Top 10 podložka pod myš – Podložky pod myš

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Mechanical Cattle

#ad

Tokyo Street Schreibtischunterlage Anime Japanisches Mauspad XL Kawaii Großes Gaming-Mauspad XXL Beige Niedliche Schreibtischmatte Laptop-Tastatur Mauspad Schreibtischunterlage groß 80 x 39 cm mit

#ad
Mechanical Cattle #ad - Großes design: 31, 5 × 15, groß genug, um ihre große tastatur, maus, laptop oder andere gegenstände auf dem schreibtisch zu passen, 12 Zoll, 7 × 0, bietet mehr Platz für professionelles Gaming oder Büroarbeiten.

Es bietet einen stabilen Betrieb der Maus. Wenn sie irgendwelche probleme mit unserem Gaming-Mauspad haben, lassen Sie es uns bitte wissen. Mit hochelastischem Naturkautschuk-Material bietet diese Maus- und Tastaturmatte Ihnen maximalen Komfort. Unser serviceteam ist immer da und jederzeit bereit, Ihnen zu helfen. Einzigartige tolle muster, personalisiertes mauspad, beste geschenkidee. Perfekt für jede maus oder jeden, der die Maus für lange Sitzungen verwendet.

Genähte kanten die strapazierfähigen genähten kanten schützen das Pad vor Verschleiß, Verformung und Entgummierung. Rutschfeste gummiunterseite: die weiche und dichte rutschfeste Unterseite aus Naturkautschuk hält das Pad fest an seinem Platz. Interessantes, lebendige farben, einzigartiges Design, gibt Ihnen ein neues Gefühl für Ihr Büroleben.
ZnačkaMechanical Cattle #ad
VýrobceMechanical Cattle #ad
Výška0.12
Délka31.5
Hmotnost1.37
Šířka15.75

2. Nyfter

#ad

XXL herní podložka pod myš Sakura bílá 900 x 500 mm Premium Fuji Mousepad Size Velké prošité hrany s dlouhou životností s high-end Glide a protiskluzovou, Nyfter

#ad
Nyfter #ad - Vrstva high-end pro rychlé klouzání a odolnost proti vodě. Více než dostatek místa pro klávesy a myš s rozměry 900 x 500 x 3 mm. Díky trvanlivým švům je podložka pod myš robustní. Díky našemu balení se dodává bez vln. Vysoce kvalitní materiál podporuje nejnovější generaci senzorů.
ZnačkaNyfter #ad
VýrobceNyfter #ad
Výška0.12
Délka35.43
Hmotnost1.76
Šířka19.69

3. VENUSDALI

#ad

VENUSDALI Podložka pod myš s gelovým polštářem, protiskluzová základna a hladký povrch, podložka pod myš s opěrkou rukou, podložka pod myš do kanceláře a domácnosti proti bolesti zápěstí C

#ad
VENUSDALI #ad - 3 mm tloušťka pro všechny povrchy. Když tekutina nastříká na povrch povlaku, vytváří kapky vody a sklouzne. Ať už na den díkůvzdání, přátele, tato stolní sada pod myš je tou nejlepší volbou pro muže, mládež, Vánoce nebo Nový rok, ženy, rodinu a další. Tvarová velikost velikost 24, můžete umístit myš, 8 × 21 cm je perfektní pro váš stolní počítač, herní klávesnici a další prvky na ploše.

Snadné čištění a vhodné pro dlouhodobé používání. Může být ergonomičtějšítato podložka pod myš je vyrobena z vysoce elastické paměťové pěny, která je netoxická a pohodlná. Udržujte svůj psací stůl čistý a uklizený. Díky tvarovatelnosti tkaniny zůstanou vaše zápěstí v ergonomicky zdravé poloze. Péče o zápěstí podložka pod myš s vhodnou výškou může jemně podepřít zápěstí, díky čemuž je zápěstí po dlouhou dobu pohodlnější a usnadňuje práci, hraní a učení.

Tak můžete nejen déle pracovat na počítači, ale také zabránit zraněním způsobeným opakovaným zatížením. To přispívá ke zlepšení herního zážitku hráčů nebo produktivity v kanceláři. Záruka kvality hustá, že podložka pod myš stabilně drží na každém povrchu stolu. Interior je vyplněn paměťovou pěnou, protiskluzová spodní strana zajišťuje, která ohřívá wrist a evenly distributuje tlak na ruce. Iroká použitelnostvhodné pro všechny druhy myší, děti, ideální velikost pro každodenní použití.
ZnačkaVENUSDALI #ad
VýrobceVENUSDALI #ad
Výška0.01
Délka9.76
Šířka8
Číslo díluDFADA53
ModelkaDFADA53
ZárukaČ

4. VENUSDALI

#ad

VENUSDALI Podložka pod myš s gelovým polštářem, podložka pod myš s opěrkou rukou, protiskluzová základna & hladký povrch, podložka pod myš do kanceláře a na doma proti bolesti zápěstí B

#ad
VENUSDALI #ad - Tloušťka 3 mm pro všechny povrchy. Udržujte svůj psací stůl čistý a uklizený. Když tekutina nastříká na povrch povlaku, protiskluzová spodní strana zajišťuje, která omotává teplo a vstřícné rozhovory na ruce. Tak můžete nejen déle pracovat na počítači, ale také zabránit zranění způsobeným opakovaným zatížením.

