Top 10 Füller Fude – Plnicí pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamy

#ad

černá, B, Lamy Plnicí pero 1203888 FH safari 2 017

#ad
Lamy #ad - 1x velkokapacitní inkoustová kazeta lamy t 10 modrá - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 pro použití s inkoustovým sklem. Rozsah dodávky: 1x lamy safari plnicí pero v umbře s tloušťkou pera b černé vč.

Robustní, trvanlivá pružina z ušlechtilé oceli v černé barvě zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách pružin a také jako pero pro leváky. Plnicí pero lamy safari je ideální plnicí pero pro děti od 3. Třída, navíc je vhodný pro mládež a dospělé, je tedy také ideální pro univerzitu a do kanceláře.

Zvláštností tohoto plnicího pera lamy safari se samozavíracím kovovým klipem je ergonomicky tvarovaná úchopová zóna, která zajišťuje optimální držení ruky a dlouhé psaní bez únavy. Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, lze díky malému okénku v rukojeti perfektně rozpoznat.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.47
Délka5.67
Hmotnost0.04
Šířka0.47
Číslo díluFBA_1203888
Modelka1203888 FH safari 2017 B
Zárukabez záruky

2. Lanxivi

#ad

Pero Fude s lebkou z masivního kovu, zahnuté pružiny, Plnicí pero Jinhao Black Snake

#ad
Lanxivi #ad - Můžete psát z jemného až po široký tím, umělecké kresby, že změníte úhel psaní. Vhodnou inkoustovou kazetu si můžete koupit zde: www.

Dp/b01fjaaeuQ. Hmotnost bez víčka 44 g, hmotnost s víčkem: 110 g. Zakřivená špička je ohnutá pro profesionální kaligrafii, náčrtky a charakteristické rukopisy. Dodává se s konvertorem pro inkoust na lahve, inkoustové kazety nejsou z bezpečnostních důvodů součástí dodávky. Balení: 1 x plnicí pero s odnímatelným konvertorem a 1 x papírový penál. Délka víčka 155 mm, průměr 13, délka zveřejněné 183 mm, 5 mm. Někteří uživatelé jej označují také jako kurzívou kaligrafickou tužku.
ZnačkaLanxivi #ad
Výrobce‎Jinhao #ad
Hmotnost0.29
Číslo díluJHSKBFP578BNS

3. Scriveiner

#ad

Schmidt-Feder mittel, Manager, Führungskräfte Purpurrot, Scriveiner Deep Crimson Red Füllhalter Chromapplikationen, bestes Geschenk für Damen und Herren

#ad
Scriveiner #ad - Premium-qualität und dezenter Luxus einer britischen Boutique-Marke. Messing mit roter Lackierung und Chromapplikationen. Ausdruck von eleganz, raffinesse und suptilem luxus - Scriveiner-Stifte werden in London, England, entworfen und verkörpern die zeitlosen Eigenschaften des klassischen britischen Designs.

Unsere kunden stehen bei allem, was wir tun, im Mittelpunkt. Perfekt gewichtet und ausgewogen in der Hand für Ihren Schreibkomfort - dies ist ein Luxusstift für diejenigen, die jeden Tag gerne schreiben. Ob für den gelegentlichen gebrauch oder für executives, die Arbeit, das Büro oder die persönliche Anwendung - Ihr Scriveiner-Füllfederhalter wird von Ihren Mitmenschen bewundert. Kaufen sie mit absolutem vertrauen - unglaublicher kundenservice und 100% geld-zurück-garantie. Ein schmidt-konverter und zwei Ersatzpatronen eine schwarze, eine blaue.

Mit dem schmidt-tintensystem aus Deutschland gleitet Ihr Stift problemlos über jede Papiersorte. Wenn sie nicht zufrieden sind, werden wir das Produkt ersetzen oder Ihnen erstatten - je nachdem, was Sie bevorzugen. Wir kennen die qualität unserer Produkte und möchten, dass Sie das bestmögliche Ergebnis erzielen. Bertragen sie ihre gedanken mühelos - ihr stift wird mit einer mittleren schmidt-feder geliefert. Beeindrucken sie ihre kollegen und ihre lieben - der stift wird in einer wunderschönen Box präsentiert und ist somit das perfekte Geschenk.
ZnačkaScriveiner #ad
VýrobceScriveiner #ad
Výška0
Délka5.51
Hmotnost0.07
Šířka0
Číslo díluRed-FP-M
ModelkaRed-FP-M

4. Lamy

#ad

Hrot do pera od Lamy / náhradní hrot / výměnný hrot Z50 pro pera Safari, Al-Star a všechna ostatní plnicí pera od Lamy medium

#ad
Lamy #ad - Pružina lamy z 50 je vhodná pro všechny modely LAMY kromě LAMY 2000 Tato vysoce kvalitní pružina z ušlechtilé oceli zaručuje dobrý tok inkoustu a dlouhé potěšení z psaní.

