Top 10 Dreo Pedestal Fan – Věžové ventilátory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dreo

#ad

4 režimy, tichý 12hodinový časovač, stojanový ventilátor s 6 rychlostmi, LED displej, 7,3 m/s, ložnice, Dreo Věžový ventilátor s dálkovým ovládáním, 90° oscilační ventilátor, Cruiser Pro T1

#ad
Dreo #ad - Tento věžový ventilátor vás odfoukne masivním proudem vzduchu. Byl vyvinut tak, aby s osvěžující rychlostí větru až 7, 3 m/s poskytoval nejlepší chladicí výkon na každém místě. Druh montáže: Montáž na zem. Chlazení pro všechny: dopřejte všem svěží vánek, aby maximalizoval proud vzduchu, aniž byste zanechali jediné teplé místo.

Vytvořte si vlastní klima: porazte teplo v každém scénáři. Design bez tření potlačuje hluk na neslyšitelnou úroveň 34 dB. Dole neslyšný: vychutnejte si klidný spánek s nově vylepšeným bezkartáčovým stejnosměrným motorem. Tento ventilátor bez lamel byl navržen tak, s 90° širokým úhlem oscilace, který odvádí teplo z každého rohu. All in wind: nikdy příliš malý chladicí výkon. Máte celou řadu možností vzduchu, přírodní, aby splnily požadavky na chlazení v každé místnosti.

Bezpečný design: tento ventilátor do ložnice pracuje bezpečně bez dozoru. S tímto podlahovým ventilátorem nebylo spaní nikdy tak klidné. Vybaveno 6 rychlostmi a 4 inteligentními režimy normální, auto a spánek. Každý jednotlivý detail byl vyvinut s ohledem na vaši bezpečnost, od úzkého přívodu vzduchu k ochraně dětí přes stabilní podstavec, který zabraňuje pádům nebo zakopnutí, až po zajištěnou bezpečnostní zástrčku, která zabraňuje poškození v důsledku přepětí a přepětí.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška41.73
Délka13
Hmotnost9.79
Šířka13
Číslo díluDR-HTF001
ModelkaDR-HTF001
Záruka1 rok záruky před výrobcem.

2. Brandson

#ad

Turbo režim, černý, ventilátor časovač – 9 stupňů, bezkartáčový tichý motor, velmi tichý – oscilace 60° 90° 120°, dálkové ovládání, Brandson, Stojanový ventilátor DC energeticky úsporný ECO

#ad
Brandson #ad - Režim eco s automatickou funkcí: přístroj nabízí nastavení rychlosti v závislosti na pokojové teplotě. Nechcete kvůli změně běžet zvlášť k přístroji? všechny důležité funkce můžete ovládat rovněž pomocí přiloženého dálkového ovládání. Brandson – laureát ceny life & living award 2023 v oblasti čističek vzduchu a ventilátorů! na zakázku disq deutsches institut für servicequalität gmbh & co.

Díky funkci otáčení oscilace zajišťuje prémiový ventilátor všude v místnosti uvolněné obličeje – rozsah otáčení je volitelně nastavitelný na 60°, 90° a dokonce i na velké ploše na 120° pro celou sedací plochu. Není tedy paušálně přiřazen určitý počet otáček určité pokojové teplotě, ale řídí se podle právě nastaveného stupně. Gs – ověřená bezpečnost. Kg bylo dotazováno více než 50 000 zákazníků: v oblasti čističek vzduchu a ventilátorů jsme pro vás jedním z nejoblíbenějších německých prodejců. Všechny funkce pod kontrolou: na velkém led displeji můžete ovládat 9 rychlostních stupňů plus turbo režim, časovač vypnutí s časem 1–8 hodin a oscilaci.

