Top 10 Kindergarten Ordner Mädchen – Psychologie a poradenství

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FALKEN

#ad

Pořadač na spisy, kancelářský pořadač plastový pořadač, pořadač na kroužky, Originální pořadač do školky Falken s kapsičkou Made in Germany. 8 cm široký DIN A4 motiv džungle

#ad
FALKEN #ad - Vlastnosti: kvalitní páková mechanika s podtlakovým držákem, vnitřní zrcátko z černého papíru, lesklý potah z papíru vně, stabilní lepenkové jádro a otvor pro uchopení, štěrbiny v přední části. Certifikováno FSC a vyrobeno v Německu. Motiv: Džungle. Ka hřbetu: 8 cm | objem: cca 600 listů 80 g/m². Formát: pro din a4 | zasouvací okénko pro fotografii 5, 5 x 5, 5 cm.
ZnačkaFALKEN #ad
VýrobceFalken GmbH #ad
Výška12.52
Délka11.22
Šířka3.15
Číslo dílu22001184
Modelka22001184
Zárukane

2. HERMA

#ad

HERMA 19819 pořadač A4 školka Frieda & Friends, stabilní dětský kroužkový pořadač z kartonu pro chlapce a dívky, šířka 7 cm, pořadač s motivem z kartonu s vnitřním potiskem do školy a kanceláře

#ad
HERMA #ad - Pro optimální uložení dokumentů, dokumentů a dokumentů. Otvor pro rukojeť, očka na kolo, páková mechanika a držák z pevného kovu. Potištěný pořadač s kroužkovým pořadačem v barevném dětském designu šířka zad 70 mm. Perfektně se hodí do školy, na univerzitu, kanceláře, školky nebo do domácnosti. Rozsah dodávky: 1 x herma pořadač délka/šířka/výška: 31, 5 x 28, 5 x 7 cm - Frieda and Friends.
ZnačkaHERMA #ad
VýrobceHERMA #ad
Výška2.76
Délka12.4
Šířka11.22
Číslo dílu19819
Modelka19819
ZárukaŽádná záruka

3. artpin

#ad

Moje mateřská školka, dětský pořadač složka škola na 350 listů sběratelské desky dívky lesní zvířata O2, artpin® Sběratelský pořadač ve školce A4

#ad
artpin #ad - Barva: O2n. Značka: artpin. Typ produktu: složka souborů. Označení výrobku: artpin sběratelský pořadač školka a4, moje školky dny pro děti pořadač Kita škola na 350 listů pořadač dívky lesní zvířata O2.
Značkaartpin #ad
Výrobceartpin #ad
Výška1.97
Délka12.56
Šířka11.14
Číslo díluOr
ModelkaOr

4. HERMA

#ad

Zvířátka, šířka 7 cm, stabilní dětský kroužkový pořadač z kartonu pro chlapce a dívky, jednorožec, pořadač s motivem kartónu s vnitřním potiskem do školy a kanceláře, HERMA 19276 Pořadač A4, školka

#ad
HERMA #ad - Pro optimální uchovávání dokumentů, dokumentů a dokumentů. Perfektně se hodí do školy, do kanceláře, na univerzitu, školky nebo do domácnosti. Rozsah dodávky: 1 x herma pořadač s motivy délka/šířka/výška: 28, 5 x 7 x 31, 5 cm - jednorožec. Potištěný pořadač s kroužkovou vazbou v barevném dětském designu šířka zad 70 mm. Rozsah dodávky: 1 x herma pořadač s motivy délka/šířka/výška: 28, 5 x 7 x 31, 5 cm jednorožec. Otvory pro rukojeti, očka kol, páková mechanika a držák z pevného kovu.
ZnačkaHERMA #ad
VýrobceHERMA #ad
Výška2.76
Délka12.4
Šířka11.22
Číslo dílu19276
Modelka19276

5. OLGS

#ad

školka, pořadač do mateřské školy liška, OLGS Sběratelský pořadač Moje složky do školky pro děti | Upomínkový pořadač, Kita, ježek, myš, nafukovací balónek | dárek, sběratelský pořadač – vysoko, zajíc, škola

#ad
OLGS #ad - Sběratelské pořadače jsou k dispozici v nádherných designech pro dobu školky, třídní práce, školní čas a jako složka na připomenutí pro vlastnoručně malované obrázky, posudky, fotografie, projekty nebo jiná díla dětí.