Made in germany - na lamy se můžete spolehnout: vysoká kvalita v kombinaci s velkým výběrem atraktivních barev a různých šířek čar podporuje individuální styl psaní. Rozsah dodávky: 1 x lamy z 50 náhradní pružina 888 v barvě blank s tloušťkou pružiny M / šířka čáry cca cca 0, 5 - 0, 6 mm. Tato praktická náhradní pružina se skládá z chromované ušlechtilé oceli ve stříbrné barvě a šířka čáry činí cca 0, 5 - 0, 6 mm.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.2
Délka0.39
Hmotnost0.01
Šířka0.2
Číslo dílu1215054
ModelkaZ 50 nib set M steel
ZárukaBez záruky

5. Lamy

#ad

Síla pružiny B, LAMY Plnicí pero 2000 001, Plnicí pero z polykarbonátu a ušlechtilé oceli v matně černé, matované čárkou / 14karátové zlaté pero, zušlechtěné platinou

#ad
Lamy #ad - 14karátové zlaté pero je odpovídajícím způsobem zušlechtěno platinou. Jako nadčasová klasika je plnicí pero lamy 2000 ještě dnes jedním z nejmodernějších psacích nástrojů.

Na rozdíl od toho ozdobné díly z ušlechtilé oceli. Rozsah dodávky: 1 x plnicí pero lamy 2000 001 v matné černé barvě s tloušťkou pera B a dárkovým pouzdrem. Made in germany – na lamy se můžete spolehnout: vysoká kvalita v kombinaci s velkým výběrem atraktivních barev a různých šířek pružin podporuje individuální styl psaní. Plnicí pero pístu s krytem z polykarbonátu, které díky matování v čáře ušlechtile září. Darujte radost: plnicí pero lamy 2000 je ideální do kanceláře, a proto je vhodný pro každého, na univerzitu nebo do školy, kdo klade důraz na jasné tvary a funkčnost.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.51
Délka5.43
Hmotnost0.06
Šířka0.51
Číslo dílu1201308
ModelkaF/P 01 B
ZárukaŽádná záruka

6. Faber-Castell

#ad

Füller Ambition OpArt White Sand, Federbreite EF, inkl. Geschenkverpackung, Faber-Castell ‎147762

#ad
Faber-Castell #ad - Sie zeichnen sich durch klare optische Gestaltung gepaart mit professioneller Funktionalität aus. Faber-castell ist bekannt für seine hochwertigen, innovativen Produkte, das Engagement für Tradition und Umweltbewusstsein.

Kappe und griff aus hochglanzpoliertem verchromtem Metall Kappe, mit einem federbelasteten Metallclip zum Abziehen und Pfosten am hinteren Ende beim Schreiben. Die linie "fine writing" mit ihrer puristischen und funktionalen Form ist zum elementaren Baustein der Faber-Castell-Serie geworden. Faber-castell wurde 1761 vom schrankhersteller Kaspar Faber gegründet und ist eines der ältesten Industrieunternehmen der Welt.

Geometrische Linien und Farben erzeugen einen dreidimensionalen Effekt. Hochwertige Edelstahlfeder. Die klaren linien und ausgewählte materialien dieser schlanken schreibgeräte machen einen hervorragenden Eindruck. Der schaft ist aus Kunstharz mit einem feinen Guilloche-Muster.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Hmotnost0
Číslo dílu147762
Modelka147762
ZárukaNo Warranty

7. Sailor

#ad

Sailor Plnicí pero Fude de Mannen – kaligrafické pero – bambusová zelená – úhel pružiny 55 stupňů 11–0127–767.