Výsledek testu a další informace naleznete na domovské stránce DISQ pod sekcí Award/Nejoblíbenější prodejci/Technika/Čistička vzduchu & ventilátory! Fakta: prémiový ventilátor se střídavým motorem | tichý: 36, 5 cm | hmotnost: 5, délka kabelu 2 m | výška 115 – 125 cm | průměr ochranného krytu 38, 5 – 49 dba | oscilace 60°/90°/120° | vertikálně sklopný od: - 5° až + 87° rovně = 0° | časovač vypnutí 0-8 hodin | 9 rychlostních stupňů + režim turbo | připojitelný režim ECO auto Speed s pracovní oblastí 10° – 40°, výše turbo režim | dálkové ovládání | bílý LED displej | samostatný síťový zdroj, energetická třída 6, 36 kg.
ZnačkaBrandson #ad
VýrobceBrandson #ad
Hmotnost15.48
Číslo díluHU-XI-201
Modelka722305893722
Záruka2 roky záruka výrobce.

3. Dreo

#ad

Nomad One, 8 hod. časovač, 4 režimy, ventilátor s chlazením, 7,3 m/s, černý, 4 rychlosti, 90° oscilační věžový ventilátor s dálkovým ovládáním, Dreo Tichý věžový ventilátor do ložnice

#ad
Dreo #ad - Hodí se všude: díky kompaktnímu designu a skryté rukojeti můžete dálkové ovládání uložit do integrované přihrádky a tento štíhlý ventilátor vzít s sebou do ložnice, obývacího pokoje nebo na jiné místo. Spolu s automatickým vypnutím displeje, automatickým ztlumením v režimu spánku, 8hodinovým časovačem a uklidňujícím proudem vzduchu můžete vždy najít klidný spánek.

Snadné čištění a bezpečné používání: odnímatelná zadní mřížka a lopatkové kolo usnadňují čištění. Konec s hlukem: užívejte si klid a pohodlí po celý den, umožňuje jeho algoritmický design oběžného kola a magický efekt Conada. Výkon 50 wattů. Iroká a velká: díky 90° oscilaci a kalibrovanému proudu vzduchu může tento oscilační ventilátor pokrýt více oblastí v místnosti. Výkonný se snoubí s přenosným: systém proudění vzduchu vše v jednom od dreo kombinuje s nabitým elektromotorem, který zajišťuje rychlé, živé chlazení.

Druh montáže: Montáž na zem. Tento kompaktní 36palcový ventilátor oživuje každý centimetr vzduchu ve vašem obytném prostoru až 7, 3 m/s. Napětí ac 220-240 v 50 Hz. Přizpůsobitelný komfort: se 4 režimy normální/přirozený/spánek/auto a 4 rychlostmi od uklidňujícího až po bouřlivě silný můžete svůj komfort zcela jednoduše přizpůsobit stisknutím tlačítka na ovládacím panelu nebo dálkovém ovládání. Kombinujte jej s vaší klimatizací, abyste snížili náklady na chlazení v horkých dnech.
ZnačkaDreo #ad
Výška36.22
Délka11.81
Hmotnost9.92
Šířka11.81
Číslo díluDR-HTF007
ModelkaDR-HTF007
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. Dreo

#ad

Ochrana proti přehřátí a překlopení, elektrický PTC keramika, atom, časovač 12 hodin, termostat, Dreo Energeticky úsporný topný ventilátor, 34 dB tichý 1500 W, elektrické topení pro místnosti ložnice

#ad
Dreo #ad - Topný ventilátor dreo do ložnice tiše hřeje díky svému bezkartáčovému stejnosměrnému motoru s hladkým výkonem a designu ventilátoru Winglet, který snižuje turbulence a snižuje hluk na pouhých 34 dB. Výkon výstup: 1500 wattů. Ultimativní regulace teploty: vylepšená ntc čipová sada zajišťuje větší přesnost a promění váš topný ventilátor s termostatem na inteligentní topnou elektrárnu, se kterou můžete nastavit teplotu ve větším rozsahu 5–35 °C v ±1 °C, čímž ušetříte energii a současně se budete cítit dobře.

