Top 10 Karte Zur Jugendweihe – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. papercrush

#ad

Přítelkyni a maminku narozeniny, papercrush® Pop-Up přání jarní květiny – 3D blahopřání s květinami pro ženu, děkuji, den matek – ručně vyrobené květinové přání – vyskakovací přání k narozeninám, uzdravení

#ad
papercrush #ad - Ručně vyrobeno – darujte malé umělecké dílo: filigránský koš na květiny a květy byly vyříznuty laserem a následně do této speciální vyskakovací karty sestaveny nejjemnější ruční prací.

S poznámkovou kartou – abyste měli dostatek místa pro vaše blahopřání, je do 3D karty integrován praktický vkládací list. Lze jej zcela vytáhnout, popsat a opět zasunout do květinové karty. Darujte radost – pop up přání s jarními květinami je skvělým blahopřáním: jako narozeninové přání pro ženu, matku a babičku, jako poděkování pro nejlepší přítelkyni, k výročí a výročí svatby, jako blahopřání pro kolegy.

Pěstujeme stromy – koupí karty papercrush podpoříš opětovné zalesnění lesů na Madagaskaru. Zvláštní nápad na dárek k narozeninám, se kterým si budete pamatovat. Překvapivý efekt – při otevření blahopřání se květiny rozvinou a vzniká skvělý 3D efekt. Zasadili jsme více než 200 000 mangrovových stromů.
Značkapapercrush #ad
Výška0.08
Délka4.72
Šířka6.89
Číslo díluPC08062
ModelkaPC08062

2. MOKIO

#ad

MOKIO® Pop-Up květinová pohlednice – květina s motýlem – 3D dárková karta k narozeninám, jako poukaz nebo k uzdravení, květinové přání s obálkou

#ad
MOKIO #ad - Darujte radost při zvláštních příležitostech! s naší květinovou kartou můžete nezapomenutelným způsobem sdělit svá přání k narozeninám nebo vaše milá slova ke Dni matek, výročí, Valentýnu, svatbě nebo odchodu do důchodu – toto kvalitní blahopřání je vždy mimořádným překvapením, které pochází od srdce.

Květinová karta pop-up ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká. Při otevření ručně vyrobené skládací karty se rozvine nádherná velká květina s motýlem. Prémiová skládací karta s vysoce kvalitní vnější stranou a květinovým motivem. Speciální blahopřání s 3d efektem překvapení při otevření! ať už pro babičku, matku, dceru, sestru nebo nejlepší přítelkyni – s touto nápaditou dárkovou kartou máte jedinečnou možnost popřát "srdečné blahopřání" nebo "dobré uzdravení".

Integrovaná poznámková karta je součástí dodávky, kterou lze popsat a vrátit zpět do dárkové karty. Kvalitní blahopřání je vyrobeno z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou. Dostatek místa pro vaše milostná slova.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška5.91
Délka7.87
Hmotnost0.11
Šířka0.04
Číslo díluDDD-043
ModelkaDDD-043

3. MOKIO

#ad

Blahopřání s motivem koně, jako poukaz na hodiny jízdy na koni nebo na peněžní dary, MOKIO® Pop-Up přání – kůň se hříbětem – 3D dárková karta pro milovníky koní k narozeninám

#ad
MOKIO #ad - Ručně vyrobená blahopřání ve velkém formátu je v zavřeném stavu 20 x 15 cm velká. Ať už pro dceru, vnučku, přítelkyni nebo fanoušky koní – toto neobvyklé vyskakovací přání nabízí jedinečnou možnost vyjádřit "Gratulujeme".

Krásné rozevírací přání je vyrobeno z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou. Darujte radost při zvláštních příležitostech! k narozeninám, ke jmeninám nebo jako poukaz na dovolenou na koni, jezdecké přilby nebo jezdecké holínky – naše zvláštní blahopřání je vždy příjemným překvapením, k nástupu do školy, které přichází od srdce.

Prémiová skládací karta s detailním motivem, který se rozvine při otevření ručně vyrobeného blahopřání: klisna stojí se svým malým hříbětem na idylické louce. Zvláštní dárková karta s 3d efektem překvapení při otevření. Součástí dodávky je integrovaná poznámková karta, kterou lze popsat a vrátit zpět na přání k narozeninám. Dostatek místa pro vaše milá slova.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška0.04
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluDDD-062
ModelkaDDD-062

4. MOKIO

#ad

Ke svatbě jako přání lásky, MOKIO® Pop-Up pohlednice – kolo se srdcem – 3D dárková karta nebo poukaz k narozeninám, Valentýnu

#ad
MOKIO #ad - Ručně vyrobená přání štěstí ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká. Jako poukázku na cyklistickou túru, k "Miluji tě" nebo jej darovat ke svatebnímu obřadu / svatebnímu dni.

