Top 10 Kyoto Frühstücksbrettchen – Prkénka na pečivo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GRAVURZEILE

#ad

GRAVURZEILE Snídaňové prkénko s rytinou – Skyline Kyoto – dřevěné krájecí prkénko, svačinové prkénko – dárek pro zamilované město – ideální také jako suvenýr

#ad
GRAVURZEILE #ad - Nejjemnější práce ze dřeva – naše kvalitní snídaňová prkénka z bukového dřeva jsou robustní, netříštivá a obzvláště šetrná k nožům. Díky hladkému povrchu se dají snadno čistit, že u tohoto přírodního produktu může dojít k mírným odchylkám v žilkování a barvách.

Pro jakýkoliv motiv se rozhodnete: Vy a vaši nejmilejší z něj budete mít dlouho radost. Barevný tisk dtf přesvědčí krycími barvami. Servis – objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami o prvotřídní kvalitě a rychlém odeslání. Naše fsc certifikovaná prkna z bukového dřeva odebíráme z německého obchodního trhu z certifikovaných zdrojů FSC. Vezměte prosím na vědomí, 5 cm x 12, 5 cm x 1 cm. Pro jakýkoliv motiv se rozhodnete: Vy a vaši nejmilejší z něj budete mít dlouho radost. Dřevo pochází z příkladně obhospodařovaných, udržitelných lesů v regionu.

Pokud máte ještě dotazy k našim produktům nebo dodávka neodpovídá vašim představám, jsme vám k dispozici telefonicky i e-mailem s radou a skutkem. Trvalé gravírování – rytina se vypálí do dřeva pomocí laserové techniky a nevymývá se ani po opakovaném čištění. Přesné gravírování a tisk – rytina se vypálí do dřeva pomocí laserové techniky a nevymývá se ani po opakovaném čištění. Rozměry: 22, nejsou však vhodné do myčky.
ZnačkaGRAVURZEILE #ad
VýrobceGRAVURZEILE #ad
Hmotnost0.53
Číslo díluGZ-14284
ModelkaGZ-14284

2. Spoddy

#ad

Plastové snídaňové prkénko 6dílná sada černá, 24,5 x 16 cm malé, prkénko vhodné do myčky nádobí, malé krájecí prkénko s protiskluzovým a drážkovým drážkou na šťávu, prkénka na židli, snídaňové prkénko

#ad
Spoddy #ad - Vhodné do myčky nádobí – lze jednoduše mýt v myčce. Každý má jedno – šest malých snídaňových prkének o velikosti 24, 5 × 16 cm. Jednoduše hygienický – odpuzuje tekutiny, aby se zabránilo zápachu a skvrnám. Méně - extra široký drážka na šťávu s motivem udrží tekutiny a drobky. Protiskluzové podložky – malé gumové výstupky na zadní straně zabraňují klouzání.
ZnačkaSpoddy #ad
VýrobceCoonverted GmbH #ad
Hmotnost0.42

3. GRAVURZEILE

#ad

Svačinové prkénko – dárek pro milovníky Japonska – ideální také jako suvenýr, GRAVURZEILE Snídaňové prkénko s rytinou – Skyline Delmenhorst – dřevěné krájecí prkénko

#ad
GRAVURZEILE #ad - Pro jakýkoliv motiv se rozhodnete: Vy a vaši nejmilejší z něj budete mít dlouho radost. Vyrobeno v německu – snídaňové prkénko je vyryté v neukirchen-vluyn. Nejjemnější práce ze dřeva – naše kvalitní snídaňová prkénka z bukového dřeva jsou robustní, netříštivá a obzvláště šetrná k nožům.

Naše fsc certifikovaná prkna z bukového dřeva odebíráme z německého obchodního trhu z certifikovaných zdrojů FSC. Trvalé gravírování – rytina se vypálí do dřeva pomocí laserové techniky a nevymývá se ani po opakovaném čištění. Servis – objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami o prvotřídní kvalitě a rychlém odeslání. Díky hladkému povrchu se dají snadno čistit, nejsou však vhodné do myčky. Rozměry: 22, 5 cm x 12, 5 cm x 1 cm. Dřevo pochází z příkladně obhospodařovaných, udržitelných lesů v regionu.

Vezměte prosím na vědomí, že u tohoto přírodního produktu může dojít k mírným odchylkám v žilkování a barvách. Přesné gravírování a tisk – rytina se vypálí do dřeva pomocí laserové techniky a nevymývá se ani po opakovaném čištění. Pro jakýkoliv motiv se rozhodnete: Vy a vaši nejmilejší z něj budete mít dlouho radost. Barevný tisk dtf přesvědčí krycími barvami. Pokud máte ještě dotazy k našim produktům nebo dodávka neodpovídá vašim představám, jsme vám k dispozici telefonicky i e-mailem s radou a skutkem.
ZnačkaGRAVURZEILE #ad
VýrobceGRAVURZEILE #ad
Hmotnost0.53
Číslo díluGZ-14395
ModelkaGZ-14395

