Top 10 LED Strip TV 50 Zoll – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Neonový světelný pásek pro, synchronizace hudby, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, DIY tvarování, Govee Neonový LED pásek 3 m

#ad
Govee #ad - Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí LED pásku, které reagují v reálném čase. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant.

Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 64 scénických režimů, 11 hudebních režimů, 16 milionů diy úprav, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity.

Trávíte s nimi fantastický čas. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. ETRLNXY

#ad

Synchronizace s hudbou, RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, aplikace a dálkové ovládání

#ad
ETRLNXY #ad - Usb napájení, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších led přípojek; 3m silné lepidlo zajišťuje, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, domácí kino, široce rozšířená, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, jako je ložnice, psací stůl, jednoduchá instalace LED podsvícení TV je napájeno USB konektorem např. Loveeecký efekt je Anter. Powerbankou, počítačem, že led pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači.

Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor. Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5050 LED, ochranu proti zkratu, vytváří velmi málo tepla, ochranu proti přebití, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.

Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem. Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, jasu, běžet podle rychlosti efektu, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoco stripx", synchronizace hudby a nastavení časovače, můžete použít 213 režimů sledování dreamcolor, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

3. Philips Hue

#ad

Funguje s hlasovými asistenty Alexa, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth, Google Assistant a Apple HomeKit

#ad
Philips Hue #ad - Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní. Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m. Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla.

Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Generace. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj. Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu.

Generace, echo Plus a Echo Show 2. Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101

4. Govee

#ad

Na doma, 64 režimů scény, ovládání segmentů, 5 m, změna barvy, synchronizace hudby, na televizi, ovládání přes aplikaci, na party, jako kuchyňská dekorace, RGBIC LED pásek 5 m, do ložnice, LED pásek Govee

#ad
Govee #ad - Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější. Segmenty pásku lze barvit.

V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, citlivost, které lze nastavit, barvu automaticky a barevný kruh. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

5. Govee

#ad

LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, střídání barev, ovládání aplikací, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her

#ad
Govee #ad - Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním.

Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit.

Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, emocích, obývacího pokoje, dovolené a životu. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

6. Lepro

#ad

Stmívatelný, LED světelný pásek se síťovým zdrojem pro dekoraci, IP20 LED pásek, LED pásek studená bílá 6000 K, 300 LED, Lepro LED pásek studená bílá 5 m, bílá flexibilní DIY lišta, 12 V samolepicí

#ad
Lepro #ad - Mnohostranně použitelný: perfektní led světelný řetěz se hodí do obývacího pokoje, zrcadla, kuchyně, skříně, schodiště, ložnice, stropu, TV pozadí, jídelny, na party nebo svatby atd. Odříznutý díl se již nepoužívá! bezpečné, stmívače, žádné blikání a žádné znečištění.

Pozor: k dispozici pouze s vlastním ovládáním stmívání Lepros. Střevo oxidu uhličitého, díky čemuž je mnohem odolnější. Světelný led pásek má oboustrannou lepicí pásku a 6 klipů, proto velmi dobře drží. Plug and Play, vč. 10 – 100% stmívatelný jas: s vypínačem stmívače můžete led pásek nastavit na libovolný jas, přímo zapnout/vypnout. Design řezu: led světelný pásek lze u měděných značek zkrátit na požadovanou délku.

Položte led pásek na čistý, suchý povrch a začněte s používáním. Led pásek má odvod tepla, lepší led a materiál. Síťového zdroje, žádné záření, s dlouhou životností a ekologické: je na dotek a bez nebezpečí, aniž byste museli platit další příslušenství. Upozornění: lze použít pouze část zkráceného LED pásku, který je také připojen k ovladači. Snadná instalace: s autentickým silným lepidlem 3m, silnou viskozitou a pevnější přilnavostí.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLE #ad
Výška0.08
Délka196.85
Hmotnost0.4
Šířka0.31
Číslo dílu4100067-DW-EU-NF-a
Modelka4100067-DW-EU-NF-a
Záruka2 roky záruka.

7. Tapo

#ad

Hey Google, WiFi LED pásek, kompatibilní s Amazon Alexa, není nutný rozbočovač, energeticky úsporný Tapo, 16 milionů barev, řezat, ovládání přes aplikaci, stmívatelný, TP-Link LED pásek Tapo 5 m

#ad
Tapo #ad - Je možné si vybrat mezi 16 miliony barev nebo různými odstíny bílé od studeného až teplého světla, abyste místnosti dodali požadovanou barvu. Ořízněte led pásek na požadovanou délku a připevněte jej díky praktickému lepicímu místu na každý povrch.