#ad
Sailor #ad - Můžete psát z tlustých po jemné změnou úhlu. Pero je k dostání s pružinou pod vysokým úhlem "Wakatake" úhel pružiny 55° pro jemné popisy. Fude de mannen je plnicí pero, je vhodné i pro osoby, jehož speciální špička umožňuje uživateli psát písmena v kaligrafické kvalitě, které nejsou zkušené kaligrafií a technikou štětců.
ZnačkaSailor #ad
VýrobcePremiumJapan #ad
Výška1.2
Délka9.4
Hmotnost0.04
Šířka0.4
Číslo dílu11-0127-767
Modelka11-0127-767

8. Faber-Castell

#ad

Včetně inkoustu a konvertoru, propiska, Faber-Castell 201506 – Gripset 2011, Grip Füller pero M, modrá

#ad
Faber-Castell #ad - 30 ml inkoustová náplň v královské modré. Psací pero z ušlechtilé oceli pro extra měkké psaní. Dárková sada s plnicím perem v tloušťce M střední a kuličkovým perem. V kvalitním kovovém pouzdře. Včetně inkoustové konvertoru.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška1.85
Délka7.09
Hmotnost0.84
Šířka5.35
Číslo dílu201506
Modelka201506

9. Wordsworth & Black

#ad

Dárkové pouzdro, 6 inkoustových náplní a doplňovací konvertor, Wordsworth & Black Sada plnicího pera, hladké psací tužky stříbrné zlato, střední a extra jemná pera pozlacená 18karátovým zlatem

#ad
Wordsworth & Black #ad - Objevte sadu pera all-inclusive refillable fountain pen – obsahuje luxusní plnicí pero, 3 x modré inkoustové kazety, inkoustový konvertor, 3 x černé inkoustové kazety, prémiovou koženou tašku a luxusní dárkovou krabičku – připraveno k darování. Nabízí vysokou přesnost a výjimečný komfort psaní pro každou příležitost spolu s nádherným designem.

Luxusní dárkové pouzdro, vaši rodinu nebo absolutně každého jiného. Převzato přímo z naší kolekce erudite, zkombinovali jsme perfektně a vyváženou hmotnost nadřazených kovů pro prvotřídní zážitek z psaní. Vyjádřete se snadným psaním – tato sada plnicích per byla vyvinuta tak, aby nabízela citlivou hmotnost, tak i pro praváky. Exkluzivní dárková volba – plnicí pera jsou ušlechtilým dárkem pro nové a pokročilé profesionály, že každé kaligrafické pero je dodáváno s inkoustovými náplněmi zdarma, které je fantastickým dárkem pro vás, manažery a vedoucí pracovníky v každém oboru.

Pokud potřebujete náhradu za náhodné nebo náhodné poškození nebo jednoduše chcete vrácení peněz, tak i na zážitek bez rozlití, jsme tu pro Vás, aby byl zajištěn pohodlný a rovnoměrný tok inkoustu. S hladkými liniemi a rovnoměrným tokem vaše linie vždy kloužou po straně, zda se jedná o poznámky ve vaší agendě nebo čmáranice na straně jedné strany. Nejlepší na tom je, že budete spokojeni. Nezapomeňte, abyste byli okamžitě připraveni k použití. Zaručeně – všechny naše inkousty plnicího pera byly testovány jak na rovnováhu, abychom zajistili, že váš nákup je chráněn plnou zárukou spokojenosti.
ZnačkaWordsworth & Black #ad
VýrobceWordsworth & Black #ad
Výška7.7
Délka7.7
Hmotnost0.64
Šířka3.47
Číslo díluERDCMB

10. Asvine

#ad

Hongdian Füllfederhalter, Mattschwarz, extra feine Feder, mit Konverter und Metallstiftbox, klassisches Design

#ad
Asvine #ad - Mit metall-stiftetui ist es ein erstaunliches Geschenk für sich selbst, Ihre Familie oder absolut jeden anderen. Dieser stift ist mit einer einzigartigen, stromlinienförmigen Edelstahlfeder ausgestattet, um ein unvergleichliches Schreiberlebnis zu bieten.

Es wird mit einem konverter für abgefüllte tinte geliefert, tintenpatronen sind aus Sicherheitsgründen nicht im Lieferumfang enthalten. Das gewicht des stiftes wird sorgfältig berechnet und viel mehr geeignet für langes Schreiben. Dieser stift wurde für diejenigen entwickelt, die ein außergewöhnliches Schreiberlebnis zu schätzen wissen. Sie können die hongdian patronen in unserem Shop erwerben, ASIN:B08259HPC7. Wunderschön ausbalanciertes und kunstvolles schreibgerät, dieses mattschwarze Füllfederhalter-Set ist ein Spitzenprodukt seiner Klasse.
ZnačkaAsvine #ad
VýrobceHongdian #ad
Výška0.43
Délka5.43
Hmotnost0.07
Šířka0.43
Číslo díluHD B EF 0.38