Při otevření blahopřání se rozvine kolo s pneumatikami ve tvaru srdce, červenými květy a balónkem ve tvaru srdce. Speciální skládací karta s překvapivým efektem při otevření! ať už pro nejlepší přítelkyni nebo přítele, manželku nebo novomanžele – toto kvalitní 3D rozevírací přání je láskyplné překvapení, které pochází od srdce! Darujte radost při zvláštních příležitostech! náš krásný nápad na dárek se hodí pro mnoho příležitostí a lze např.

Kvalitní skládací karta je vyrobena z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou. Prémiová skládací karta s pěkným motivem na vnější straně.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška0.04
Délka7.87
Hmotnost0.09
Šířka5.91
Číslo díluDDD-022
ModelkaDDD-022

5. Holzgrusskarten.at

#ad

Motiv "Strom života" z třešňového dřeva, sochor, pohlednice, skládací kartička, pohlednice, kartička, dárková kartička, Originální dřevěné blahopřání

#ad
Holzgrusskarten.at #ad - Samozřejmě můžete naše pohlednice bez problémů použít také jako pohlednici, pozvánku nebo jako dárkovou kartu. Díky kvalitnímu designu skutečně upoutají pozornost. Díky jedinečnému dřevěnému žilkování, stopám větví a růstovým prstencům se každá karta stane unikátem.

Vaše výhody – ke skládací kartě o rozměrech 133 x 133 mm se dodává také krémová obálka. Pro ochranu před vnějšími vlivy je navíc zabaleno v celofánu. Nejvyšší kvalita – dárkové karty jsou vyrobeny z pravého třešňového dřeva a následně jsou vyryté jedinečné motivy. Unikáty ze dřeva – díky preciznímu zpracování a jemné vrstvě papíru na vnitřní straně lze pohlednice zcela jednoduše složit a popsat.

Vyrobeno s láskou – naše elegantní skládací karty jsou univerzálním uměleckým dílem. Jedinečný dárek – s našimi mnohostrannými pohlednicemi můžete jednoduše udělat malou radost své rodině, přátelům, kartičku, partnerům a známým.
ZnačkaHolzgrusskarten.at #ad
Výrobceholzgrusskarten.at #ad
Výška0.01
Délka5.24
Šířka5.24
Číslo díluASC109

6. Himmelsflüsterer

#ad

Himmelsflüsterer, Pohlednice č. 1 "Definice" se sladkým textem | Dárky pro milovaného člověka | Pohlednice | Dárky pro milovaného člověka | Přání k narozeninám DIN A6 s obálkou

#ad
Himmelsflüsterer #ad - Dárky pro milované lidi – darujte naše blahopřání své nejlepší kamarádce, bratra, dceři, sestře, dědečku, tatínku, mamince, manželovi nebo manželce a udělejte tak radost na Vánoce, milovanému člověku, babičce, tvému partnerovi, k narozeninám nebo jen tak.

Pohlednice můžeš otevřít a jsou včetně skvělé obálky. Hledáte ještě nápady na dárky pro milovaného člověka? naše pohlednice jsou skvělým doplňkem jako dárek k narozeninám nebo vánoční dárek pro tvého milovaného člověka. Můžete ji tak popsat textem na vnitřní straně. Naše pohlednice jsou ideální dárky pro milované lidi. 1 "definice" lieblingsmensch jako dárková příloha pro vaše nejmilejší.

Ze srdce: himmelsflüsterer blahopřání č. Velikost složené karty: DIN A6 10, 8 cm. Dopisní obálka má velmi decentní a měkkou saténovou barvu. Individuální – dostanete exkluzivní design našeptávání nebes, u kterého jsme vytvořili motiv i text a právně chráněni. Nejlepší kvalita – blahopřání je vytištěno na kvalitním papíře a složeno uprostřed. S touto stylovou dárkovou kartičkou doplníš každý dárek hezky a sladkými slovy.
ZnačkaHimmelsflüsterer #ad
VýrobceHimmelsflüsterer #ad
Výška0.01
Délka5.51
Šířka1.97
Číslo dílu3465

7. KE

#ad

Š 6 176 x 125 mm, motiv: Mládež, pro chlapce a dívky, KE, blahopřání k vysvěcení mládeže, vč. obálky

#ad
KE #ad - Obsah: 1x kvalitní blahopřání k vysvěcení mladistvých vč. Made in germany: všechny naše pohlednice jsou vytvořeny s láskou a vyrobeny v Německu. Vhodné obálky. Kvalita: brilantní tisk a velké vyražené fólie na kartonu o tloušťce 210 g/m². Možnosti použití: přání k zasvěcení mládeže, gratulace k oslavě mládeže. Certifikováno fSC: Z odpovědnosti za les. Formát: b6, 173 x 117mm.
ZnačkaKE #ad
VýrobceKE #ad
Výška6.69
Délka0.79
Šířka4.53
Číslo dílu17-1138