Důrazně doporučujeme přečíst si návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, než produkt použijete. Jakmile najdete ideální nastavení pro večeři, filmový večer nebo čtení knihy, můžete parametry uložit a rychle vyvolat pomocí aplikace Tapo. Upozornění: zákazník musí produkt správně nakonfigurovat. Intuitivní instalace a správa díky praktické aplikaci tapo pro zařízení Android a iOS. Tapo l900-5 je kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant. Připojte l900-5 k wi-fi síti a můžete okamžitě přizpůsobit své prostředí.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0.08
Délka196.85
Hmotnost0.22
Šířka1.18
Číslo dílu1784500011
ModelkaTapo L900-5
Záruka2 roky.

8. Govee

#ad

Synchronizace s hudbou, USB provoz, dekorace, 2 m Bluetooth LED pásky regulovatelné pomocí aplikace, Govee RGBIC LED pásek, LED podsvícení TV, PC, party, pro TV

#ad
Govee #ad - Na jednom světelném pásku lze zobrazit několik barev současně. S režimem diy si můžete vybrat a aplikovat barvy z oblíbených fotografií. Flexibilní ovládání: všechna nastavení, nastavení časovače, např. Světelné efekty rgbic: díky přidaným ic klipům lze led pásek ovládat segmentovaně.

Ideální pro vánoční dekorace uvnitř. Přizpůsobení jasu, změna barvy, lze provést pomocí aplikace Govee Home. Pomocí kontrolního boxu můžete LED pásek jednoduše zapnout/vypnout. Dobrý vánoční dárek pro interiér a party. Ráno, chodit s někým, světlo svíček atd. Toto podsvícení led TV se může synchronizovat s hudbou. Snadná instalace: světelný pásek se snadno instaluje na zadní stranu televizoru a je dodáván se silným lepidlem a upevňovacími svorkami, díky kterým se snadno nespadne.

Režim hudby: spektrum se světlem a barvami se díky integrovanému mikrofonu automaticky přizpůsobí okolnímu hluku. Praktická aplikace govee home app: několik scénických režimů na výběr v aplikaci, západ slunce, blikání, film, romantické, např.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluH61020A1DE
ModelkaH61020A1DE

9. Philips Hue

#ad

16 milionů barev, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, Echo Dot energetická třída A, LED pásek Philips Hue White and Color Ambience 1m rozšíření Lightstrip Plus, ovládání přes aplikaci, stmívatelné

#ad
Philips Hue #ad - U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj. Led pásek hue lightstrip lze prodloužit až na délku 10 m. Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Generace. Generace, echo Plus a Echo Show 2.

Odříznuté díly lze dodatečně znovu připojit pomocí spojovacího kusu základní sady Philips Hue Lightstrip+ na základní sadu Lightstrip+ verze V4. Provozní vlhkost vzduchu: 5 % až 95 % nekondenzující; Provozní teplota: -20 ° C až 45 ° C. Jednoduché nastavení přes bluetooth: propojte rozšíření hue lightstrip se základní sadou, stáhněte aplikaci Hue Bluetooth a můžete tak ovládat své světlo v místnosti nebo nastavit světelné scény.

Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla. Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí hue bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.16
Délka0.55
Hmotnost0.13
Šířka39.37
Číslo dílu8718699703448
Modelka929002269201
ZárukaZáruka výrobce.

10. Philips Hue

#ad

Bílá, 929002994901, Philips Hue Gradient Ambiance LED Lightstrip 2 m základna

#ad
Philips Hue #ad - S barevnými přechody a flexibilním designem nabízí světelný pásek Philips Hue Ambiance Gradient výkonnou směs barevného světla pro každou místnost ve vašem domě.

U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Včetně 1 x 2m lightstrip, 1 síťového zdroje, 1 x síťového kabelu, 1 x připojovací krabice. Gradient lightstrip září ve více barvách současně. Generace. Inteligentní bluetooth osvětlení od philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Hue bridge je nutný. Integrované ovládání leD Bluetooth přes aplikaci pomocí aplikace nebo jazyka. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Generace, echo Plus a Echo Show 2.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.3
Délka0.59
Hmotnost0.93
Šířka78.74
Číslo dílu929002994901
Modelka929002994901
Záruka2 roky výrobce.