Pořadač se vyrábí s vysoce kvalitním lesklým povrchem v německu a mají následující rozměry: uzavřený koncový formát: 28, 1 x 31, 5 cm. Od nynějška mají krásná umělecká díla a kutilství dětí zcela zvláštní místo, kde je lze vždy obdivovat a uchovávat. Ve sběratelských pořadačích lze odepnout až 350 obrázků ve formátu dIN A4, ať už děrované nebo v klasických průhledných fóliích, to je ponecháno každému.

Nyní je konec s nudnými pořadači, s těmito sběratelskými pořadači přichází radost a dobrá nálada! Skvělý nápad na dárek k narozeninám, k nástupu do školy nebo k prvnímu dni školky.
ZnačkaOLGS #ad
VýrobceOlgs Babyartikel #ad
Číslo dílu20200128XXEO

6. Friendly Fox

#ad

DIN A4, šířka hřbetu 5,6 cm, vzpomínky do školky, Friendly Fox Duhový pořadač pro děti, pořadač na čas v mateřské škole, pořadač na 350 listů

#ad
Friendly Fox #ad - Hřbet pořadače je 5, 1 cm × 31, 5 cm, 6 cm široký a otvor pro uchopení má průměr 3 cm. Krásná velikost: naše dětské pořadače din a4 mají v uzavřeném koncovém formátu rozměry 28, takže lze dokumenty až do DIN A4 perfektně sešít. Také jako dárek – hravé dětské pořadače lze také skvěle darovat, např.

Kolky. Barevné pořadače pro děti – nabízíme naše pořadače na portfolio školky DIN A4 pro děti v různých motivech vhodných pro děti pro chlapce a dívky. Iroké pořadače a4 lze použít také jednoduše jako dětské fotoalbum. Dětské obrázky lze jednoduše děrovat nebo zabalit do průhledné fólie a katalogizovat. Zázrak místa – až 350 listů do max. Připomenutí dětské zahrady – v krásných dětských sběratelských pořadačích bude ukládání každodenních kutilských děl, uměleckých děl a fotografií z této sady hračkou.

Din a4 lze snadno a bezpečně sepnout do pořadače před vnějšími vlivy. Stabilní organizér – pořadače s motivy jsou vyrobeny ze stabilního kartonu a díky velkému otvoru pro uchopení je lze dobře vytáhnout z regálu nebo skříně. Jako nápad na dárek k dětským narozeninám, ke startu kita, resp. Pomocí vysoce kvalitní pákové mechaniky lze rychle a bezpečně uložit všechny vzpomínky na školky.
ZnačkaFriendly Fox #ad
VýrobceKALO UG (haftungsbeschränkt) #ad
Výška2.6
Délka11.06
Šířka12.4
Číslo díluFBM_KO Regenbogen

7. Becker Consumer Products Germany

#ad

Sběratelský pořadač "Moje vzpomínky" s otvorem pro uchopení ve 4 druzích – pořadač do školky – sběrný pořadač mateřská škola – výroba šetrná ke zdrojům – vč. extra hry na hledání pokladu – dárek –

#ad
Becker Consumer Products Germany #ad - Vykouzlete svému dítěti úsměv na tváři! včetně extra "hledání pokladu" pro vaše dítě – jako poděkování za nákup u nás obdržíte předlohu pro hledání pokladu zvláštního druhu. S láskyplně vytvořeným portfoliem školky může vaše dítě shromáždit vše na jednom místě a čas od času ti ho prezentovat.

Společně nalezneme řešení tohoto problému! Láskyplně navrženo a vyrobeno v německu – náš pořadač do školky se vyrábí 100% v německu a nejedná se o sériový výrobek z Číny. Vytiskněte si šablony, sestavte mapy pokladů a začněte vzrušující hledání pokladu! Z udržitelné výroby – výroba šetrná ke zdrojům a klimaticky neutrální je pro nás obzvláště důležitá. Místo pro krásné momenty – náš pořadač do školky je optimálním místem pro všechna umělecká díla, na která je tvůj anděl pyšný.

