Top 10 Chocolate Melting Machine – Hrnce a pánve

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LACOR

#ad

černý, Lacor BAIN Marie hrnec na čokoládu 50 W

#ad
LACOR #ad - Dvě funkce: rozpustit čokoládu 40–50o a udržovat ji v teple. Pro intenzivnější čokoládu. Pomozte repostéru profesionální nebo amatérské připravit polevy pro vaše dezerty.

Pro intenzivnější čokoládu. Pro intenzivnější čokoládu lze přidat koření skořice, pepř, pepř, jengible prášek, Jengible prášek, vanilka atd. Elektrický zásobník s kvalitní odnímatelnou lopatkou z ušlechtilé oceli. Udržuje konstantní teplotu při 40 – 50 stupních. Ideální pro použití s ovocnými špízy, sušenkami, listovým těstem atd. Můžete přidat koření skořice, jengible prášek, pepř, vanilka atd. Pro intenzivnější čokoládu lze přidat koření skořice, vanilka atd.
ZnačkaLACOR #ad
VýrobceLacor #ad
Výška4.72
Délka11.42
Hmotnost1.93
Šířka8.66
Číslo dílu69317
ModelkaLacor_69317

2. PME

#ad

PME CM104 Elektroschokolade Schmelztiegel, Plastik, Weiß

#ad
PME #ad - Eine einfache und praktische Weise, Schokolade oder PME Candy Buttons zu schmelzen. Mit rutschfesten füßen, um die Schmelztiegel auf der Arbeitsplatte festzuhalten. Zwei verschiedene Hitzeeinstellungen: schmelzen und warmhalten. Die töpfe haben die ideale Form zur Verwendung mit Gießformen. Umfasst 3 hochwertige aluminiumtöpfe, die jeweils bis zu 250 g Schokolade schmelzen können.
ZnačkaPME #ad
VýrobcePME #ad
Výška3.54
Délka7.28
Hmotnost0.55
Šířka5.71
Číslo díluCM104
ModelkaCM104
ZárukaEin jahr garantie.

3. Fdit

#ad

Teplota na čokoládu nastavitelná do domácnosti pro roztavení čokolády bez vody do restaurace pro čokoládový tavicí hrnec žlutá, růžová, Čokoládový tavicí stroj

#ad
Fdit #ad - S čokoládovými formami v různých tvarech a velikostech pro vlastní výrobu pralinek nebo sušenek. K roztavení čokolády bez vody, snadná obsluha. Nastavitelná dvoustupňová teplota. Tento stroj na roztavení čokolády má mini velikost, krásný vzhled a robustní skořepinu, která vydrží dlouhou dobu. Tavicí kotlík je vyroben z hliníkového materiálu, s dlouhou rukojetí pro snadné uchopení.
ZnačkaFdit #ad
VýrobceFdit #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.09
Šířka0.39
Číslo díluFdit7px6kw2bta3004-02

4. Bestron

#ad

25 W, 10 x vidličky a 1 x špachtle, sada mini čokolády, žlutá, Bestron Čokoládové fondue pro 2 osoby, vč. 10 x špíz

#ad
Bestron #ad - Rozsah dodávky: 1 bestron čokoládové fondue, 5 cm, 397 kg, 10 vidliček, rozměry: 14x13x13, 10 špízů, hmotnost: 0, 1 špachtle, 25 W, žlutá, materiál: plast/hliník, DCM043.

Dekorativní čokoládové fondue pro roztavení čokolády a ponoření jahod, banánů, sušenek atd. Příslušenství 10 špízů – délka 10 cm, vypínač s kontrolkou, 10 vidlic a 1 špachtle. Perfektní pro vlastní výrobu horké čokoládové omáčky max. Snadné čištění a maximální bezpečnost: nepřilnavý povrch pro zahřátí bez připalování, vyjímatelná vnitřní vana vhodná do myčky. 0, koblih, 3 l na dezert nebo k dekoraci muffinů, koláčů, koláčů atd. Ideální pro společné občerstvení u stolu. 2 nastavení ohřev a tavení / udržování teploty, vč.
ZnačkaBestron #ad
VýrobceBestron #ad
Výška5.31
Délka5.51
Hmotnost0.88
Šířka5.12
Číslo díluDCM043
ModelkaDCM043
Záruka5 let.