Hodí se k vašemu životnímu stylu: tato přenosná topná rukojeť usnadňuje přepravu a je vybavena několika stupni topení a režimy pro vytápění podle libosti výkonové teplo, pouze ventilátor. Způsob montáže: Volně stojící. Kromě toho disponuje praktickými doplňky pro bezproblémové používání 12hodinový časovač, vypnutí zvuku, ECO, dětská pojistka a funkce paměti. Nerozbitná bezpečnost: dreo překračuje neočekávané, aby zajistil bezpečnost s každým topným zařízením.

Napětí: ac 220–240 v 50 Hz. Silné teplo, které se hodí všude: topný ventilátor dreo pro vnitřní prostory kombinuje pokročilý ptc systém hyperamics 1500 W s novým designem tepelného čidla, který dodává teplo během několika sekund a zlepšuje cirkulaci teplého vzduchu pro až o 200% větší dosah než běžné topení. Inovativní senzor detekce sklonu zlepšuje přesnost a spolehlivost pro lepší ochranu proti převržení a je vybaven nehořlavými materiály V0, ochranou proti přehřátí a bezpečnostní zástrčkou.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška9.65
Délka6.02
Hmotnost3.04
Šířka6.02
Číslo díluDR-HSH006
ModelkaDR-HSH006
Záruka2 roky limited warranty.

5. AWN

#ad

OceanTEC® Eco Plus+ | Keramický topný ventilátor energeticky úsporný tichý | 1500 W 440 W ECO | energeticky úsporný režim Eco | s bezpečnostní ochranou proti pádu | PTC keramika technologie |

#ad
AWN #ad - Dný zápach spálený a pracuje pod teplotou nebezpečným ohněm. To odpovídá 0, 44 kw/h a při průměrné ceně 37 ct za kw/h přibližně 16 centů za hodinu. Ventilátor lze nastavit na požadovanou hladinu hluku.

Topný ventilátor je vybaven vnitřním spínačem ochrany proti pádu a ochranou proti přehřátí, aby bylo možné topení. Režim eco potřebuje pouze 440 wattů a 2 ampéry. Pro bezpečné použití při kempování, doma v koupelně nebo na výlet do přírody. Tulné teplo při nízké spotřebě proudu. Ventilátor je navíc uložen v kuličkových ložiscích a olejovaný, aby se zabránilo nežádoucímu hluku a skřípání. Odpojením topného tělesa v létě lze použít také jako stolní ventilátor. 6stupňový regulátor ventilátoru, full speed, režim eco, Power Switch.
ZnačkaAWN #ad
VýrobceA.W. Niemeyer GmbH #ad
Výška8.27
Délka5.91
Hmotnost3.31
Šířka5.12
Číslo dílu210293
ModelkaNFS-002

6. GoveeLife

#ad

4 režimy, 92 cm, časovač 24 h s aplikací, GoveeLife WiFi věžový ventilátor do ložnice, 8 rychlostí, oscilační ventilátor s automatickým odrazem teplot

#ad
GoveeLife #ad - Aktivujte věžový ventilátor přes Alexu. Kompatibilní s Google Assistant. Vyžaduje vlhkoměr Govee. Smart auto reflect: chcete klidně spát celou noc, aniž byste byli příliš horké? Ventilátor může automaticky nastavit rychlost ventilátoru na pokojovou teplotu.

Není součástí dodávky. Relaxační přírodní režim: oscilační ventilátor dokáže rytmicky přizpůsobit rychlost foukání, napodobovat tak přírodní vítr venku a doma zprostředkovat pocit osvěžujícího a stinného prostředí. Vysoce kvalitní motor: podlahový ventilátor má vylepšený integrovaný motor s křídly, který zajišťuje uklidňující a rovnoměrnější proudění vzduchu a současně snižuje hladinu hluku v režimu spánku na tiché 34 dB. Podporované modely teploměru a vlhkoměru goveelife h5100, H5151, H5104, h5075, H5179.

