.

Obzvlášť šetří místo – pokud střešní box není uložen na držáku, lze ramena sklopit naplocho ke stěně. Součástí dodávky je: 2 x nástěnný držák / 8 x šrouby s křížovou hlavou 75 mm + 8 x hmoždinky 60 mm / 2 x šrouby s křížovou hlavou 40 mm + 2 x hmoždinky 35 mm + 2x distanční držák. Ochrana před poškrábáním – měkké gumové podložky zabraňují poškrábání střešního boxu auta, navíc se na upevňovací body držáku umístí dvě distanční prvky.
ZnačkaLanco Automotive #ad
VýrobceLANCO Automotive #ad
Číslo díluLI-3252
ModelkaLI-3252
ZárukaZáruka výrobce 3 roky

9. QLS

#ad

BOX1 pro uložení střešního kufru, QLS Střešní box, nastavitelný nástěnný držák 33-57 cm, lyžařský box, sportovní nářadí, zahradního nářadí, surfovací prkno iSUP

#ad
QLS #ad - Rozměry: Šířka: 33 - 57 cm. Použití: tento univerzální držák z oceli s práškovým nástřikem se perfektně hodí k uložení různých předmětů vybavení: střešní box, sklep, úložný prostor nebo dílnu zůstaly uklizené a navíc můžete délku paže měnit z 33 na 57 cm, kajak, snowboard, SUB nebo zahradní nábytek, aby vaše garáž, aby lépe odpovídaly vašim potřebám.

Ochrana: gumové nárazníky navíc chrání před poškrábáním střešního boxu nebo jiného vybavení a vrstva práškového laku chrání nosnou tyč před mechanickým poškozením. Montáž: společně s držákem najdete kompletní montážní sadu, která je potřebná pro stabilní montáž držáku, že trvanlivost je zaručena pouze tehdy, ale mějte na paměti, když je držák namontován jako na první fotografii.

Prostorově úsporný: díky praktickému řešení sklopení paží na stranu můžete ušetřit ještě více místa, pokud tuto rukojeť nepoužíváte, a tak vytvoříte další místo v místnosti.
ZnačkaQLS #ad
VýrobceQLS #ad
Výška16.14
Délka22.44
Šířka7.87
Číslo dílu4895
Modelka4895

10. QLS

#ad

Surfovací prkno iSUP, zahradní nářadí, QLS Střešní box držák na stěnu 82,5 cm box 80 z oceli pro uložení střešního kufru, lyžařský box, sportovní náčiní

#ad
QLS #ad - Použití: tento univerzální držák se perfektně hodí pro uložení různých předmětů vybavení: střešní box, snowboard, aby vaše garáž, kajak, sklep, SUB nebo zahradní nábytek, úložný prostor nebo dílnu zůstaly uklizené.

Konstrukce: tento nástěnný držák je vyroben z vysoce kvalitní oceli, jejíž promyšlená struktura zajišťuje stabilitu, povrchová úprava práškovým lakem chrání před mechanickým poškozením a navíc plastové zátky na koncích zajišťují, že konce nejsou ostré a nepoškodí povrch. Montáž: společně s držákem najdete kompletní montážní sadu, ale mějte na paměti, že trvanlivost je zaručena pouze tehdy, která je potřebná pro stabilní montáž držáku, když je držák namontován jako na první fotografii.

Spora místa: vaše garáž nebo sklep tak zůstane ještě uklizenější a váš střešní box nezabere mimo sezónu žádné místo na podlaze nebo na polici. Rozměry: celková délka: 82, délka rukávu: cca 80 cm, 5 cm, testováno zatížení: 45 kg.
ZnačkaQLS #ad
VýrobceQLS #ad
Číslo dílu4893
Modelka4893