Proto se naše pořadače ve školkách vyrábějí v Německu za spravedlivých a kontrolovaných podmínek. Pokud by se vaše objednávka při odeslání poškodila nebo vznikl jiný problém, neváhejte nás kontaktovat. Se 4 láskyplně navrženými designy si každý najde něco. Protože by neměly existovat žádné kompromisy v oblasti udržitelnosti! Náš příslib kvality pro vás – vaše spokojenost a spokojenost vašeho dítěte nám velmi leží na srdci.
ZnačkaBecker Consumer Products Germany #ad
VýrobceBecker Consumer Products Germany #ad
Výška11.18
Délka12.44
Šířka2.76
Číslo dílu1001
Modelka1

8. Pikaflor

#ad

S otvorem pro uchopení DIN A4, místo pro 350 listů, Pikaflor Pořadač do školky – moje mateřské školky, zvířata | dětský pořadač | památník | desky | Kita, škola 02 – Safari

#ad
Pikaflor #ad - Mnoho místa: do portfolia sběratelských pořadačů lze sepnout 350 stran ve formátu DIN A4, děrovat nebo v průhledných fóliích. Pořadač kita se vyrábí s vysoce kvalitním lesklým povrchem v německu a mají následující rozměry: uzavřený koncový formát: 28, 1 x 31, 5 cm.

Skvělé vzpomínky – tento pořadač do školky pomáhá sbírat a uchovávat cenná kutilství, umělecká díla a fotografie času mateřské školky, aby zachytil skvělé vzpomínky jako v albu. Láska v detailu – hravá zvířata a krásné rostliny zdobí dětské pořadače a tvoří tak neutrální, barevně sladěný designový prvek v každém dětském pokoji pro chlapce a dívky.

Krásný nápad na dárek – tento dětský pořadač je zcela zvláštním dárkem pro mnoho příležitostí: pro začátek školky, pro dětské party, těhotenství, narozeniny, k narození nebo také ke křtinám.
ZnačkaPikaflor #ad
VýrobceA&W-Commerce #ad
Výška12.2
Délka11.02
Šířka2.36
Číslo díluKGO-15
ModelkaKGO-15

9. OfficeTree

#ad

OfficeTree Portfolio Pořadač do školky A4 Široký motiv lesních zvířat – školní pořadače s příslušenstvím – Pořadač do školky – Sada portfolio do mateřské školy – pořadač pro vzpomínky na Kita

#ad
OfficeTree #ad - Dokonale promyšlené – složka na spisy pro děti se zvířecím vzhledem, mnoho místa pro kutilské práce, pořadač s otvorem pro uchopení a pákovou mechanikou, malá umělecká díla, složka do školky pro projekty školky.

Kouzelný nápad na dárek – složka do školky jako zvláštní dárek od rodičů, strýce, tety, prarodičů, ke křtu, kmotrů a přátel rodiny, narozeninám a k zahájení mateřské školky. Pro malé a velké – portfolio pořadačů do školky, pro ukládání, obdivování a podivování upomínek od prvních let života, skvělá zábava pro děti a dospělé. Cukr sladký – složka kita s pořadačem krásný design pro nejkrásnější vzpomínky na mateřské školky.

Sada pro milování – organizér officetree din a4, 2 archů s nálepkami, včetně titulního listu, 20 prospekty, láskyplný design lesních zvířat, dětský pořadač Moje mateřská škola, 1 zvířecí šablona. Sada s rozsáhlým příslušenstvím pro sešívání, zdobení, kreslení.
ZnačkaOfficeTree #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Číslo dílu2749
Modelka2749

10. HERMA

#ad

7 cm široký, stabilní dětský kroužkový pořadač z kartonu pro chlapce a dívky, zušlechtění do školy a kanceláře, pořadač s motivem kartónu se třpytkami, HERMA 7057 Pořadač A4 Glossvoll Dots

#ad
HERMA #ad - Perfektně se hodí do školy, do kanceláře, na univerzitu, školky nebo do domácnosti. Otvory pro rukojeti, očka kol, páková mechanika a držák z pevného kovu. Pro optimální uchovávání dokumentů, dokumentů a dokumentů. Rozsah dodávky: 1 x herma pořadač s motivem délka/šířka/výška: 31, 5 x 28, 5 x 7 cm - puntíky. Potištěný pořadač s kroužkovou vazbou v lesklém designu šířka zad 70 mm.
ZnačkaHERMA #ad
VýrobceHERMA #ad
Výška2.76
Délka12.4
Šířka11.22
Číslo dílu7057
Modelka7057
ZárukaBez záruky