4. Ninelives

#ad

NineLives Prkénko slon I dřevo I bambus I snídaňové prkénko I velikost: 23,5 x 18,5 x 0,5 cm

#ad
Ninelives #ad - Hravý dárek pro milovníky zvířat a přátele přírody. Design a výroba v EU. Materiál: bambus – tvrdá, obnovitelná surovina. Držba: ruční mytí teplou vodou a mycím prostředkem - nevhodné do myčky nádobí. Bez plastů.
ZnačkaNinelives #ad
VýrobceNineLives #ad

5. DEQORI

#ad

DEQORI Skleněné snídaňové prkénko | malé 23 x 14 cm | motiv "Velká vlna před Kanagawa" | designové prkénko do kuchyně | snídaňové prkénko antibakteriální & protiskluzové | skleněná deska & servírovací deska

#ad
DEQORI #ad - Multifunkční: univerzální a flexibilně použitelné prkénko ze skla se také výborně hodí jako moderní servírovací talíř, podložka nebo krájecí prkénko. 3d hloubkový efekt: použitá technologie nanotisku se vyznačuje kvalitou barev s vysokým rozlišením, sytostí a kontrasty.

Deqori značková kvalita: značka deqori se vyznačuje harmonickou symbiózou z pevných materiálů, jedinečnými a stylovými motivy a vysokými nároky na design. Mimořádně neklouzavé: silikonové výstupky na spodní straně skleněné desky poskytují odolnost proti skluzu při krájení a servírování chleba, zeleniny, sýrů, masa a ryb.

Tím vzniká působivý efekt 3D hloubky barev. Antibakteriální materiál: prkénko z hygienického, nerozbitného bezpečnostního skla ESG, tloušťka 4 mm se vyrábí v Evropě za mimořádně vysokých standardů kvality a v klimatické neutralitě. Navíc zaujme užitečnou průmyslovou standardní velikostí 23 x 14 cm.
ZnačkaDEQORI #ad
VýrobceDEQORI #ad
Hmotnost0.29
Číslo díluCB-23-14-2352
ModelkaCB-23-14-2352

6. OSTENTO

#ad

Made in EU 6, Laser Gravur, 21x11x0,8, Malerei, OSTENTO Frühstücksbrettchen Holz Set Kleines Schneidebrett Holzbrett für Brandmalerei

#ad
OSTENTO #ad - Robust und messerschonend: im gegensatz zu Kunststoff- oder Glasbrettern bestehen unsere Schneidebretter aus Hartholz, bieten eine hohe Schnittfestigkeit und sind besonders messerschonend. 100 % nachhaltiges naturholz : diese frühstücksbretter bestehen aus umweltfreundlichem Buchenholz, das aus einem einzigen Stück Massivholz gefertigt und nicht geleimt ist! Sie sind lebensmittelecht und hygienisch, BPA-frei und unlackiert.

Leicht zu reinigen und aufzubewahren: diese holzbretter nehmen nicht zu viel Platz in den Küchenschubladen ein und können einfach mit einem feuchten Tuch abgewischt werden. Vielseitige einsatzmÖglichkeiten: sie können diese kleinen brettchen als schneide- und servierfläche für die zubereitung leckerer Snacks, kleiner Frühstücksportionen oder als Raclette-Teller oder Untersetzer nutzen! Holzbrett fÜr diy: ideal für brandmalerei, Lasergravur, hängedekoration, bemalung und Decoupage! Dekorieren Sie den Kindergarten oder die Schule mit Tiermotiven oder personalisieren Sie jede Tafel mit Namen oder Sätzen, Sandwiches, Kinder werden es lieben!.

Für eine dauerhafte Nutzung nicht in der Spülmaschine waschen.
ZnačkaOSTENTO #ad
VýrobceOSTENTO #ad
Výška0.31
Délka8.27
Šířka4.33
ModelkaWooden Breakfast Boards

7. DEQORI

#ad

DEQORI Skleněné prkénko | velké 30 x 20 cm | motiv "Chrám třešňových květů Japonsko" | Designová krájecí deska do kuchyně | snídaňové prkénko antibakteriální & protiskluzové | skleněná deska & servírovací deska

#ad
DEQORI #ad - Navíc zaujme užitečnou průmyslovou standardní velikostí 30 x 20 cm. Tím vzniká působivý efekt 3D hloubky barev. 3d hloubkový efekt: použitá technologie nanotisku se vyznačuje kvalitou barev s vysokým rozlišením, sytostí a kontrasty.

Deqori značková kvalita: značka deqori se vyznačuje harmonickou symbiózou z pevných materiálů, jedinečnými a stylovými motivy a vysokými nároky na design. Mimořádně neklouzavé: silikonové výstupky na spodní straně skleněné desky poskytují odolnost proti skluzu při krájení a servírování chleba, zeleniny, sýrů, masa a ryb.