5. DEWIN

#ad

Melter Machine Kitchen Tool se sadou DIY Mould růžová, tavicí kelímek, melting na čokoládu, čokoládový stroj, elektrický bonbonbón, DEWIN Melter na čokoládu

#ad
DEWIN #ad - Okoládový tavicí hrnec je vyroben z hliníkového materiálu a má dlouhou rukojeť pro snadné držení. Tento elektrický tavič čokolády je nastavitelný ve dvou stupních. S čokoládovými formami v různých tvarech a velikostech pro vlastní výrobu pralinek nebo sušenek. Okoládu bez roztavení vody, snadná obsluha. Tento stroj na roztavení čokolády je malý, má krásný vzhled a robustní misku a má dlouhou životnost.
ZnačkaDEWIN #ad
VýrobceDEWIN #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.1
Šířka0
Číslo díluDEWINgwqdxisreb-01
ModelkaDEWINgwqdxisreb-01

6. LACOR

#ad

3D-Erwärmung, aus ABS-Kunststoff, 22,5 x 26 x 14,5 cm, Lacor 69617 Schokoladenbad aus Edelstahl 18/10, GN 1/6, Schmelzen von Schokolade, weiß, ideal zum Backen, Thermostat 0-60°C, Stahl

#ad
LACOR #ad - Kontrollleuchte, leuchtet auf, sobald die gewünschte Temperatur erreicht ist. 3d-heizung; die wärme wird gleichmäßig über die gesamte Oberfläche des Behälters verteilt.

Gn1/6 behälter 1. 50l und abnehmbarer deckel aus 18/10 edelstahl für eine schnelle und effektive Reinigung spülmaschinenfest; Es verfügt über einen Temperaturregler per Thermostat von 0 ° C bis 60 ° C. Ideal für ein helles Zuckerguss für Kuchen, Kuchen, Muffins usw. 66610 und 66610Z. Perfekt, cake pops, um hochwertige beschichtungen herzustellen und sie stundenlang auf der gewünschten Temperatur zu halten. Es ist kompatibel mit gn 1/6 schaufeln von LACOR Ref.
ZnačkaLACOR #ad
VýrobceLacor #ad
Výška2.7
Délka10
Hmotnost3.62
Šířka2
Číslo dílu69617
Modelka69617
Záruka2 year manufacturer.

7. SHZICMY

#ad

Domácí uživatele, elektrický varcolate Pot Melting Machine s 1 keramickým nepřilnavým hrncem lze nastavovat topnou teplotu pro DIY čokoládové články, 40 W čokoládový tavicí stroj s nepřilnavým povrchem pro vlastní tvorbu

#ad
SHZICMY #ad - Materiál hrnce: hliník a keramika, s certifikátem CE. Tavicí stroj otočte tlačítkem, abyste mohli volně nastavit teplotu 30 – 85 °C. Okoládový tavič velikost: 23 * 17 * 11 cm. Můžete volně nastavit topnou teplotu čokoládových stanů, ručně vyrobené čokoládové uhlí, snadné ovládání, nový druh promyšlené technologie, cenově výhodné, ideální pro domácí použití. Hliníková keramická nepřilnavá rukojeť, rychlé vedení tepla.
ZnačkaSHZICMY #ad
VýrobceGaojisen #ad

8. Rosenstein & Söhne

#ad

Rosenstein & Söhne Chocolatiere: Elektrická čokoládová tavicí sada s 32 díly čokoládová tavička, elektrický čokoládový tavič, čokoládová fontána

#ad
Rosenstein & Söhne #ad - Elektrická čokoládová tavička – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: čokoládovou fontánu, čokoládovou fontánu, pralinku, čokoládu, formu čokolády, čokoládu, 90 odpovídá dříve. Rozhodující je rozsah dodávky popsaný na této stránce. 7 opakovaně použitelných formiček z plastu na 67 pralinek v 7 různých tvarech: vždy pro: 1 x 3d maxi srdce 11 x 13 x 3, euro zástrčka, 8 x srdce, 8 x jedlička, 8 x hvězda, 5 cm, 6 x medvídek, 30 x fazole, 6 x potisk obdélník s hvězdou nebo měsícem pro leváky a praváky: s oboustranstranstranstranstranstranodlévací prohlubně Napájení: 230 V, délka kabelu: 100 cm.

Vážení zákazníci, čokoládu, čokolády, temperovací přístroj, tavicí hrnec, vánoční děti, informace k rozsahu dodávky se ve videu o výrobku liší. Doporučená VK dodavatele. A vaše kuchyně se stane čokoládovým ateliérem, 45 různých tvarů 7 opakovaně použitelných formiček s vždy až 8 motivy Kompletní s příslušenstvím: Spirálová a pralinková vidlička, špachtle, 10 plastových špízů Se stupněm tavení a udržování teploty.