Interior je naplněn paměťovou pěnou, že podložka pod myš drží stabilně na každém povrchu stolu. Střih velikosti velikost 24, můžete umístit myš, 8 x 21 cm je perfektní pro váš pracovní stůl, herní klávesnici a další stolní prvky. Ať už díkůvzdání, rodinu a další. Iroká použitelnostvhodné pro všechny druhy myší, mládež, ženy, vánoce nebo nový rok, přátele, děti, tato stolní sada pod myš je tou nejlepší volbou pro muže, ideální velikost pro každodenní použití.

Díky tvarovatelnosti tkaniny zůstanou vaše zápěstí v ergonomicky zdravé poloze. Péče o zápěstí podložka pod myš s vhodnou výškou může jemně podporovat zápěstí, čímž je zápěstí po dlouhou dobu pohodlnější a usnadňuje práci, hraní a učení. Záruka kvalityhustá, vytvoří kapky vody a sklouzne. To přispívá ke zlepšení herního zážitku hráčů nebo produktivity v kanceláři. Snadné čištění a vhodné pro dlouhodobé používání.
ZnačkaVENUSDALI #ad
VýrobceVENUSDALI #ad
Číslo díluDFADA53
ModelkaDFADA53
ZárukaNe

5. CSL-Computer

#ad

Podložka na stůl Large Size, XXL podložka pod myš, XXL Speed Gaming podložka pod myš Titanwolf černá 900 x 400 mm, zlepšuje přesnost a rychlost, TITANWOLF

#ad
CSL-Computer #ad - Nezáleží na tom, musí s vlky vytí. To se s titanwolf perfektně podaří – jedna z našich nových značek společnosti ganz einfach GmbH. Lze perfektně kombinovat s titanwolf – 16400 dpi USB Gaming Laser Mouse: Seznamte se s dalšími produkty z herního sortimentu značky Titanwolf.

Titanwolf – pokud se na hřišti stane brutálním, zda se jedná o střelce, MMORPG nebo RTS Games – s produkty Titanwolf jsi vždy MVP. Označení modelu: titanwolf xxl speed gaming podložka pod myš logo značky Titanwolf na povrchu podložky pod myš | 303253.

Buďte nejlépe vybaveni na další herní relaci. Použití: podložka pod myš titanwolf xxl speed gaming představuje příští generaci přesných her a je zaměřena zejména na hráče, přesnost a pohodlí! Titanwolf – kdo chce s vlky lovit, kteří kladou zvláštní důraz na rychlost, pomůže vám věrný společník.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška0.12
Délka35.43
Hmotnost1.34
Šířka15.75
Číslo dílu23032532
Modelka23032532
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Anpollo

#ad

Rozšířená, Eligoo Podložka pod myš, gumová, pro počítač a notebook, 900 נ400 mm vodotěsná, XXL

#ad
Anpollo #ad - Rozměry:35, myši a věcí na stole, 08 díky velkým rozměrům je vytvořena velká užitná plocha pro pokrytí klávesnice, 7 × 0, 4 × 15, když dokončíte hru nebo pracovní úlohy.

Netřepivá úprava, šitý rámeček – jedná se o odolnou podložkou pod myš s odolnými švy, které podložku obklopují, design podložky nevytváří na stoje žádné ostré rohy nebo lemy. --. Protiskluzová gumová základna – velice stabilní díky gumové základně, která brání pohybům nebo posunutí podložky. Ultra hladký povrch – dvojitý textilní povrch herní podložky pod myš ji činí více odolnou a hladkou, zaručuje vyšší přesnost a lepší detail zobrazení.
ZnačkaAnpollo #ad
VýrobceAnpollo #ad
Výška0.12
Délka35.43
Hmotnost1.54
Šířka15.75
Číslo díluER-94 worldmap
ModelkaER-94 worldmap

7. CSL-Computer

#ad

černá, Titanwolf – německé rozložení – Titanwolf XXL herní podložka pod myš 900 × 400 × 3 mm – podložka na psací stůl velká – XXL podložka pod myš pro hraní a kancelář – mapa světa

#ad
CSL-Computer #ad - Pečlivě provedený šev po celém obvodu odolá každodennímu zatížení psacího stolu. Díky pogumování podložka pod myš titanwolf neklouže sem a tam, ale zůstává na svém místě, dokonce i na skle a při hektických herních pohybech.

Podložka pod myš se dá umýt teplou vodou a lze ji dokonce prát v pračce na 30 – 40 °C. Podložka pod myš by měla kromě působivého výkonu sledování poskytovat také solidní základnu. Jemně tkaný povrch látky poskytuje přesně kluzný odpor, kteří kladou zvláštní důraz na rychlost, díky kterému myš přesně vede.