Multifunkční: univerzální a flexibilně použitelné prkénko ze skla se také výborně hodí jako moderní servírovací talíř, podložka nebo snídaňové prkénko. Antibakteriální materiál: prkénko z hygienického, nerozbitného bezpečnostního skla ESG, tloušťka 4 mm se vyrábí v Evropě za mimořádně vysokých standardů kvality a v klimatické neutralitě.
ZnačkaDEQORI #ad
VýrobceDEQORI #ad
Hmotnost0.54
Číslo díluCB-30-20-2193
ModelkaCB-30-20-2193

8. DEQORI

#ad

DEQORI Skleněné snídaňové prkénko | malé 23 x 14 cm | motiv "Olivový olej s olivovou větvičkou" | designové prkénko do kuchyně | snídaňové prkénko antibakteriální & protiskluzové | skleněná deska & servírovací deska

#ad
DEQORI #ad - Navíc zaujme užitečnou průmyslovou standardní velikostí 23 x 14 cm. Mimořádně neklouzavé: silikonové výstupky na spodní straně skleněné desky poskytují odolnost proti skluzu při krájení a servírování chleba, zeleniny, sýrů, masa a ryb.

3d hloubkový efekt: použitá technologie nanotisku se vyznačuje kvalitou barev s vysokým rozlišením, sytostí a kontrasty. Antibakteriální materiál: prkénko z hygienického, nerozbitného bezpečnostního skla ESG, tloušťka 4 mm se vyrábí v Evropě za mimořádně vysokých standardů kvality a v klimatické neutralitě.

Deqori značková kvalita: značka deqori se vyznačuje harmonickou symbiózou z pevných materiálů, jedinečnými a stylovými motivy a vysokými nároky na design. Multifunkční: univerzální a flexibilně použitelné prkénko ze skla se také výborně hodí jako moderní servírovací talíř, podložka nebo krájecí prkénko. Tím vzniká působivý efekt 3D hloubky barev.
ZnačkaDEQORI #ad
VýrobceDEQORI #ad
Hmotnost0.29
Číslo díluCB-23-14-1179
ModelkaCB-23-14-1179

9. DEQORI

#ad

DEQORI Skleněné snídaňové prkénko | malé 23 x 14 cm | motiv "pestrý motýl" | designové prkénko do kuchyně | snídaňové prkénko antibakteriální & protiskluzové | skleněná deska & servírovací deska

#ad
DEQORI #ad - 3d hloubkový efekt: použitá technologie nanotisku se vyznačuje kvalitou barev s vysokým rozlišením, sytostí a kontrasty. Mimořádně neklouzavé: silikonové výstupky na spodní straně skleněné desky poskytují odolnost proti skluzu při krájení a servírování chleba, sýrů, zeleniny, masa a ryb.

Navíc zaujme užitečnou průmyslovou standardní velikostí 23 x 14 cm. Deqori značková kvalita: značka deqori se vyznačuje harmonickou symbiózou z pevných materiálů, jedinečnými a stylovými motivy a vysokými nároky na design. Antibakteriální materiál: prkénko z hygienického, nerozbitného bezpečnostního skla ESG, tloušťka 4 mm se vyrábí v Evropě za mimořádně vysokých standardů kvality a v klimatické neutralitě.

Tím vzniká působivý efekt 3D hloubky barev. Multifunkční: univerzální a flexibilně použitelné prkénko ze skla se také výborně hodí jako moderní servírovací talíř, podložka nebo krájecí prkénko.
ZnačkaDEQORI #ad
VýrobceDEQORI #ad
Hmotnost0.29
Číslo díluCB-23-14-1583
ModelkaCB-23-14-1583

10. elasto PROMOTION FOR LIFE

#ad

šetrné k nožům a dlouhá životnost – praktické kuchyňské náčiní pro snadné krájení – dřevěné prkénko z bambusu, barva: přírodní, Personalizované krájecí prkénko ze dřeva 'Kjóto' – odolné proti pořezání

#ad
elasto PROMOTION FOR LIFE #ad - Prémiový bambus: naše krájecí prkénko 'kjóto' je vyrobeno z kvalitního bambusu, který je zušlechtěn sójovým olejem – díky tomu je mimořádně robustní a perfektní pro přípravu všech potravin.

Udržitelnost: bambus je udržitelný a ekologický materiál, který se rychle regeneruje. Mnohostranné použití: ať už při krájení zeleniny, ovoce, masa nebo chleba – tato 12 mm silná deska z tvrdého dřeva se hodí pro všechny úkoly v kuchyni – šetří vaše nože a je současně hygienická. S laserovým gravírováním: přizpůsobte si své dřevěné prkénko "kjóto" 45 cm, hnědá – klikněte na "nyní přizpůsobit" a vyberte si vlastní jméno nebo gravírování na přání! Naše krájecí prkénka neobsahují škodlivé chemikálie a jsou ideální pro ekologické kuchaře.

Elegantní design: s rozměry 45 x 21 cm a elegantní rukojetí a praktickým otvorem pro uchopení je naše dřevěné prkno nejen funkční, ale také opticky atraktivní.
Značkaelasto PROMOTION FOR LIFE #ad
Výrobceelasto GmbH & Co. KG #ad
Číslo dílu02009014D00000