Inteligentní ventilátor h7102 automaticky přepíná rychlost a oscilaci podle vašich preferencí. Není součástí dodávky. Přednastavený uživatelský režim: upravte 3 přednastavené rychlosti a časy zapnutí/vypnutí. Dálkové ovládání: ovládejte svůj ventilátor na dálku pomocí aplikace goveehome a nedělejte si starosti, když opustíte dům, aniž byste jej museli vypnout. Uživatelská příručka alexa: podpora angličtiny a němčiny pro zapnutí a vypnutí; režim ventilátoru je podporován pouze v angličtině.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Hmotnost8.73
Číslo díluH7102311
ModelkaH7102

7. Xiaomi

#ad

58 dB, Google Assistant kompatibel Weiß, Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Tisch- Standventilator mit optionaler iOS/Android Mi Home Appanbindung 15 W sparsamer BLDC Motor, 4 Geschwindigkeitsstufen

#ad
Xiaomi #ad - Haltbares Material. Packungage Weight: 4. 15 kg. Number of items: 1. 0 Xiaomi mi smart standing fan 2 tisch- & standventilator mit optionaler iOS/Android Mi Home Appanbindung 15 W sparsamer BLDC Motor, 4 Geschwindigkeitsstufen, 58 dB, Alex & Google Assistant kompatibel. Verpackungsabmessungen l x b x h: 17, 0 x 37, 8 x 56, 4 W. Paketgewicht: 4, 17 kg. Mi smart standard Fan 2 ACCS.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška39.37
Délka13.5
Hmotnost6.61
Šířka12.99
Číslo díluXM220004
ModelkaMI Smart STANADING Fan 2 ACCS
Záruka24 monate gewährleistung.

8. Duux

#ad

Standventilator Höhenverstellbar 76-95cm, Mit 26 Geschwindigkeitsstufen & Timer-Funktion Für Ein Komfortables Raumklima, Duux Whisper White Standventilator Leise Steuerbar Mit Fernbedienung

#ad
Duux #ad - Finden sie die ideale einstellung, um in jeder Situation ihr persönliches Wohlfühlklima zu erreichen. Die clevere struktur der doppelten Ventilatorflügel macht ihn bis zu 7 Mal leistungsfähiger als herkömmliche Ventilatoren. Darüber hinaus ist der Lüfter mit einem Geräuschpegel von 13 dB sehr leise.

FlexibilitÄt durch 26 stufen - duux whisper überrascht mit einem sanften Lufthauch, einem starken Luftzug & allen Einstellungen dazwischen. Mit der einstellung Nachtmodus werden Sie von einem sanften Lufthauch in den Schlaf begleitet. Steuern sie den Ventilator manuell oder bequem mit der beigefügten Fernbedienung. Ideal fÜr groẞe rÄume - der leistungsstarke ventilator ist ideal für größere Räume, denn er schafft es mühelos einen starken Strom kühler Luft bis zu 15m weit zu blasen.

Ruhiger schlaf & timer funktion - mithilfe der timer-funktion legen Sie fest wie lange der Ventilator in Betrieb sein soll und wann er sich abschaltet. Kraftvoll & leise - whisper ist sehr leistungsfähig und extrem leise. Vertikales & horizontales schwenken - der luftkühler dreht sich nicht nur von links nach rechts, sondern nach Wunsch auch von oben nach unten und bringt die perfekte Brise. Die höhe, geschwindigkeiten & Strömungsrichtungen lassen sich kinderleicht verstellen.
ZnačkaDuux #ad
VýrobceDuux #ad
Výška37.4
Délka13.39
Hmotnost9.48
Šířka13.39
Číslo díluDXCF03
ModelkaDXCF03

9. KESSER

#ad

KESSER® Stojanový ventilátor s funkcí dálkového ovládání přes aplikaci, WiFi, 55 W – 3 rychlostní stupně, časovač stojanový ventilátor – funkce oscilace 80 stupňů, výškově nastavitelný ventilátor

#ad
KESSER #ad - Tento výkonný oscilační 45cm ventilátor má výkonný 55w motor, dálkové ovládání a funkci časovače až 24 hodin pro rychlé a efektivní chlazení malých až středně velkých prostor. S nastavitelným úhlem sklonu a přepínatelnou oscilační funkcí – tato umožňuje pohyb krytu větrného stroje asi o 80 stupňů doprava a doleva.