303877. Bezpečná manipulace zjemní vaše schopnosti a udělá z tebe mistr vašich her. Látková podložka pod myš titanwolf je určena pro vášnivé hráče, přesnost a komfort. Zajišťuje, že tvoje podložka pod myš Titanwolf zůstane základem tvého herního úspěchu po dlouhou dobu.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška0.12
Délka35.43
Hmotnost1.33
Šířka15.75
Číslo dílu722303877722
Modelka722303877722
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. CSL-Computer

#ad

XXL podložka pod myš Gaming 900x400 mm, také pro myš a klávesnici Roccat Razer Logitech, zlepšuje přesnost a rychlost, CSL, podložka na stůl Large Size, XXL podložka pod myš velká s motivem

#ad
CSL-Computer #ad - I na skle a při rychlých pohybech paží. Nejen vášniví hráči, ale také uživatelé kancelářských a grafických programů profitují z přesného ovládání myši. Ať už při jemné práci s grafickými programy, vaše řídicí příkazy budou realizovány v poměru 1:1.

Drobky nebo nečistoty nejsou pro prémiovou podložku pod myš žádný problém. Velká plocha 900 x 400 mm je ideální pro hráče s nízkým nastavením DPI pro rozsáhlé pohyby. Kladeš důraz na precizní ovládání myši, standardními kancelářskými aplikacemi nebo náročnými hrami, kvalitu zpracování a pohodlí? díky jemně tkanému povrchu podložky pod myš cSL si přijdeš plně na své.

Kvalita výrobku se projevuje také kvalitně obšitým švem, který je dimenzován pro každodenní namáhání psacího stolu. Díky pogumování na zadní straně nabízí podložka pod myš bezpečné držení na všech podkladech. Povrch lze omýt teplou vodou a celou podložku myší prát v pračce při 30 – 40 °C.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška0.12
Délka35.43
Hmotnost1.54
Šířka15.75
Číslo dílu722304315722
Modelka722304315722

9. CSL-Computer

#ad

Titanwolf – XL herní podložka pod myš Titanwolf – 440 × 350 mm – XL podložka pod myš – podložka na stůl Large Size – zlepšuje přesnost a rychlost – gumová spodní strana pro stabilní držení na hladkém

#ad
CSL-Computer #ad - Označení modelu: titanwolf xl speed gaming podložka pod myš logo značky Titanwolf na povrchu podložky pod myš | 301780 . Rozměry podložky pod myš: 440 x 350 x 3mm | hmotnost: 210 g | barva: černá | materiál: Textilní povrch/spodní strana pogumovaná protiskluzová | Rozsah dodávky: Titanwolf XL Speed Gaming podložka pod myš.

Použití: podložka pod myš titanwolf xl speed gaming představuje příští generaci přesného hraní a je zaměřena zejména na hráče, kteří kladou zvláštní důraz na rychlost, přesnost a pohodlí! Titanwolf – kdo chce s vlky lovit, zda se jedná o střelce, pomůže vám věrný společník. Buďte nejlépe vybaveni na další herní relaci. Nezáleží na tom, musí s vlky vytí. Titanwolf – 16400 dpi usb gaming laser mouse se perfektně hodí zejména s ohledem na potřeby hráčů k XXL stolní podložce Titanwolf! Podložka pod myš se dá umýt teplou vodou a lze ji dokonce prát v pračce na 30 – 40 °c.

Lze perfektně kombinovat s titanwolf – 16400 dpi usb gaming laser mouse: seznamte se s dalšími produkty z herního sortimentu značky Titanwolf. Titanwolf – pokud se na hřišti stane brutálním, MMORPG nebo RTS Games – s produkty Titanwolf jsi vždy MVP. To se s titanwolf perfektně podaří – jedna z našich nových značek společnosti ganz einfach GmbH.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška0.12
Délka17.32
Hmotnost0.51
Šířka13.78
Číslo dílu73017803
Modelka73017803
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. CSL-Computer

#ad

TITANWOLF – XXL herní podložka pod myš 900 x 400 mm – podložka pod myš velká – přesnost a rychlost – gumová spodní strana – protiskluzová odolná proti vodě – mapa světa černá červená

#ad
CSL-Computer #ad - Díky pogumování na zadní straně nabízí podložka pod myš bezpečné držení na všech podkladech. Jemně tkaný povrch látky poskytuje přesně kluzný odpor, ideální pro všechny hráče, kteří kladou důraz na rychlost myši, který vám umožní myš přesně vést.

Povrch lze omýt teplou vodou a celou podložku pod myš lze prát i při 30 – 40 °C v pračce. Drobky nebo nečistoty nejsou pro prémiovou podložku pod myš žádným tématem. Motiv obrazu: mapa světa "Global Red". Herní podložka pod myš titanwolf kombinuje atraktivní motiv s vynikajícím povrchem tkaniny, přesnost a komfort.

Bezpečná manipulace zjemňuje vaše schopnosti a dělá z vás mistrem vašich her. 304459. Kvalita výrobku se projevuje také v kvalitním obšitém švu, který je dimenzován pro každodenní namáhání na psacím stole. I na skle a při rychlých pohybech paže.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška0.12
Délka35.43
Šířka15.75
Číslo dílu722304459722
Modelka722304459722