Elektrická čokoláda, sada s 32 díly hliníkový tavicí hrnec pro až 250 g čokolády, tepelně odolná plastová rukojeť Úspora energie: příkon 20 wattů Včetně německého návodu s návrhy receptů český jazyk nelze zaručit. Kompletní s příslušenstvím: 1 spirálová vidlička, 1 špachtle, 1 vidlička na pralinky hrot, provozní led rozměry Š x v x h: 15 x866× 19 cm, 1 odkapávací / odkládací mřížka 20 x 15 cm, 10 opakovaně použitelných plastových špízů 2 barvy, 10 dřevěných špízů topná stanice s tavným a teplotním stupněm otočný spínač, Ø hrnce: 9 cm.
ZnačkaRosenstein & Söhne #ad
VýrobceRosenstein & Söhne #ad
Výška5.91
Délka7.48
Hmotnost0.78
Šířka3.15
Číslo díluPE7220-944
ModelkaPE-7220

9. VEVOR

#ad

VEVOR Čokoládový tavicí hrnec Komerční elektrický čokoládový tavicí přístroj 1500 W, 3 x 3,3 l nádoba na čokoládu tavicí stroj tavicí hrnec hrnec, tavicí hrnec ušlechtilá ocel

#ad
VEVOR #ad - Kryt z ušlechtilé oceli 304: celý kryt ohřívače čokolády je vyroben z robustní potravinářské ušlechtilé oceli 304 s odnímatelnými květináči a čistým, hygienickým ochranným krytem proti prachu, který nabízí vynikající izolaci a akumulaci tepla. Přesná regulace teploty: teplotu lze manuálně pohybovat v rozmezí 86 až 185 ºf cca 30 až 85 ºc, což umožňuje přesnější regulaci teploty.

Rychlé zahřátí: vnitřní topná trubka ve tvaru m a ohřev vodní lázně zajišťují s vysokým výkonem 1500 w rychlé zahřátí, což vede k lepší tekutosti směsi a hladším omáčkám. 3 válce s velkým obsahem: tento čokoládový tavič z ušlechtilé oceli má 3 nezávislé válce. Mnohostranně použitelný: tento profesionální vyhřívaný čokoládový tavič se hodí k ohřevu a roztavení čokoládových bloků, máslových bloků, jako jsou rodinné oslavy, mléka a mnoha dalších. Tento profesionální elektrický ohřívač vody může splnit vaše různé požadavky na teplo a roztavit různé druhy čokoládových bloků s vysokou účinností, takže je lze okamžitě roztavit a používat.

Jednu můžete použít k roztavení čokolády a druhou k roztavení mléka nebo smetany, 75 qt 3, 3 l, což zvyšuje efektivitu při práci a v každodenním životě. Hodí se pro různé příležitosti, smetany, hotelové restaurace a pekárny. Každý hrnec má kapacitu 3, takže lze současně obsluhovat velký počet osob. Okoláda se rovnoměrně zahřeje, zatímco minimální linie hladiny vody zabraňuje spálení za sucha.
ZnačkaVEVOR #ad
VýrobceVEVOR #ad
Výška6.93
Délka17.91
Hmotnost18.74
Šířka21.65
Číslo dílu26.5 Lbs 3 Tanks Melting Pot
ModelkaChocolate Tempering Machine

10. com-four

#ad

Com-four® Sada prémiového čokoládového fondue – keramická miska se svícnem na čajovou svíčku a 4 vidličkami – tavicí hrnec na čokoládu a sýr – tavicí kelímek – dezertní miska pro 4 osoby – tavicí

#ad
com-four #ad - Objem: cca 400 ml // délka vidlice: cca 18 cm // barva: bílá, červená. Perfektní držení: forky vidliček na fondue z ušlechtilé oceli vhodné pro potraviny jsou optimální pro bodání a držení ovoce a marshmallows, jakož i klobásy a chleba.

Vysoká kvalita: stylová sada tavících hrnců je vyrobena z kvalitní keramiky a ušlechtilé oceli. Sladká pochoutka: čokoládové fondue promění čerstvé nebo sušené ovoce, kousky pečiva a jiné dobroty v lákavou, sladkou pochoutku! HarmonickÝ: sýr nebo čokoláda – jednoduše si vychutnejte lahodnou kombinaci sladkých nebo kořeněných aromat při romantických večerech nebo společenských setkáních s přáteli.

Díky tomu je extrémně odolný vůči teplu a navíc se také snadno čistí. Rozsah dodávky: 1 x mísa na fondue, zelená, stříbrná, modrá, plast // celkové rozměry: cca 13, žlutá, 5 × 11, 1 x ohřívadlo, 4 x vidlička // materiál: keramika, nerezová ocel, 5 cm výška × Ø.
Značkacom-four #ad
Výrobcecom-four #ad
Číslo díluCF17530
ModelkaCF17530