8. KE

#ad

Pro chlapce a dívky, vč. obálky, blahopřání k vysvěcení mládeže- blahopřání pro mládež, motiv: Zemská koule, KE, ve formátu DIN B6 176 x 125 mm

#ad
KE #ad - Možnosti použití – blahopřání k vysvěcení mladistvých | blahopřání k oslavě mladistvých | blahopřání k vysvěcení mládeže. Kvalita – brilantní tisk na kartonu o tloušťce 210 g/m² | certifikováno FSC. Zelené obálky. Obsah dodÁvky – karta k vysvěcení mládeže vč. Výroba – made in Germany. Produkt - kvalitně potištěná blahopřání pro mládež - ve formátu DIN B6 176 x 125 mm.
ZnačkaKE #ad
VýrobceKE #ad
Výška0.08
Délka4.53
Šířka6.69
Číslo dílu17-1125

9. Trikalika

#ad

Tochtergeschenk von Mutter, Mädchen, Muttertagsgeschenk, inspirierende Geschenke für Frauen, Klasse 2024, Teenager, Valentinstagsgeschenke für sie, Geburtstagsgeschenke für Frauen, süße 16 Geschenke

#ad
Trikalika #ad - Geburtstag für teenager-mädchen, jahrestag, adoptivfördernde tochter Geschenke von Mama, sie wird wissen, gehen, Tochter, Abschiedsgeschenk für College-Geschenke Nette Muttertag Geschenke für Tochter, Teenager Mädchen Geburtstagsgeschenke. I hope you believe in yourself as much as i believe in you.

Mit "love you" anhänger, 16 süße geschenke für mädchen, geburtstagsgeschenke für Teenager-Mädchen, Teenager-Mädchen, Strumpffüller für Teenager, Teenager-Mädchen. Bedeutungsvolles Lesezeichen für Tochter, Ostern. 18. Ermutigungsgeschenk für mädchen, 18 Jahre altes Mädchen Geburtstagsgeschenke, Stiefmutter, Abschlussball, wie sehr Sie sie lieben. Ihre zufriedenheit ist die motivation für uns, hochwertige Verpackung mit eleganter Box, um alle Probleme zu lösen und Ihnen den besten Service zu bieten. Wir achten sehr auf das einkaufserlebnis der Kunden. 2023 abschlussgeschenke für sie: das lesezeichen für die tochter besteht aus edelstahl, fertig zum verschenken.

18. Hochzeitsgeschenke für die tochter von der mutter der Braut/des Bräutigams, Tochter, Geschenke von Mutter zu Tochter, der Hochschule, Strumpffüller für Frauen. Strumpffüller für teenager-mädchen: dieses schöne lesezeichen mit gravur "to my daughter never forget that i love you forever". Tochter geschenke von mama papa: wenn sie eine süße junge tochter, süße babymädchen, zu weihnachten, geschenke für meine tochter von mama, abschlussgeschenke für sie, senden Sie dieses inspirierende Lesezeichen für sie.
ZnačkaTrikalika #ad
VýrobceTrikalika #ad
Výška0.1
Délka5.1
Hmotnost0.09
Šířka1
Číslo díludaughter-bookmark-372
Modelkadaughter-bookmark-372

10. LIMAH

#ad

Přání k uzdravení, přání ke dni svatého Valentýna, přání ke dni matek, LIMAH® Pozdrav/přání k narozeninám, dárková kartička, přání přátelství/ motiv motýlů a květin/duben / velký, děkovná kartička

#ad
LIMAH #ad - Na vnitřní straně jsou natištěny různé rostliny a motýli v pastelových barvách. Efekt překvapení s touto působivou kartou s překvapením dosáhnete efektu wow a darujete úsměv a kousek radosti.

Na přední straně jsou vypracováni kruhoví motýli. Tento motiv je určen především ženě, přítelkyni a všem členům rodiny. Příležitosti pohlednice je vhodná pro následující osoby a příležitosti: výročí svatby manžel, výročí přítel, žena, výročí žena, manželka, narozeniny muž, den matek maminka, manžel, přítelkyně, dítě, k uzdravení nebo jako přání k dobrému uzdravení.

MotivnÍ při rozevírání blahopřání se rozvíjí nádherná květinová louka s mnoha pestrými motýly. Store navštivte náš amazon Store a objevte další vyskakovací karty. Tip darujte toto zvláštní blahopřání společně s jarní kyticí. Karta nabízí trochu místa na vnitřní straně pro osobní blahopřání nebo poselství. Karta je velká 18 cm x 13 cm.
ZnačkaLIMAH #ad
Výška0.12
Délka5.12
Šířka7.09
Číslo díluPUC20
ModelkaPUC20