Hlava rotoru ventilátoru lze celkem naklonit nahoru a dolů o 35 stupňů a je tak flexibilně použitelná. Díky dodatečnému nočnímu režimu můžete ventilátor nechat běžet i v noci – díky nízké hlasitosti můžete zcela v klidu usnout. Díky svému ušlechtilému designu je stojanový ventilátor také opticky poutačem pozornosti a je výrazným prvkem vašich čtyř stěn. Díky dálkovému ovládání máte úplnou kontrolu nad ventilátorem i z druhé strany místnosti – perfektní pro ovládání přístroje z postele nebo pohovky. Byl vyvinut speciálně se 4 špičkovými abs křídly, která vytvářejí silný proud vzduchu a přitom jsou tišší než běžné ventilátory.

Tento jedinečný ventilátor lze bez problémů ovládat přes bezplatnou aplikaci tuya přes váš smartphone, tablet - i na cestách - a lze jej ovládat také přes Alexa a Google Home pomocí hlasových příkazů. Díky integrovanému držadlu na zadní straně lze ventilátor navíc velmi snadno přepravovat. Výškově nastavitelný stojan 111 – 136 cm a ochranná mřížka poskytují přístroji potřebnou bezpečnost při provozu, aniž by zabíraly zbytečně mnoho místa. Má 3 nastavitelné stupně rychlosti pomalé, LED displej, střední a rychlé.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Číslo dílu1
Modelka1

10. Levoit

#ad

4 režimy, 5 rychlostí, ventilátor s oscilací 90°, 7m/s ventilátor s dálkovým ovládáním, bílý, LEVOIT 28 dB tichý věžový ventilátor s pokročilým režimem spánku, s chlazením, 12hodinový časovač

#ad
Levoit #ad - 4 režimy a 5 rychlostí ventilátoru: přizpůsobte si svůj komfort díky 5 rychlostem ventilátoru a automatickému režimu bezproblémové ovládání, turbo režimu rychlé chlazení, rozšířenému režimu klidu noční odpočinek a normálnímu režimu ventilátoru manuální ovládání. 28 db klidný spánek: při hladině hluku pouze 28 db neslyšným vypne rozšířený klidový režim osvětlení displeje a pomalu přizpůsobí rychlost ventilátoru vašim fázím spánku.

Větší dosah: volitelná 90° oscilace věžového ventilátoru zajišťuje širší pokrytí, takže tento oscilační ventilátor umožňuje cirkulaci čerstvého vzduchu do každého rohu vaší místnosti. Z celého srdce se staráme o váš spánek. Rychlá montáž: není nutné žádné nářadí – jednoduše sestavte základní díly a připevněte na tělo věžového ventilátoru. Tip pro zařízení: před utažením základní matice vyrovnejte kryt věžového ventilátoru, abyste zabránili šikmé montáži. Dlouhá životnost a pratelnost: zjednodušená údržba tohoto věžového ventilátoru zaručuje vysoce kvalitní výkon pro nadcházející roky.

Jednoduše sejměte omyvatelný zadní kryt a větrník, abyste mohli otřít vnitřek ventilátoru. Dotykové a dálkové ovládání: led displej věžového ventilátoru umožňuje dobře vidět informace, zatímco pomocí dálkového ovládání můžete upravit nastavení a ochladit se, aniž byste museli vstávat. Výkonný přináší pohodlí: s vylepšeným, výkonným motorem může maximální otáčky ventilátoru dosáhnout 25 stop za sekundu, takže věžový ventilátor může místnost ochladit a rychle odstranit ucpané předměty.
ZnačkaLevoit #ad
VýrobceLEVOIT #ad
Výška36.2
Délka6.5
Hmotnost7.93
Šířka6.5
Číslo díluLTF-F361-WEU
Modelka‎LTF-F361-WUK
Záruka2 roky záruka.